Landys Landys komentáře u knih

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Pokud milujete knížky o 2. sv. válce, je pro vás tato knížka pouze zpestřením. V knížce je uvedeno, že je jedná o četbu pro mladé čtenáře a s tím musím souhlasit. Knížka mě tptiž moc nenadchla, příběh by se mohl ještě více rozvést, je velmi strohý.

18.04.2017 3 z 5

Tenkrát v ráji: Jeden život, jedna šance... Tenkrát v ráji: Jeden život, jedna šance... Josef Urban

Nejdříve jsem se nemohla vůbec začíst a knížka mě lehce nudila. Nicméně po cca 30 stránkách jsem začala hltat a hlavnímu hrdinovi fandila až do poslední stránky. Doporučuji všem, kteří mají rádi tématiku 2 sv. války.

15.03.2017 4 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Za mě velmi poutavý, ale smutný příběh. Hlavní postavě jsem celou dobu fandila, proto jsem z konce knížky byla celkem smutná. :)

11.10.2016 5 z 5

Angolský pochod smrti Angolský pochod smrti Vladimír Kavčiak

Příběh je velmi dobře zpracován. Doporučuji.

21.08.2016 4 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Můžu jen doporučit. :)

02.08.2016 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Jako dva předchozí díly - skvělé.

17.01.2016 5 z 5

Den, kdy jsem zabil svého otce Den, kdy jsem zabil svého otce Mario Sabino

Děsivý, okouzlující a neuvěřitelně podmanivý román - zajímalo by mě, kdo to na obal knihy napsal, protože knížka nesplňuje ani jedno..Ze 172 stran je "zajímavých" pouze 10 a to možná ještě přeháním...

14.09.2015 odpad!

Dvanáct let po Hitlerově boku Dvanáct let po Hitlerově boku Christa Schröder

Knížka odhaluje zvyky, názory a samotný život Hitlera během 2. sv. války. Za mě velmi čtivé a zajímavé.

25.07.2015 4 z 5

Memento Memento Radek John

Odstrašující případ toho, co drogy dokážou udělat s člověkem! První knížka u které jsem měla odpor vůči hlavní postavě. Pro ty co mají rádi tuto tématiku skvělá četba.

04.05.2015 3 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Knížka mě vyloženě nudila, v půlce jsem myslela že už to vzdám. Konec je hodně předvídatelný. Žádný propracovaný děj od této knížky nečekejte...

22.04.2015 2 z 5

Děti s cedulkou Děti s cedulkou Zdeněk Karel Slabý

Tahle knížka mě totálně dostala! Nádherně napsáno z pohledu dětí. U posledních cca deseti stránek jsem měla slzy v očích..doporučuji všem..

10.04.2015 5 z 5

Rozhodně stojí za přečtení!

30.07.2014 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Knížka se mi moc líbila, děj je opravdu zajímavý..Hrozně se těšim na další dva díly :)

25.04.2014 4 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

I když jsem nejdříve viděla film, tak mě knížka bavila..

04.04.2014 4 z 5

Cesta za svobodou Cesta za svobodou Feven Abreha Tekle

Příběh jedné odvážné a statečné ženy. Na můj vkus byl příběh napsán velmi stroze..

07.03.2014 3 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Moc doporučuji!

26.02.2014 5 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Pravdivý a velmi smutný příběh. Rozhodně stojí za přečtení!!

31.01.2014 4 z 5

Devět let v pekle Devět let v pekle Sněžana Dimitrova

Velmi silný příběh o ženách, kterým osud nepřál. Je smutné, že se ve světě pořád dějí tak hrozné věci. Knížku doporučiji...

15.01.2014 4 z 5

Panenka, která řekla ne! Panenka, která řekla ne! Galina Valkova

Silný a pravdivý příběh! Je strašné, že se ve světě dějí takové věci, o kterých nemáme ani tušení. Rozhodně doporučuji, stojí to za to!

11.12.2013 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Bohužel jsem čekala od knížky více, někdy jsou pasáže opravdu nudné. Nicméně nelituji, že jsem knížku přečetla..

03.12.2013 3 z 5