Strašák

Na seznamu lidských cílů nejrozsáhlejšího masakru v dějinách civilizace figuruje patnáct jmen. Jsou mezi nimi příslušníci speciálních jednotek, teroristé i agenti výzvědných služeb. A všichni musí zemřít. Cena za jejich hlavy není malá. Mezi odsouzence, kteří nesmí za žádnou cenu přežít, je zařazen i kapitán námořní pěchoty Shane Schofield přezdívaný Strašák, kterého si vytkl za cíl Černý rytíř, nechvalně proslulý necitelnou bezohledností. Shane odkrývá rozsáhlé spiknutí a vypátrá neuvěřitelný důvod, proč má být zlikvidován. Musí bojovat o holý život. Na koho jiného se může v této situaci spolehnout než na osvědčené přátele? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21572/strasak-21572.jpg 4.254

Shane Schofield 3.

Vydáno, Alpress

Scarecrow, 2003

Kniha Strašák

Sirpredátor

Výborná kniha, chytila mě a měl jsem ji přečtenou za pár dní

Maria95
03.07.2019

Shane Schofield opět nezklamal. Akce, dramaticnost a nesmrelnost hlavního hrdiny.. Strasakovy akce mě baví

hana4834
24.02.2017

jako vždy skvělá kniha doporučuji

Dandulka
22.08.2015

Je vůbec možné, že takoví lidé opravdu chodí po světě, nebo je ot jen autorova představivost? Všechny tyto knihy jsou velmi čtivé.

machalcz
08.03.2011

Doporučeno přítelkyní a po všem tom sci-fi vcelku dobrá změna. Rozhodně se chystám na další Strašákovi akce. Spád, akce, realita. Dobré čtivo.

Matthew Reilly
australská, 1974