lady.k lady.k komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Už aby vyšel další díl. Obě knihy jsem přečetla na jeden nádech nedalo se odejít, abych nezjistila jak je to s Ilan a muži z pětadvacítky když už se Ilan rozhodla říct kapitánovi své tajemství tak mi kniha bohužel skončila, jen doufám že to vše pro všechny dobře dopadne (jsem vždy moc ráda když vše skončí bez ztrát na životech myslím hlavních hrdinů ;))

05.07.2019 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Waauuu, knihu jsem včera dočetla a musím říct že nemám slov. Některé otázky se vysvětlily a spousta dalších vyvstala. Už aby vyšel další díl na který se moc moc těším. Děkuji paní Stehlíkové jste úžasná a kdo má radši audioknihy (dnes jsem si objednala a rozposlouchala) a musím poděkovat i paní Ježkové jste obě úžasné.
Jen tak dál :-) :-) :-)

09.05.2021 5 z 5

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

Moc pěkně se povídka četla. Děj rychle ubíhal a jak psala Naďa2411 o čem kniha vypráví líp bych to nenapsala.

07.04.2023 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Wau. Je mi do breku, jsem člověk který si moc vžívá do představitelů. Už aby byl druhý díl ke koupi a aby měl šťastný konec.

02.01.2021 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Knihu jsem přečetla na základě doporučení kamarádky. Tento druh vyprávění není můj šálek kávy. Mám ráda když děj utíká.
Jak už psali jiní, musela jsem se soustředit na přítomnost a minulost, pak mi vadilo sáhodlouhé popisování okolí :-(

23.07.2019 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Knihy jsem četla a poslouchala vícekrát jsou úžasné :-) děkuji Vám paní Stehlíková.
Paní Stehlíková prosím Vás mohla by jste nám dát vánoční dárek v podobě data předání další knihy vydavateli? Bylo by to úžasné ;-)
Paní Stehlíková ještě jednou děkuji za super knihy a paní Ježkové za super čtení.
Přeji Vám klidné prožití svátků vánočních a úspěšné vkročení do nového roku Lada :-) :-)
Těším se na další pokračování ;)

19.12.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Děkuji autorovi za zaslání knihy. Jak už psali ostatní, kniha se mi moc líbila.
Budu se těšit na další knihy.
Nejsem kritik, každému, se líbí něco jiného ;)

07.12.2020 5 z 5

Orlovo proroctví Orlovo proroctví Simon Scarrow

Tak u tohoto dílu jsem se zatím nejvíce pobavila :D
Předchozí díly byly také super, ale u nich jsem se tak nepobavila jak u tohoto. Každý díl měl své gró. Z každé dílu jsem si odnesla nové a nové poznatky ;) Jen tak dál. Simon Scarrow s Catonem a Macronem a také Vespasianusem mi přirostli k srdci.
Koho opravdu nemusím tak je Vittelius nazvala bych ho podvraťákem (lepším názvem) ale musí tam být nějaký člověk, který bude znepříjemňovat životy Catonovi a Macronovi a Vespasianusovi. Tentokrát mi méně vadil Narcissus i když Catonovi a Macronovi pěkně zatápí :-(
Pouštím do čtení dalšího dílu na který se už moc těším ;)

16.08.2019 5 z 5

Tudy na hrad Tudy na hrad Petra Stehlíková

Děj rychle plynul, dost jsem se zasmála :D

23.08.2023 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

(SPOILER) Musím říct, že to byla jízda. Děj je jednoduchý. Jen mi je líto Cala i když stalo se co si přál. Závěrečný díl je dobře ukončený. Pro dívky super série.

07.06.2023 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Moc se mi příběh líbil. Vřele doporučuji. Děj pěkně plynul, nebylo tam žádné hluché místo. Vše na sebe pěkně navazovalo ;)

04.06.2023 5 z 5

Zrada ve Faranoru Zrada ve Faranoru Jan Kšanda

Tato kniha je mojí první gamebook. Užilala jsem si čtení knihy. Párkrát jsem musela začít znovu jinak to byla super jízda ;) všem vřele doporučuji :-)

04.01.2021 5 z 5

Elénium Elénium David Eddings

Přečetla jsem několik fantasy, ale tahle zatím jediná má pořádný šmrnc ve všem ;) mně se nejvíce líbil humor, děj rychle plynul, prostě perfektně vyvážená fantasy jakou si představuji ;)
Těším se na Tamuli a další knihy pana Eddingse už jsou na cestě.

02.05.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Super oddychovka ;)

06.10.2019 5 z 5

Legie Legie Simon Scarrow

To byla jízda :-) a zase ten křivák Narcissus
:-( ale je mi jasný že tam kluci musí mít nějakého křiváka, který jim bude házet klacky pod nohy. Ono nestačí že se přichomítnout kde nemají, ale ještě ta politikařina, která je na každém kroku

04.10.2019 5 z 5

Orel v písku Orel v písku Simon Scarrow

Jak už napsali jiní, četla jsem knihu jedním dechem. Řekla bych že Macro s Catonem se ve vtipkování skoro předhánějí, moc se mi to líbilo ;) jen tak dál :-)

21.08.2019 5 z 5

Orlova kořist Orlova kořist Simon Scarrow

Tak za mně byl začátek trošičku pomalejší, ale pak to jelo jako na drátkách. Užila jsem si to. Nejvíce mě štval Maximius a především Narcissus, který kuje pikle kde může. A naopak se mi líbil Cato s Macronem a musím ještě napsat Vespasiana, i když moc nemohl pomoct Catonovi když se Narcissus rozhodl pro decimaci. Ale všechno pro ty tři dobře dopadlo.

10.08.2019 5 z 5

Pět proti gestapu Pět proti gestapu Radomír Seďa

Měli jsme lidi co neměli strach jít proti říši, bohužel většina zaplatila to nejcennější co měla:-(
Kniha je velmi čtivá. V knize najdete fota aktérů.
Vřele doporučuji.

21.04.2024 5 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Děj pěkně plynul. Všem vřele doporučuji:-)

11.05.2023 5 z 5

Centurion Centurion Simon Scarrow

Opět super počtení ;) jak už někdo u psal u jiného komentáře. Musela jsem být s klukama až do konce a opět to zvládli na jedničku ;) ráda bych pokračovala dál ve čtení této série, ale jak už dost lidí ví Gladiátor se shání moc špatně (je to nedostatkové zboží) :-(

29.08.2019 5 z 5