Kukicka Kukicka komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Prvni tretina knihy me hodne bavila. Bylo to takove osvezujici do letnich parnych dnu. Postupne to sklouzavalo do prumeru. Konec me prekvapil, ale jeste si nejsem jista, zda pozitivne... Oddechovka prectena behem jednoho dne. Nektery z receptu vyzkouzim, to byl zajimavy napad

31.07.2018 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Milovaný nevlastný brat byl o hvězdičku lepší, ale i tak to byl krásný příběh, který mě rozesmál i rozplakal. Užila jsem si každou stranu a další knihu od této autorky si určitě nenechám ujít

22.07.2018 4 z 5

Žár Žár Maya Banks

Možná kdybych knihu četla jako první a ne poslední, tak by se mi líbila, ale takhle jsem to v polovině zabalila a i když to dělám málokdy, tak opravdu už nemám chuť to dočíst. Pořád stejné popisy a už mě to nudilo. Přečetla jsem si konec, abych to měla uzavřené a myslím, že po pár dnech se mi celá trilogie vykouří z hlavy. Doporučuji vybrat si jen jeden díl a ten přečíst, pak čtenář nebude zklamaný, pokud ho baví tento žánr, ale jako celek to nedoporučuji

09.07.2018

Chlad Chlad Maya Banks

První hniha se mi líbila, ale tento díl nenabídl nic nového. Navíc celý ten námět milionář a bezdomovkyně na mě působila přehnaně a uměle. Erotické pasáže stejně popsané. Jdu dát šanci 3.dílu, ale moc tomu nevěřím

09.07.2018 2 z 5

Pád Pád Maya Banks

Mě se to líbilo... Hodně komentářů to srovnává s Padesáti odstíny, ale mě to přišlo lepší. Mělo to děj, erotické scény byly mnohem lépe popsané a hlavně kniha nebyla roztahaná do tří dílů

05.07.2018 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Jupííí, zase můžu dát něčemu 5 hvězdiček. Přečteno během jednoho odpoledne. Malinko mě vyrušilo číst ty stejná slova a fráze v druhé polovině knihy, kdy to bylo odvyprávěno z pohledu Eleca, ale i to má v knize svůj význam a určitě 100% lepší, než některé autorky, které napíšou novou knihu jen z pohledu toho druhého :-D. Hezký příběh, mělo to vše co se od tohoto žánru očekává

28.06.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Začátek vypadal slibně. Některé pasáže byly tak vtipné, že jsem se smála nahlas a manžel při sledování MS ve fotbale na mě koukal jestli jsem normální :-D. Postupně ale moje nadšení opadalo. V půlce knihy jsem si šla dokonce ověřit, zda opravdu čtu knihu od té autorky, od které myslím. Nebylo to prostě ono. Nevadil mi ani příběh, který řekněme si na rovinu nebyl zrovna originální, ale to jak to bylo zpracované. Pořád jsem na NĚCO čekala a najednou byl konec a ono to nepřišlo. Některé knihy od této autorky jsem četla opakovaně, ale tato k nim patřit nebude

28.06.2018 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Prvni polovina se mi libila moc, nekolikrat jsem se i zasmala a v napeti jsem cekala na uzdraveni a jak bude probihat jiskreni a namlovani a ono nic. Hned Miluji te, stehovani a presne stejny konec uz jsem videla pred lety v nejakem filmu

16.05.2018 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Chtěla jsem dát hvězdičku jenom 1, ale ten konec to trochu zachránil. Mám ráda knížky, kde chlap je chlap a ne někdo, koho musíte na každém kroku vodit za ruku.

12.05.2018 2 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Za poslední 2 roky jsem na mateřské přečetla více jak 100 knih a tohle byla nejlepší z nich !!! Doporučuji všemi deseti

12.05.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Knihu jsem začala číst kvůli vysokému hodnocení. Zřejmě ale již nejsem cílová skupina, protože mě kniha nebavila, nemohla jsem se vůbec začíst a za mě celkově zklamání...

06.05.2018 2 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Asi jsem po prvním a zvláště druhém díle, což byla jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla, měla velká očekávání a ta bohužel nebyla tak úplně naplněna... Kniha měla spoustu krásných momentů, ale nebylo to pro mě takové to wow. Určitě si ale celou sérii někdy přečtu znovu

11.04.2018 4 z 5

Krajina mlčania Krajina mlčania Tessa Afshar

Knihu jsem dostala jako dárek. Sama bych si ji nevybrala. Mám ráda knížky u kterých se odreaguji, vtáhnou mě do děje a zapomenu na starosti běžných dní. Tato knika je určitě silná a věřím, že si najde své příznivce. Jak se řiká, není důležité, zda je zážitek dobrý nebo špatný, hlavně, že je silný. Hlavní hrdinku od začátku do konce potkávala jedna pohroma za druhou. Osobně mi přišla i dosti hloupá, jak neustále vše chtěla zvládat sama a opakovaně odmítala pomoc svého snoubence. Konec byl pro mě trochu scifi, ale to je otázka víry. Z knihy jsem si odnesla, že když je víra, je zřejmě možné cokoli. Další tituli od této autorky si asi nepřečtu, ale člověk nikdy nemá řikat nikdy ☺️ Hvězdičky udělovat nebudu, protože kdybych dala jednu, bylo by to hanobení autorky a to si nezaslouží, kniha nebyla vlastně ani průměrná a 4 ani 5 hvězdiček dát nemůžu, protože by to poukazovalo, že se mi kniha líbila, což není vlastně pravda

16.03.2018

Slova paprsků Slova paprsků Brandon Sanderson

Druhý díl se mi líbil více než první. U prvního dílu jsem si říkala, že není možné, abych 700 stran četla takovou dobu a u druhého dílu jsem si po 1200 stranách říkala, to není možné, že už je konec. Úplně tedy nechápu význam těch intermezzo, zatím mě to ruší, ale třeba mi to ozřejmí další díly. Člověk je asi u tohoto spisovatele kritičtější než u jiných spisovatelé, což vlastně ani nechápu,protože je to génius. Ten příběh je úžasný, nově vytvořený svět, všechno do sebe krásně zapadá a těším se na další díly.

07.03.2018 4 z 5

V objatí nepriateľa V objatí nepriateľa Emily D. Beňová (p)

Lepší než první díl v tom smyslu, že autorka si zřejmě uvědomila, že kopírovala trochu moc, tak ubrala, ale v některých případech jsem se musela smát, že to bylo až jaksi okaté

28.01.2018 3 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

To jako vážně!!! Nejsem si jistá jestli spisovatel, který ze 70% knihu okopíruje by se měl nazývat spisovatelem. Ta jedna hvězdička není za to, že by byla kniha špatně napsaná, ale za to, že už jsem ten příběh a v mnoha případech i ty stejná slova a fráze jednou četla

26.01.2018 1 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knihu jsem četla již 2x a myslím, že se k ní ještě někdy vrátím, což vypovídá samo o sobě. Velice čtivé, vtipné, funguje tam chemie. Kniha vás vtáhne do děje a litujete, že je konec a tak to má u knížky být

22.01.2018 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Neurazí, ale ani nenadchne.

22.01.2018 3 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Asi jsem čekala trochu víc... S každým dílem jde laťka níž a níž, ale jako relax pořád moc dobrý

22.01.2018 3 z 5