Kolombovka Kolombovka komentáře u knih

Setkání s Rámou Setkání s Rámou Arthur Charles Clarke

Poprvé co jsem četla opravdové sci-fi. Zamilovala jsem se :-)

Zápisky odstřelovače Zápisky odstřelovače Vasilij Grigorjevič Zajcev

pokaždý jsem se těšila na tu svoji chvilku, kdy otevřu knihu. Někdy jsem rodinku trochu zanedbávala :-) Několikrát jsem viděla, a stejně jsem si chtěla přečíst knihu. K mému údivu se zde prakticky odehrává úplně jiný příběh, než jsem si myslela. A taky ten knižní příběh byl mnohem lepší a poutavější. Za pár let se k tomu příběhu zase vrátím...

17.05.2017 5 z 5

Ocelová past Ocelová past Pavel Hejcman

Začala jsem ji číst z nudy, ale byla jsem překvapená, jaký nádherný příběh se ukrýval celá léta v mé knihovně :-)

17.10.2016 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Vynikající. jsem zvědavá na Ridleyho Scotta jeho podání.... ovšem jestli to bude tak překvapivé jako Prometheus, tak se máme na co těšit :-)

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Nijak extra mě příběh neoslovil. Většinu času jsem se nudila, zdlouhavě se mi četla. Výhledově nemám v plánu, se ke knize vracet.

03.08.2018 3 z 5

Angličtina pro jazykové školy I. Angličtina pro jazykové školy I. Jaroslav Peprník

nejlepší při studiu cizích jazyků, jsou právě staré knihy. neustálým opakováním se to prostě člověk naučí...vlastní zkušenost. naučila jsem se za 2 měsíce....

Zahrada Rámova Zahrada Rámova Arthur Charles Clarke

Přijde mi, že i třetí díl, pořád rozvíjí mou fantazii kupředu :-) příběh je krásný a poutavý. Vždycky si na to vyhradím nerušený čas :-)

03.05.2016 5 z 5

Ďábelská garda 2: Znovu v zeleném pekle Ďábelská garda 2: Znovu v zeleném pekle George Robert Elford

skvělé pokračování prvního dílu. kdo četl první díl, rozhodně doporučuji i druhý.o zábavu je postaráno :-)

05.05.2019 5 z 5

Souhvězdí Orionu a tajemství pyramid Souhvězdí Orionu a tajemství pyramid Adrian Gilbert

Lze nalézt celkem zajímavé informace. ...

03.08.2018 4 z 5

Důvěrnosti z kuchyně Důvěrnosti z kuchyně Anthony Bourdain

nejdřív jsem viděla jeho seriál S gurmánem na cestách, tam jsem si ho oblíbila. A pak jsem v levné knize objevila jeho dvě publikace, bylo jasné, že si našli místo v knihovně. Kdo si chce přečíst zákulisí kulinářského světa, kniha je prostě pro něj. Je vtipná, čte se sama, vytáhnete ji kdykoliv a kdekoliv a nikdy nezklame.

05.08.2017 5 z 5

Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho Petri Sarjanen

Byl to hezký příběh od začátku až do konce, postrádala jsem více akčních momentů. Kniha je po celou dobu klidná, Nenutila mě číst pořád dál, ale stejně jsem se těšila, že si v klídku dočtu, jak to celé dopadne.

17.03.2017 4 z 5

Četa psanců: Hrdinové, renegáti, bezvěrci a válečné bratrství v Afghánistánu Četa psanců: Hrdinové, renegáti, bezvěrci a válečné bratrství v Afghánistánu Sean Parnell

Pro mě krásná oddychová četba.

17.08.2016 5 z 5

Dveře do léta Dveře do léta Robert A. Heinlein

Nádherný poutavý příběh :-)

15.05.2016 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

za dva dny přečteno....nosila jsem ji pořád sebou, četla jsem ji úplně všude. nedokázala jsem přestat číst. :-)

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

moje první kniha z oblasti sci-fi, kterou mi půjčil známý. A od tý doby jsem se zamilovala do sci-fi a do výtvorů pana Kulhánka Děkuji :-)

Job: Komedie spravedlnosti Job: Komedie spravedlnosti Robert A. Heinlein

za mě...nepředvídatelný děj. příjemné čtení

Kočka, která prochází zdí Kočka, která prochází zdí Robert A. Heinlein

mě se kniha líbila, byl to zajímavě zapletený a propletený příběh.

Starman Jones Starman Jones Robert A. Heinlein

Výborný....bavilo mě to od začátku až do konce. vždycky jsem uklidila to nejnutnější a hned jsem sáhla po knize a četla skoro celý den. a už jsem se těšila až se k ní vrátím.... vynikající

Vládci loutek Vládci loutek Robert A. Heinlein

celkem dost napínavé, zajímalo by mě jak by vypadalo filmové zpracování... :-)

17.10.2019 5 z 5

Sirotci oblohy Sirotci oblohy Robert A. Heinlein

není co dodat, klasika z pera klasika

17.10.2019 5 z 5