Souhvězdí Orionu a tajemství pyramid

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Publikace zkoumá důvody budování egyptských pyramid na základě vlivu dobového náboženství. Po tisíciletí se pyramidy tyčily, záhadné a velkolepé, a odmítaly vydat svá tajemství. Proč vlastně Egypťané pyramidy postavili? Co je uvnitř tajné komnaty ve Velké pyramidě a jaké tajemství bychom tam po čtyřech a půl tisíci letech mohli objevit? Autoři studovali záhady pyramid více než deset let. Závěry jejich výzkumu rozvířily v akademických kruzích vzrušenou debatu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105919/souhvezdi-orionu-a-tajemstvi-pyrami-Z9V-105919.jpg 410
Žánr
Literatura naučná, Historie
Vydáno, Pragma
Orig. název

The Orion mystery, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Souhvězdí Orionu a tajemství pyramid

Přidat komentář
furseal
15.10.2018

Kniha - informace 5*, ale těžce se čte, protože paní překladatelka nezvládla český slovosled ve větách. Někdy mi to připomínalo překlad z lepšího translátoru.

Kolombovka
03.08.2018

Lze nalézt celkem zajímavé informace. ...


Atanone
09.04.2018

Ač nejsem egyptolog,ani astronom a už vůbec ne matematik,mé srdéčko si přišlo na své. Dávám 4,protože to byl trochu boj. Chvílemi jsem měla pocit,že se mé IQ pohybuje v záporných číslech,ale to asi nebude problém pánů autorů. Těšila jsem se,že se dozvím víc o teoriích,které považují egyptské pyramidy za mnohem víc,než jen honosné hrobky faraonů a musím říct,že mě kniha nezklamala.
Každopádně - jsem ráda,že jsem konečně dočetla (doporučuju odkládat co nejméně,neb se pak ztrácí nit) a jsem ráda,že knihu vlastním a budu se k ní moct někdy vrátit.