KnihomolkaKatka KnihomolkaKatka komentáře u knih

Ostrov Ostrov Sigríður Hagalín Björnsdóttir

Miluju Ostrov! Podle mého názoru by si tuhle knihu měl přečíst každý, kdo má rád napínavé, katastrofické čtení s kapkou komplikovaných mezilidských vztahů.
Tenhle příběh skvěle promyšlený. Nenudila jsem se. Autorka ví, o čem píše (s rozmyslem). Děj knihy je reálný pro každou zemi a tím je děsivý. Nicméně - to nic nemění na tom, že knihu doporučuju a naprosto mě nadchla.

08.03.2019 5 z 5

Zajatec z Vysočiny Zajatec z Vysočiny Hannah Howell

Tuto knihu jsem včera dočetla. Mé oblíbené Skotsko opět zvítězilo, ale Cizinku ani náhodou nepřekonalo. Příběh mi přišel trošku uspěchaný, ale jinak jsem se bavila. Výborný a nenáročný romantický příběh. Doporučuju.

01.03.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

Super, super a ještě jednou SUPER. Prostě jízda na horské dráze, která ve vás zanechá tolik pocitů a do které jednou nasednete a nebudete chtít vystoupit, dokud nedočtete...

25.02.2019 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Před časem jsem četla Město z kostí, které se mi moc nelíbilo. Kvůli téhle knize jí dám možná ještě šanci. Je skvělá, i když temnější. Ale v daném období mi sedla. :)
PS. Miluju Willa i Jema.

22.02.2019 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Miluju Gabriela a chystám se i na další díly :)

10.02.2019 5 z 5

Kněžna Kněžna Danielle Steel

Miluju ten příběh, i slzička ukápla...

10.02.2019 5 z 5

Zimní příběh Zimní příběh Mark Helprin

Kniha je daleko lepší než film. Film zklamal...

09.02.2019 4 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Čtivé, napínavé a prostě skvělé!

09.02.2019

Zajatec Železné hory Zajatec Železné hory Henry Lion Oldie

Skvělé, škoda, že není více čtená.

09.02.2019 5 z 5

Mediciovci: Mocná kráľovná Mediciovci: Mocná kráľovná Matteo Strukul

Skvělá série, určitě se k ní zase někdy vrátím.

02.02.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Lepší než Maminčin mazánek dle mého názoru nebyla, ale i tak byla skvělá hlavně díky překvapení na konci.

23.12.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Je hrozně silná a čtivá. Rozhodně doporučuji.

17.11.2018 5 z 5

Tajemství sudby Tajemství sudby Jiří Dittrich

Nádherná kniha, akorát mi chyběla ta říše. (Můj problém, až příliš jsem se do místa zamilovala). Ale zase se zde odehrávají jiné zajímavé věci a děj pěkně plyne díky oproti prvnímu dílu zvýšené akci.

04.11.2018

Elementum Elementum Jiří Dittrich

Super kniha. Opravdu se mi moc líbila, byla totiž čtivá, svižná, měla spád. Tímto dílem jsem se do série zamilovala. Hned jsem se pustila do dalšího dílu a musím říct, že je taky parádní. V prvním díle figuruje nádherná říše s působivou historií. Jen škoda, což jsem na svém blogu zapomněla napsat, že v knize není mapa. Docela mi tam chyběla, ne kvůli orientaci, ale prostě by mi tam seděla. Jinak bych knize nic nevytkla. Doporučuji.

04.11.2018 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Kniha je celkově čtivá, ale chvílemi jsou tam nudné některé pasáže.

04.09.2017 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Super kniha, super spisovatel. Konec by mohl být veselejší, to přiznávám, ale celkově byla kniha super. Rozhodně doporučuju! A také bych vám doporučovala koupit si kapesníčky, protože konec je samý smutek stránka za stránkou. Četla jsem to zrovna když ségra byla na operaci a to mi bylo smutno samo o sobě natožpak s touhle knihou....

28.07.2016

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Čtení bylo super :)

09.07.2016

Síla odvahy Síla odvahy Laurent Vachaud

Jako vážně?! Tak tohle byl silný zážitek!

07.07.2016

Medený jazdec Medený jazdec Paullina Simons

Nezapomenutelná, nemohla jsem ani spát. Pořád jsem na ní musela myslet, co bude dál. Chci hned další díl!

16.02.2016