Lacerta.j Lacerta.j komentáře u knih

Polibte si! Polibte si! Will Davis

Pry predcasne vyspely teenager...spis drzy, nezvladatelny, nepredvidatelny, nevdecny kluk. Od sameho zacatku nesympaticky. A zvrat na konci byl nepravdepodobny a otravny.

12.01.2019 2 z 5

Nezahrada Nezahrada René Vaněk

Neco takovyho muze zplodit jen mysl narusenyho jedince. A ze takovy dilo nasledne nekdo nazyva umenim, to uz je jiny pribeh.
Nic ve zlym, nekdo si v tom najde tu svoji pisnicku. Pro me to bylo docela nechutny, zvraceny, uchylny. Ale co ocenim je deduv slovnik, ten me bavil. Konecne realna mluva. Zadny nadavky typu Ty nicemo, darebaku, zlosyne. Tak nikdo nemluvi, prestoze se s tim v knizkach i filmech setkavame. Ale v Nezahrade teda rozhodne ne ????

03.12.2018 1 z 5

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Asi v pulce knizky jsem pristoupila na autoruv styl a zacalo me to bavit. V co se to zvrhlo, me doost prekvapilo, ale za ten konec jsem byla rada.
Netradicni vanocni pribeh. Bavil me.

25.11.2018 3 z 5

Čtyřka na zabití Čtyřka na zabití Janet Evanovich

Dobra oddychovka.

17.11.2018 3 z 5

Ďábelské obrazy Ďábelské obrazy M. R. Richards (p)

Po Hane jsem potreba oddychovy cteni, kteryho se mi dostalo. Da se to, nekdo to ma rad.

07.11.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knizky s valecnou tematikou mam rada. Nechapu proc?! Akorat z nich mam stisneny pocity a pres slzy nevidim na pismenka.
Dalo by se rict dalsi takova knizka...a prece jina. Uz uz jsem ji chtela mit prectenou a mit to za sebou, ale jakobych nechtela cist dal, a dozvidat se ty hruzy. Ty hruzy, ktere jsou zalozany na skutecnych udalostech.
Dobre napsany.
Jo....a Jaroslav je haj*l! ;)

02.11.2018 5 z 5

Felidae Felidae Akif Pirincci

Pasaz z deniku pro me byla hodne drasticka, miluju kocky, trhalo mi to srdce. Vraha jsem odhalila driv nez Francis, pointa mi dosla. Presto, ke kockam mi to nejak nesedi.
Ale uznavam, ze to vysloveny prani sdilim taky, aby vsichni tvorove zili spolu ve vzajemnym respektu. To, co se deje, je k placi.

28.10.2018 3 z 5

Bermudský trojúhelník Bermudský trojúhelník Greg Donegan (p)

Bavila. Dve roviny deje do sebe na konci krasne zapadnou.

15.10.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Naprosto skvělá knížka, druhá půlka mě nenechala v klidu. Četla jsem večer před spaním a těžko se mi odkládala, ikdyž, trochu jsem se bála, takže jsem ji odložila vlastně ráda. Igor mě štval, historky z jeho soužití s Miou mě nezajímaly, ale k dotvoření rysů postav to asi chtělo. Závěr je napínavej, strašidelnej, nepředvídatelnej. Určitě si přečtu další autorovy knížky. Docela bych na Tribeč jela. V létě :)

03.10.2018 5 z 5

Základna 7 Základna 7 Matthew Reilly

Celkem svizny akcnak plny zvratu.

28.09.2018 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Cist jsem zacala nejdriv Veroniku, dobre jsem udelala. Jachymuv pribeh mi prisel zrychleny a moc nasponovany. Ale ani Veronika se mi necetla dobre, pribeh je az moc nerealny a skoro celou dobu jsem se pozastavovala a nechapala, jak to mohlo autora napadnout.

03.08.2018 3 z 5

Absolutní trest Absolutní trest Martin Waller

Nuda. Nuda.

20.01.2018 2 z 5

Černý pasažér Černý pasažér Charles Wilson

Knizka se opravdu celkem dobre cte, diky tomu jsem ji i docetla. Tak od pulky mne nebavila. Prekvapuje mne vysoky hodnoceni.

20.10.2017 2 z 5

Případ vyjícího psa Případ vyjícího psa Erle Stanley Gardner

Precteno behem par dnu, cte se rychle, v podstate hlavne prima rec. Absolutni minimum popisu postav, nalad, prostredi... Prislo mi to jako pribeh z ABC casaku.

09.10.2017 1 z 5

H... jako hrozba H... jako hrozba Sue Grafton

H...jako hruza. Opravdu nuda, nebavilo. Kdyby byl popis deje u knihy, pravdepodobne bych po ni ani nesahla.

27.04.2017 1 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Dost dobrá detektivka. Přečteno za dva dny, 400 stran ale nudit se nestihnete. Jsem zvědavá na první díl.

21.02.2017 4 z 5

Kdo to tady chodí! Kdo to tady chodí! Simon Brett

Nuda...

15.01.2017 1 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Do cteni jsem se pustila na zaklade vysokeho hodnoceni. A jsem rada rada, ze jsem knizku konecne docetla. Dedula mi byl od zacatku nesympaticky, a nezmenilo se to ani po tech vsech dobrotach, do kterych se poustel. Jakoby autor psal pribeh na dukaz toho, ze vsichni jsou v nitru dobri lide, ikdyz se chovaji jako Ove. A jel podle hodne jednoduchyho navodu... vazne se divim, ze Ove na závěr neodrodil toho malyho Iracana :)

08.01.2017 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tema druhe svetove valky a holocaustu me zajima, pribeh me zaujal a konecne jsem opet cetla knizku, kterou jsem tezko odkladala. Pri cteni jsem si guglila dobovy fotky coz pribeh jen podtrhlo. Priznavam, ze jsem parkrat proste musela knizku odlozit.... Zaver me hodne zklamal, Sage zklamala a zachovala se spatne!

30.12.2016 4 z 5

Tichá hrůza Tichá hrůza Tomáš Korbař

Knizku jsem si koupila na zaklade zdejsich recenzi. Ale nenadchla me. Ptaci super, ale povidka konci bez konce.... co? A dalsi jsem ani nedocetla...

25.12.2016 2 z 5