V objatí nepriateľa

Druhá časť nebezpečne vzrušujúcej, romanticko-erotickej trilógie Sympatická mladá novinárka Melany Gerardová, veľmi rýchlo pochopi, že alternatíva, ktorú si vybrala bude pre ňu osudová. V objatí muža jej snov ju však čaká obrovské sklamanie. Ponížená a so slzami v očiach, opúšťa luxusný apartmán hotela Plaza s jediným odhodlaním. Zahodiť minulosť a vykročiť v ústrety svojmu novému šťastiu. Sama, bez Sebastiana Reylyho. Lenže čo, ak sa minulosť rozhodne vrátiť? A aká silná musí byť láska, aby dokázala odpustiť...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309782/v-objati-nepriatela-FgL-309782.jpg 4.136

V objatí gentlemana 2.

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Meridiano-press

Kniha V objatí nepriateľa

Kiwicatko
30.04.2019

Boze, ta zenska je ale k.ava!!!

SPOILER
To je fakt tak blba, ze mu o tom znasilneni nerekne a spoleha na tom, ze Kyle bude drzet papulu zavrenou? A este si mysli, ze si nikdo nevsimne jak cudne se chova?

Uz se mi dlouho nestalo, ze bych hlavni hrdinku nesnasela tak moc.

Kukicka
28.01.2018

Lepší než první díl v tom smyslu, že autorka si zřejmě uvědomila, že kopírovala trochu moc, tak ubrala, ale v některých případech jsem se musela smát, že to bylo až jaksi okaté

Lucie1990
12.02.2017

I tento díl jsem přečetla jedním dechem a to dnes jsem četla 1 a teď 2 díl. Konečně je v tomto díle víc akce. A konec tohoto dílu je zajímaví a dramatický. Jdu se hned pustit do 3 dílů. A tento doporučuji.

Zusaninka
18.09.2016

Pokračovanie príbehu Melany a Sebastiana je plné vášne, erotiky, lásky, závisti a tajomstiev. Na scénu vstupuje ex-priateľka Celine + karty poriadne zamieša aj Sebastianov sused Kyle. Kniha ma bavila rovnako ako prvá časť, rýchlo sa čítala, skončila fakt veľmi prekvapivo a dramaticky, škoda že nemá viac strán :-) Som zvedavá na finálnu časť série!

Damienronnie
18.09.2016

Hlavná hrdinka sklamala na celej čiare . Ani neviem ci si prečítam tretiu časť . Uplne sklamanie oproti prvej časti .

Emily D. Beňová (p)
slovenská, 1985

všech 18 knih autora

Kniha V objatí nepriateľa je v