V objatí nepriateľa

V objatí nepriateľa https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309782/bmid_v-objati-nepriatela-FgL-309782.jpg 4 52 8

V objatí gentlemana série

Druhá časť nebezpečne vzrušujúcej, romanticko-erotickej trilógie Sympatická mladá novinárka Melany Gerardová, veľmi rýchlo pochopi, že alternatíva, ktorú si vybrala bude pre ňu osudová. V objatí muža jej snov ju však čaká obrovské sklamanie. Ponížená a so slzami v očiach, opúšťa luxusný apartmán hotela Plaza s jediným odhodlaním. Zahodiť minulosť a vykročiť v ústrety svojmu novému šťastiu. Sama, bez Sebastiana Reylyho. Lenže čo, ak sa minulosť rozhodne vrátiť? A aká silná musí byť láska, aby dokázala odpustiť...?... celý text

Ralemo
12.04.2022 5 z 5

Moc hezké pokračování, každopádně Mel v několika věcech vážně nechápu. Opět velice podobné jako 50 odstínů, každopádně i tento příběh má něco do sebe. Těším se na pokračování.

Ifaa
29.10.2020 2 z 5

Hlavná hrdinka je "na facku" . V polovici knihy som radšej prestala čítať. ????

Bet
25.04.2020 3 z 5

No Melani nezklamala, opět jsem jí chvílemi nemohla vystát. Sebastian a Celine hodně průhledné.

Kiwicatko
30.04.2019 2 z 5

Boze, ta zenska je ale k.ava!!!

SPOILER
To je fakt tak blba, ze mu o tom znasilneni nerekne a spoleha na tom, ze Kyle bude drzet papulu zavrenou? A este si mysli, ze si nikdo nevsimne jak cudne se chova?

Uz se mi dlouho nestalo, ze bych hlavni hrdinku nesnasela tak moc.

Kukicka
28.01.2018 3 z 5

Lepší než první díl v tom smyslu, že autorka si zřejmě uvědomila, že kopírovala trochu moc, tak ubrala, ale v některých případech jsem se musela smát, že to bylo až jaksi okaté

Lucie_D
12.02.2017 5 z 5

I tento díl jsem přečetla jedním dechem a to dnes jsem četla 1 a teď 2 díl. Konečně je v tomto díle víc akce. A konec tohoto dílu je zajímaví a dramatický. Jdu se hned pustit do 3 dílů. A tento doporučuji.

Zusaninka
18.09.2016 5 z 5

Pokračovanie príbehu Melany a Sebastiana je plné vášne, erotiky, lásky, závisti a tajomstiev. Na scénu vstupuje ex-priateľka Celine + karty poriadne zamieša aj Sebastianov sused Kyle. Kniha ma bavila rovnako ako prvá časť, rýchlo sa čítala, skončila fakt veľmi prekvapivo a dramaticky, škoda že nemá viac strán :-) Som zvedavá na finálnu časť série!

Damienronnie
18.09.2016 2 z 5

Hlavná hrdinka sklamala na celej čiare . Ani neviem ci si prečítam tretiu časť . Uplne sklamanie oproti prvej časti .