lalaserka lalaserka komentáře u knih

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhý díl se mi líbil snad ještě o něco víc než první. Bylo to napínavé a plné zvratů.
Brutalita vrahů byla nepředstavitelná.

14.05.2021 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Další skvělá knížka od tohoto autora. Kniha se mi četla moc dobře. Překvapivý děj. Kniha měla šťastný a překvapivý konec. Skvělé zakončení úspěšné série. Jsem zvědavá s čím novým autor příjde.

20.06.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Děj byl napínavý až do konce. Kaštánky byli velmi originální. Pěkně se to četlo a mělo to spád, nemohla jsem se odrhnout jak mě to pohltilo.

12.11.2019 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal, další super a napínavý díl. Doufám že bude další díl s Erikou

01.04.2023 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Další skvělá knížka od této autorky. Doufala jsem že by mohlo mezi hlavními hrdiny k něčemu dojít. Netušila jsem, že mohou lidé být takto nemocní, když si myslí že jsou zvířata a dokážou se dokonce do zvířete vtělit. Už se moc těším, jestli bude nějaké pokračování

17.07.2021 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tak tato kniha, mě pohltila od začátku až do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, napínavá už od začátku. Zajímavý děj propletených rodinných příslušníků. Mám moc ráda Lotti. Už se moc těším jestli výjde nový díl.

23.10.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělá knížka od této autorky, napínavá až do konce, jen ten konec byl smutný, trošku mi ukápla slza. Už se těším na další díl

25.05.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kříďák se mi četl moc dobře, doslova jedním dechem. Líbil se mi nápad s křídami a trochu duchařská zápletka, ale nakonec šlo spíš o thriller s trochou krimi. Napínavý děj až do konce

24.07.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další skvělá knížka od tohoto autora. Tenhle případ byl narozdíl od jiných pěkně zapeklitý. Už se zdálo že to bude nad Eričiny síly ale ona si s tím nakonec poradila. Překvapivé rozuzlení, tohle jsem opravdu nečekala.

10.01.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další skvělá knížka od této autorky.Napínavá kniha od začátku až do konce.Měla spád a každá kapitola končí tak,že čtete dál a dál a nedokážete přestat číst dokud nedočtete

15.12.2018 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další skvělý díl od této autorky. Ani jsem netušila jakou moc mají sekty, docela děsivé zjištění.

13.08.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Další skvělý díl od této autorky. Bylo zajímavé sledovat začátky kimiina týmu.

10.04.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Další skvělá kniha od této autorky. Lottie a Boyd jsou mi moc sympatičtí. Už se moc těším jestli výjde další kniha

05.09.2021 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Další skvělá kniha o tomto tématu. Příběh mě opravdu zaujal, a to nejen faktem, že španělský autor rozplétá příběh české dívky.Nelze si ani představit ty hrůzy, co si tito lidé prožili.

03.11.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Za mě silný příběh s dobrým koncem. Je neskutečné že hlavní hrdina dokázal takhle přežívat. Každému se snažil pomoct i s rizikem, že umře. Klobouk dolů před hlavním hrdinou. Jinak obdivuji ty lidi kteří takové kruté zacházení přežily a naučily se normálně žít i když návrat do normálního života nebyl vůbec jednoduchý.

11.08.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další dobrá detektivka od této autorky. Napínavý děj až dokonce, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knížku nemůžu než doporučit

27.03.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další skvělá knížka od téhle autorky. Už se těším na další knihy. Překvapilo mě, jak pro svůj osobní prospěch dokáže být osoba krutá a manipulativní.

16.11.2018 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Další super díl. Děj má spád. Je to napínavé od začátku až do konce. Doufám že se Lottie dá dohromady s Boydem. Už se moc těším jestli bude další kniha

29.01.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Další super díl. Líbilo se mi téma odloženého případu. Těším se jestli autor napíše další díl.

30.04.2022 5 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Další skvělá kniha, od této autorky. Kniha byla napínavá. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny.

15.10.2021 5 z 5