kvetuse3368 kvetuse3368 komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Na základu seriálu v TV jsem sáhla po knize Cizinka. Mohu říci, je lepší to číst, i když podoba hrdinů,jsem si představovala, podle seriálu (moc se mi tam líbili-sedělo jim to). Přečetla jsem to jedním dechem. Více se děj rozvíjí. Těším se na další díly.

08.02.2022 5 z 5

Cesty rytířů Cesty rytířů František Niedl

Začít s knihou - sérii od konce, to se mi stává :-), ale mám chuť si tuto sérii přečíst celou. Nemohla jsem se odtrhnout od příběhu. A navíc se něco více dovědět z historie.

28.01.2022 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Čtu již po druhé, povedlo se získat všechny díly. Tak si momentálně žiji v této době, i když bych v ní žít nechtěla, byla těžká. Ale je to krásně napsané a děl letí.

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Přečetla jsem jedním dechem, zapůjčila i mamince, také se ji líbilo. Vrhla jsem se na další díl.

Spiknutí oběšenců Spiknutí oběšenců Vlastimil Vondruška

Perfektní příběh, krásně zaúhlené, skoro do posledních stránek jsem netušila, že za tím stojí nespokojené, výstřední ženy.

19.04.2022 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Kniha se mi líbila, v táhla mne do děje, prožívala jsem s dívkami příběhy.
Už se těší! Na druhý díl.

30.12.2019 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Ze začátku jsem byla trochu rozladěná, konec války, Němci. Ale pak jsem pochopila, tito lidé válku nechtěli, ale museli přežívat a trpět. Pak mne dej vtáhl a nemohla jsem přestat číst. Jak jedna rodina, lépe jeden dům dokáže spolupracovat, aby přežil. Nikdo se nepovyšuje,ale táhnout za jeden provaz.

07.12.2022 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Na doporučení jsem si tuto knihu vybrala. Uchvátila mne a nemohla jsem přestat. Příběh běžel a vtáhl mne. Mohu vřele doporučit jako příjemný příběh.

20.03.2022 5 z 5

Ano, můj pane Ano, můj pane František Niedl

Příjemné čtení, děj se rychle odvíjí a člověk se boji odložit knihu, aby o něco nepřišel. Moc se těším na další díly. Stejně jako " Rytíři z Vřesova", kteří jsou stejně čestní.

02.02.2023 5 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Přečetla jsem jedním dechem, dej se krásně kroutí. Pro každého se najde vhodný protějšek. Rodina,zde i někteří členové vesnice drží při sobě. Sídlo je zachráněno. Trocha historie přinese oživení. Líbilo se mi to moc.

17.01.2023 5 z 5

Ženy na pranýři Ženy na pranýři Naďa Horáková

Pěkný, dobře napsaný příběh, vtáhl mne děje, a nemohla jsem odtrhnout od knihy.

19.03.2021 5 z 5

Holubice smrti Holubice smrti Peter Tremayne (p)

Chvilku mi trvalo než jsem se prokousala začátkem, ale pak jsem se od příběhu nemohla odtrhnout. Pěkně zpracovaný příběh, a zase jsem jsem včas nenašla kdo byl zlý ;-)

23.04.2020 5 z 5

Rubáš pro arcibiskupa Rubáš pro arcibiskupa Peter Tremayne (p)

Můj problém je se uvést do problematiky na úvodu díla, ale jak se příběh rozjede, nemohu se utrhnout až do konce.
Přesně tak i tato kniha. Krásně vykreslený příběh , lidé.....
Již se těším na další knihu se sestrou Fidelmou.

11.08.2019 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Asi nejsem tak náročná, ale mne se děj líbil. Popis pocitů obou aktérů kdy přišli o dítě, mne připomněla něco. Maji vice peněz než my, normální smrtelníci, ale pocity jsou podobné. Z me stránky se mi to dobře četlo.

12.11.2016 5 z 5

Znamení Jidáš Znamení Jidáš Vlastimil Vondruška

Dá se říci - přečteno jedním dechem, kniha nezklamala. Plná akcí, i se člověk usměje, když si představí co se v knize děje, přemýšlí spolu s rytířem Oldřichem.

22.12.2022 5 z 5

Rubínový pokoj Rubínový pokoj Pauline Peters (p)

Přečetla jsem jedním dechem, moc se mi líbila.

14.02.2020 5 z 5

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Četlo se mi to velmi dobře a lehce. Příjemně ztrávený čas.

24.07.2019 5 z 5

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

Četla jsem jedním dechem, dověděla jsem se zase více z historie, pěkně podané.

13.12.2018 5 z 5

Doktore, šťastný a veselý! Doktore, šťastný a veselý! Patrick Taylor

Příjemné čtení ☺

14.07.2015 5 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

První díl navazuje na druhý. Děj krásně utíká. Příjemné čtení.