Trilogie Drahokamy

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem. Rudá jako rubín, Modrá jako safír a Zelená jako smaragd! Nejoblíbenější časocestovací trilogie nově v jednom boxu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304141/big_trilogie-drahokamy-Vma-304141.png 4.768

Kniha Trilogie Drahokamy

LenciL

Príjemné čítanie. Všetky knihy som zhltla za pár dní.

sydneysage04

Série je napínavá a čtivá, cestování časem je velmi zajímavé téma a autorka ho skvěle a originálně zpracovala. Líbí se mi, jak je ke každému z 12 cestovatelů přiřazen nějaký kámen a zvíře.

Pitrissek87
25.08.2020

Série je super, jsem nadšená. Určitě se k nim ještě vrátím. Viděla jsem tedy i filmy a za mně rozhodně lepší knihy. Četla jsem prvně knihy a z filmů jsem tedy byla zklamaná.

Lucuschka
03.07.2020

Velmi hezký příběh, který, ač určen pro mladší generaci, nemusí nudit nikoho bez rozdílu věku. Příjemné zpracování i čtivost chválím. Jen bych uvítala více romantiky ;-)

Elka252
09.04.2020

Skvělé knihy. Gwendolyn a Gideonovi jsem fandila. Pana George, madame Rossiny, Xemiriuse a všechny ostatní jsem si hned zamilovala. Až na neoblíbenou postavu tety Mary to bylo dokonalé a sama někde v hloubky duše chci elapsovat ve starém sklepě, učit se nasazovat paruky, tancovat menuet a cestovat časem. Ps:Hned jsem věděla že něco s učitelem Veverkou není dobře. ;-)

Medasek
02.04.2020

Tahle trilogie mě naprosto uchvátila. Nemohla jsem ji přestat číst. Úžasné, dokonalé a strašně čtivé.

Dada_cte
24.03.2020

D. O. K. O. N. A. L. Ý. Musím říct, že tahle trilogie je naprosto dokonalá. Je originální a jednoduše úžasná. Rozhodně mě nezklamala.

Renatapek
02.11.2019

Nejdříve jsem přečetla první knihu a hned jsem věděla, že je to láska na celý život :). Knihy jsem si musela koupit a četla jsem je už několikrát. Pokud máte rády pohádky pro dospělé, bude se jí líbit i ve vaší knihovně. Najdete v nich fantasi příběh, cestování v čase pro vyvolené, lásku, napětí a samozřejmě happyend. Odpočinkové čtení na pohodové dny s knížkou v posteli. S filmy se zpracování knih nedá srovnat.