Základna 7

Nejutajovanější americká vojenská základna, skrytá hluboko v poušti ve státě Utah, vyvíjí ultramoderní letecké zařízení. Uvítají tam neobyčejně vzácnou návštěvu: prezidenta Spojených států. Dorazil do odlehlé oblasti osobně, aby přišel na kloub jejímu tajemství.Nakonec se mu dostane víc, než si od inspekce sliboval.Uvnitř základny na něho čekají nepřátelské síly.V posádce prezidentova vrtulníku je mladý námořník, tichý a nenápadný, oči skryté za slunenčími brýlemi.Jmenuje se Schofield, každý mu však říká strašák.Je to prý chlapík do nepohody...Jak se projeví v nečekaně dramatické situaci? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87962/zakladna-87962.jpg 4.252

Shane Schofield 2.

Literatura světová, Vojenství
Vydáno, Alpress

Area 7, 2001

Kniha Základna 7

Lacerta.j
28.09.2018

Celkem svizny akcnak plny zvratu.

Tazz1
08.07.2017

Reilly...co říci víc :-)

hana4834
24.02.2017

úplně mi z toho běhal mráz po zádech :D doporučuji

muchomurka
01.02.2016

Opět strhující, místy vtipný, děj, i když zde mi přišel delší rozjezd. Jsem ráda, že zde byla Liška i Břitva, že se na scéně objevil Book II a další hrdinové. Jako u předchozí knihy jsem jim všem fandila :-) Je pravda, že jsem se chvílemi ztrácela mezi všemi skupinami a zrádci, ale děj stál za to a nakonec to vše dávalo smysl. A zbožňuju neskutečné štěští a důvtip Strašáka.
Také mě příjemně překvapila postava pana prezidenta, zpočátku to byl takový nijaký panák, ale postupně mu autor dal charakter, za což jsem byla ráda, že to nebyla jen taková bezduchá loutka.
Přesto všechno byla Polární stanice prostě lepší.

Dandulka
25.06.2015

Mám jeho knihy moc ráda a dobře se čtou. Jen si tak říkám: "Co kdyby to všechno byla pravda?"

Jack Bauer
30.11.2014

Kniha se velmi dobře čte, ale je to tak akční, až to hlava nebere. Velmi dobrá oddychovka, nepřemýšlet nad nesmysly a dobře se bavit.

čef
01.07.2014

Je to o tom jak několik málo chrabrých super hrdinů přes veliká protivenství porazilo různá monstra, elitní jednotky, cizí mocnosti a spasili tak celý svět a přitom si při zásahu kulkami do ramen jenom bolestně sykli. Čte se to dobře, jako když se unaveni svalíte na gauč a sledujete Kobru 11.

ferda
22.08.2013

Na knížku jsem se tešil, pod dojmem z předešlých knih autora, ale připadalo mě to nějak moc překonbinovaný a nebylo to už ono.

Umění války
Umění války