V objatí milenca

V objatí milenca https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322815/bmid_v-objati-milenca-9ip-322815.jpg 4 52 10

V objatí gentlemana série

Po zlomovom okamihu, ktorý nepoznačil iba Melany, ale aj Sebastiana sa ich cesty nanovo rozdelia. Tentoraz to však vyzerá, že je to navždy. Sebastian sa utiahne späť do milionárskeho sveta a Melany musí začať odznova. Obaja sú odhodlaní zabudnúť, no osud je potvora a znova sa rozhodne zamiešať karty vo chvíli, kedy to Melany najmenej čaká. Náhodné stretnutie spustí lavínu pocitov, ktorým sa nedokážu brániť, lenže cesta späť ani zďaleka nie je taká jednoduchá. Medzi nimi stoja prekážky, ktoré sa nedajú len tak preskočiť. Odolá ich láska neprajnosti okolia? Alebo ich to, čo urobila Melany, rozdelí navždy? Náhodné stretnutie spustí lavínu pocitov, ktorým sa nedokážu brániť, lenže cesta späť ani zďaleka nie je taká jednoduchá. Medzi nimi stoja prekázky, ktoré sa nedajú len tak preskočiť. Odolá ich láska neprajnosti okolia? Alebo ich to, čo urobila Melany rozdelí navždy?... celý text

Ralemo
12.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Zajímavé pokračování. Příběh měl vše, drama, zápletku a šťastný konec. Jak se dalo předpokládat záporákem byla Sebastianova Ex a její pomocník. Příběh byl napínavý, nechápala jsem Mel, proč Sebovi neřekla, co ji Kyle provedl, každopádně o to byl ten příběh zajímavější, kdy si hledali zpátky cestu k sobě. Určitě doporučuji :)

Bet
25.04.2020 3 z 5

Jak jsem čekala Sebastian a ex klasika. No přečetla jsem to a tím to dílem končím.

Alenka76
02.11.2019 5 z 5

Mne sa páčili všetky knihy, prečítala som ich jedným dychom a určite doporučujem prečítať dávam 5 hvizdičiek

Kiwicatko
30.04.2019 2 z 5

SPOILER
Aaaano, tobyl naprosto genialni plan dat se dohromady s ex o ktere vi, ze je jim naprosto posednuta. A proc ji rovnou neslibit svatbu. Boha jeho....co cekal, ze udela, kdyz ju pak kopne do zadku.

Tohle jsem teda hodne rychle prolitla.

maco01
25.02.2018 odpad!

NO.Strááášne slabý odvar NIEČOHO.Spisovateľka chcela napísať niečo čo jej akosi nevyšlo.Strácala som sa niekedy som sa musela vrátiť o niekoľko strán späť.Dej mal byť o
Sebastianovi milionár ktorý vlastní polovicu NY ktorý robí miliónové obchody a je s neho Taký naivný nerozhodný ,,?" tak to asi nie.
Ženu ktorú tak strašne miluje opúšťa lebo mu chlapík ktorý sa ju snaží zviesť priamo pred ním a ktorého kvôli nej zmlátili povie že sa s nim dobrovoľne vyspala za peniaze a on sa to vôbec nesnaží ako rozvážny muž zistiť či je na tom niečo pravda a radšej sa vráti k bývalej marche

Shanib
17.10.2017 5 z 5

Krásné zakončení. Asi bych všechny tři díly přečetla během jednoho a půl dne, kdybych nemusela do práce. Když mi zbývalo už jen pár posledních stránek, bylo mi líto, že se budu muset s hrdiny rozloučit a chtěla jsem víc z jejich příběhu

Paja1709
14.02.2017 2 z 5

Přiznám se ,že celá Trilogie mě zklamala. První díl byl dobry no druhý díl byl propadák a nebyla jsem si jistá jestli se vůbec pustím do třetího dílu. Nakonec jsem si ho přečetla a byl lepší než předchozí. Můj pocit z celé série je takový že autorka chtěla napsat něco co teď letí Erotickou sérii ale bohužel se jí to moc nepodařilo.

Lucie_D
13.02.2017 5 z 5

Úžasná trilogie. Po dramatech hezký konec. Doporučuji

Damienronnie
11.02.2017 2 z 5

Prvý diel bol výborný , druhý čistá katastrofa a tretí ... no lepší ako druhý :)

Zusaninka
11.02.2017 5 z 5

Záverečná časť sexi trilogie o Melany a Sebastianovi. Po dramatickom rozchode sa opat stretavaju, Sebastian je uz zasnubeny, stara iskra opat rozducha ich srdcia a s Melany sa stava jeho milenka. Konečne sa dočkajú aj oni svojho šťastného konca no k jeho dosiahnutiu musia prekonať ešte kopu prekážok, či už od expriatelky Celine, alebo od „nepriateľa Kylea“.
Som spokojná, kniha prečítaná v priebehu pár hodín, opäť nechýbala láska, intrigy, erotika, vášeň ale aj dráma a napätie. Celá séria je veľmi vydarená

Emily D. Beňová (p)
slovenská, 1985
2017  76%V objatí milenca
2021  85%666 duší
2016  79%V objatí gentlemana
2016  69%V zajatí vášne
2021  86%Dokud nás pravda nerozdělí

Kniha V objatí milenca je v