koki.veru koki.veru komentáře u knih

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Překvapilo mě, že kniha byla úplně jiná, než série o Servazovi. Ale docela se mi to líbilo. Konec byl velice překvapivý a děj také zajímavý.

20.06.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Pěkný další díl od Miniera. Knížka se četla dobře, byla napínavá a konec tak z půlky překvapivý.

07.06.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Opět povedená knížka od Klevisový. Mám tuto autorku opravdu moc ráda, její knížky jsou super.

27.05.2022 5 z 5

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Za mě zklamání, čekala jsem tedy lepší příběh. Většina knihy pro mě byla nezajímavá a nudná. Sice je pěkné i číst o imaginárních přátelích a tvůrcích náhod, ale mám radši knihy s napínavějším dějem.

21.05.2022 3 z 5

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Jackie Collins mám moc ráda, a jsem ráda že jsem se diky čtenářské výzvě opět k ní vrátila. Kniha pěkná, nic jiného jsem ani nečekala. Spousta postav, zajímavý děj, vůbec jsem se nenudila.

20.05.2022 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Moje první knížka od této spisovatelky (dostala jsem se k ní díky čtenářské výzvě) a byla jsem mile překvapená. Knížka se četla velice dobře, příběh takový že života ( i když jsem si říkala, jestli není hlavní postava blbá, že já bych s takovým debilem takovou dobu nebyla a už dávno bych ho poslala do pr...). Ale bylo to pěkný, oddechový, nenáročný čtení.

12.05.2022 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Přečteno jen kvůli čtenářské výzvě. Ještě že byla knížka tak krátká. Za mě ztráta času.

08.05.2022 1 z 5

A taková to byla láska... A taková to byla láska... Anna Gavalda

Bohužel zklamání. Knihu jsem četla do čtenářské výzvy, a přišlo mi to jako ztráta času.

07.05.2022 1 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Docela pěkná knížka. Za mě ale jedna ze slabších od Jojo. Spíš taková oddechovka,která neurazí, ale ani nenadchne.

04.05.2022 4 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Povedená knížka, zajímavý příběh. Jen hlavní postava mi přišla trošku nesympatická,ale zvykla jsem si. Ale četlo se to moc dobře.

20.04.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Wau, moc povedená knížka a velice překvapivý závěr. Knihu jsem téměř nemohla odložit a snažila jsem se číst o každé volné chvilce. Téma pro mě bylo velice zajímavé hlavně proto, že mám 6-ti měsíční dceru a nedokážu si představit, že by se něco takového stalo mne a co bych v této situaci dělala.

11.04.2022 5 z 5

Ďáblova hora Ďáblova hora Deon Meyer

Do knížky jsem se pustila v rámci čtenářské výzvy a nečekala jsem žádný hit. Na začátku jsem si říkala, už abych to měla za sebou, ale čím víc jsem se začítala,tím víc se mi kniha líbila. Nakonec to byl velice zajímavý a napínavý příběh. Jsem ráda, že se díky čtenářské výzvě dostanu k takovýmto knihám.

06.04.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Opět super další díl ze série o Bergmanovi. Jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila a vrhla se na ní. Jedny z nejlepších knih za poslední dobu, co jsem četla.

22.03.2022 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tak opět další super díl z této skvělé série. Opět jsem vůbec netušila, kdo je vrah.

13.03.2022 5 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Mně teda kniha zklamala, čekala jsem víc. Přišla mne hrozně zmatená a špatně se mi četla.

11.03.2022 3 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Opět super thriller, napínavý příběh a nečekané odhalení vraha.

27.02.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Opět super napínavý thriller. Skvělá série s Bergmanem. Okamžitě se jdu vrhnout na další díl. Líbí se mi, že v podstatě do poslední chvíle netuším, kdo je vrah. I tady to bylo velice překvapivé.

19.02.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Opět další díl z této série, opět přečteno během pár dnů a super. Za mě super série, propracovaný příběhy, a překvapivý konce. Autorku jsem si moc oblíbila a určitě budu pokračovat.

13.02.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Super česká detektivka. Pěkná zápletka. Knížka se mi moc líbila a určitě budu v této sérii pokračovat.

07.02.2022 5 z 5

Tajná manželka Tajná manželka Steve Robinson

Spíše takové oddechové čtení. Příběh pěkný, zajímavý, ale chvilkama jsem se trošku nudila, některé kapitoly byly zdlouhavé a nudné. A závěr byl sice překvapivý, ale za mě přitažený za vlasy.

03.02.2022 4 z 5