Knihomolka582 Knihomolka582 komentáře u knih

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Přijde mi trochu zvrácené mít s každým mužem jedno dítě a určitě by si čtenář neměl myslet,že je to normální. Jinak knížka byla moc pěkná a čtivá.

21.03.2019 4 z 5

Jako menší jsem tu knížku milovala.

21.03.2019

Z téhle knížky jsem nemohla dlouho spát. Každý příběh byl ukončen smrtí a mravným ponaučením. Někdy jsem měla pocit, že slyším hlasitě tlouct jenom svoje srdce.

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Kniha byla zajímavá velmi čtivá. Nejlepší díl za mě, téhle série byla Vana času.

Dobrodružství Billa Madlafouska Dobrodružství Billa Madlafouska David Laňka

Společně s bráchou jsme, jako menší, oba tuhle knížku četli (i ostatní dva díly) a byli jsme z toho naprosto nadšení. Krásné kamarádské prostředí, lumpárny, vtipné momenty a krásné obrázky. Určitě doporučuji !!!!

Myši patří do nebe Myši patří do nebe Iva Procházková

Moc krásný příběh.

Všechno nejlepší, paní Láryfáry Všechno nejlepší, paní Láryfáry Betty MacDonald

Jako menší jsem ji četla jedním dechem a moc se mi líbila. Akorát se mi moc nelíbily ilustrace...

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tahle knížka mi, když jsem byla menší hned přirostla k srdci.Krásně se to četlo,nádherné ilustrace.

Neviditelný host Neviditelný host Maryrose Wood

Tenhle díl mě moc bavil (stejně jako předchozí díly), ale vadly mi nezodpovězené otázky...

Utajená obrazárna Utajená obrazárna Maryrose Wood

Tenhle díl jsem milovala !!!

Tajemné vytí Tajemné vytí Maryrose Wood

Tuhle knižní řadu jsem četla, když jsem byla menší a musím přiznat, že mi dalo pořádně zabrat se do knížky začíst.Byla to moje taková první ,,těžší" knížka, ale postupem dalších dvou dílů jsem se do knížky plně začetla.Moc ji doporučuji.

Lichožrouti navždy Lichožrouti navždy Pavel Šrut

Jako malá jsem tuhle knižní sérii milovala.Nedá se nic vytknout, krásný příběh a ilustrace.

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Kniha mě moc bavila.Místy byla tajemná,strašidelná.Jelikož si, ale potrpím na romantiku, tak tato kniha od toho měla daleko.

20.03.2019 4 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Tento díl mě moc nebavil, ale už jsem četla i třetí díl, tak se tímto dílem určitě nenechávejte odradit.

20.03.2019

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

O knížce jsem váhala jestli se do ní pustit a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.Knížka mě ze začátku moc nebavila, ale od půlky knihy jsem nesledovala ani kapitoly.Trochu mi to připomínalo svět SJM, ale to je věc názoru...
Jinak knihu doporučuji určitě všem, kteří milují fantasy. :-)

20.03.2019

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Doufám že bude další díl !!!!

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Krásně propracovaná kniha. Rychle jsem se sžila s hlavními hrdiny. Nedá se nic vytknout.

Trilogie Drahokamy Trilogie Drahokamy Kerstin Gier

Moje první fantasy série.Nedá se nic vytknout.

Koruna Koruna Kiera Cass

Tento díl se mi líbil mnohem víc než minulý, jelikož v tom minulém mě nehorázně iritovalo Eadlyno chování. Její chování se tímto dílem celkem dost změnilo a proto jsem si ji oblíbila o to víc. Děj byl průměrný a líbil se mi.

20.03.2019 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Za mě absolutní bomba.Vždycky jsem chtěla vědět příběh ostatních z jejich pohledu a tohle mě naprosto uspokojilo. Mělo to hlavu a patu, navíc doplněné krásnými ilustracemi, které jsem si měla chut i vybarvit :-).