Kris204 Kris204 komentáře u knih

Válečník Válečník Miroslav Žamboch

(SPOILER) Tahle kniha byla logickým vyústěním celé série, ale na mě tam bylo příliš bojů.
Škoda, že se dej více nevěnoval bitvě proti čarodějům, ta byla jen načrtnuta v epilogu a popravdě jsem čekala, že se jí tenhle díl bude věnovat.
Ale dobrý vývoj postav, dobré zakončení série.

07.02.2024 4 z 5

Tajemství domu Thornů Tajemství domu Thornů Margaret Rogerson

Krásná jednohubka, uzasne doplnění příběhu:)
Pořád doufám, že autorka napíše další díl.

18.10.2023 5 z 5

Balada mrtvého světa Balada mrtvého světa Alžběta Bílková

(SPOILER) Pozor, je to dílovka!
Já jsem za to naštvaná. Těšila jsem se na jednodílné fantasy, příběh ve smyšleném světě, ale romatický příběh dvou lidí (Kaie a Robin).
To jsem sice dostala, ale děj (ani jejich vztah) nebyl uzavřený, a ještě konec naznačuje dlouhý epický příběh boje (asi) bohů. To jsem od knihy podle anotace nečekala a dost mě to zklamalo.

08.10.2023 3 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

(SPOILER) Tahle knížka mě zklamala. Ano, občas byla vtipná, ale hlavní hrdinové měnili názory bez jakýchkoliv důvodů (vnímání sebe navzájem jako šéfa-zaměstnankyni) a bum, vlastně bez důvodu se najednou hrozně zbožňují a přitahují. Celý příběh byl zbytečně natažený, konec nedával moc smysl.

18.08.2023 2 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Hezký příběh, ale oproti jiným od autorky moc jednoduchá, bez zápletky či prekvapeni.. stačila by krátká povídka.

17.08.2023 3 z 5

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Za mě zhruba 2,5 hvězdičky. Začátek byl psán poměrně strašně, přemýšlela jsem, že knihu odložím. Většinu knihy se postavy chovaly zhruba na 17, nedospělé, přelétavé, nelogické. Konec to poměrně zachránil.
Přišlo mi to jak román pro dívky, jen postavám bylo víc let.

14.07.2023 3 z 5

Strážce dveří Strážce dveří James Byrne

Knižní ekvivalent amerického akčního filmu. Výborná oddechovka.

28.01.2023 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Souhlasím s komentářem Ketfl.. tohle psala Elle Kennedy?
Je to spíš povídka, jednoduchý příběh bez pořádné zápletky.. Elle to umí lépe, doufám, že další knihy budou lepší..

21.02.2022 3 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Zajímavý příběh o tom, jak kontext a vlastní interpretace mohou změnit chápaní jakékoliv situace. Celý příběh byl hezky napsaný, nešlo ani moc o romantickou linku jako spíš o přátelství, ale vůbec to nevadilo. Jen konec byl příliš uspěchaný, neuškodilo by ještě pár stránek.

18.08.2021 4 z 5

Jedna zatracená pohroma za druhou Jedna zatracená pohroma za druhou Jodi Taylor

Já trošku pokazím hodnocení. Knížku jsem přečetla na jeden zátah, pobavila mě, ale... Mělo to být rozdělené do dvou dílů a trochu více propracované. Děj i okolnosti byli hodně rychlé, povrchní, spousta věcí (i postav) nedořešená. Přišlo mi, že sotva jsme se seznámili s prostředím a Svatou Marií, najednou byl skok a jsme po pěti letech. Postavy se do sebe najednou zamilovali, i když v knize nebylo skoro žádné seznamování. Prostě mi to celé příšlo příliš uspěchané. Ale celkově mě kniha bavila a pokud u nás vyjde další díl, rozhodně si ho přečtu :-)

16.06.2021 3 z 5

Tesla noir Tesla noir Lukáš Vavrečka

Za mě trochu zklamání. Myslím si, že autor ze světa nevytěžil, co mohl. V příběhu bylo hodně postav, konec byl rychlý a poměrně dost zmatený - myslím, že si zasloužil více rozepsání a vysvětlení. Celkově se mi kniha moc dobře nečetla.

07.09.2020 3 z 5

Nový začátek Nový začátek Nora Roberts

Kniha mě velice zklamala - podle mě se jedná snad o nejslabší knihu, kterou jsem od autorky četla. Anotace nevystihuje to, že je kniha opět zaměřením spíše fantasy a za vše mohou kouzla. Začátek je poměrně surový, pomalý, vše vysvětluje, což ničemu nevadí, ale ten konec... Příliš rychlý, nic nevysvětleno, konec moc nedává smysl... Navíc opět nikde nebylo napsáno, že se jedná o (předpokládám) trilogii, takže jsem čekala uzavřený příběh. Autorka rozhodně napsala lepší knihy.

11.05.2020 1 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Krásne odpočinkové čtení,u kterého se i zasmějete:)
Po přečtení mi zůstala mile pohodová nálada..

07.06.2019 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Anotace je trochu zavádějící, ale je to krásný romantický příběh, který si ráda znovu přečtu.

03.05.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

První půlka zajímavá, vtipná a dobře čtivá, ale ten konec.. uspěchaný, nelogický, nedotažený.. Chtělo by to natáhnout knihu aspoň o 50 stránek a vše dovysvětlit.

17.04.2019 3 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Tohle mi od autorky přišlo trochu odflaknute.vicemene celá kniha převzata (včetně dialogu),moc toho doplněného není a nejsou žádné nové sceny (napr. Co bylo s Camem před setkání s Avery).Ale i tak se mi to libilo-autorka píše skvěle a dvojici mám ráda,jen jsem prostě čekala víc..

16.01.2019 3 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Odpočinková pohodová knížka - nic náročného, nic překvapivého, ale ty kulisy kuchyně a vaření mě baví :-)

08.01.2019 3 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Omlouvám se za kažení hodnocení, ale kapitola o Cimrmanech mi dojem z celé knihy prostě zkazila..

22.10.2018 3 z 5

Autor se vrátil do starých kolejí a po rozpačitém třetím díle jsem se při čtení opet nahlas smála a výborně se bavila:) Skvělá oddechovka.

18.10.2018 5 z 5

Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň Hana Parkánová-Whitton

Kniha mě příliš nezaujala. Není to kniha, po které bych běžně sáhla, ale upoutala mě anotace - "vtipné" historky jsou většinou vyprávěny někým dalším, kdo ani u situace nebyl, jen je slyšel a vyprávění příhod je střídáno zahradníkovým rokem a cestopisem po Anglii. Kniha pro mě byla poměrně nečtivá a myslím, že si jí brzy nebudu pamatovat.

27.08.2018 3 z 5