Zahrada Rámova přehled

Zahrada Rámova https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18949/zahrada-ramova-18949.jpg 4 213 213

Ráma série

3. kniha série Ráma Ráma II, kosmická loď mimozemské civilizace, je na cestě ze Sluneční soustavy a odváží na své palubě tři kosmonauty ze Země. Před nimi je neznámo, cesta, kterou se člověk ještě nikdy nevydal. Na jejím konci se možná nachází pravda o Rámovi…

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Baronet

The Garden of Rama , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada Rámova. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
19.11.2023 5 z 5

Velice dobře napsané a čtivé

Jack Bauer
01.11.2023 5 z 5

Velmi působivé pokračování Rámy, A.C. Clark měl úžasnou představivost. Neřekl bych, že to bylo méně poutavé než předchozí díly, mě se líbí celá sága a hlavně úžasný 4 díl. Páty a šestý jako vsuvka nepočítám, to už nemuselo vzniknout.

sf1
23.09.2023 2 z 5

Jen o chlup lepší než Návrat Rámy, hlavně díky daleko kvalitnějšímu překladu. Některé pasáže jsou ale naprosto otřesné. Lahůdkou je číst, jak hlavní hrdinka otěhotní, pak otěhotní podruhé, pak otěhotní potřetí, sice porodí retardované dítě, ale jedeme dál, otěhotní počtvrté, pak otěhotní popáté. Ano, pětkrát! Prostě Šichtářová v kosmu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zahrada Rámova v seznamech

v Právě čtených3x