Knihomolka223 Knihomolka223 komentáře u knih

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Naprosto boží knížka! Miluju knihy od Kerstin Gierové! Líbilo se mi, že se konečně o snové chodbě dozvěděla i Mia.

03.12.2020 5 z 5

Velice vtipná knížka. Autor vše komentuje s nadsázkou a humorem. Jen těch stakanů mohlo být o něco méně :-). Určitě si přečtu i další knížky.

02.12.2020 4 z 5

Ledoví piráti Ledoví piráti Dirk Husemann

Nejprve jsem se nemohla začíst. Dobrý nápad, líbilo se mi, že každá kapitola byla z pohledu někoho jiného. Některé postavy byly ale docela průhledné, což knížce trochu obralo na čtivosti. Za mě dobré, ale četla jsem i lepší knížky.

26.11.2020 3 z 5

Smrt kouzelného džina Smrt kouzelného džina Ilka Pacovská

Skvělé jako vždy. Zajímalo by mě, jak to dopadne s Vronem.

23.11.2020 5 z 5

Nájezdníci Nájezdníci John Flanagan

Kniha byla trochu slabší než první díl. Bavilo mě ale, že přibyla nová hrdinka Lydia. Takový autorův příklad bojovnice. Zajímalo by mě, jestli si vybere Stiga nebo Hala.

05.11.2020 4 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Super! Členové bratrstva Volavek se pěkně doplňují, líbí se mi, že u nich nezáleží hlavně tak na síle (no jo, Skandijci), ale spíš na důvtipu. Sáhnu i po dalším dílu.

01.11.2020 5 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Romantický, občas trochu smutný, příběh. Moc pěkné. Hned jsem se začetla a chtěla vědět, jak to s tou dívkou s pomeranči dopadne.

26.10.2020 5 z 5

Potížistka proti své vůli Potížistka proti své vůli Maria T. Lennon

Super! Děj z pohledu trošku jiné teenagerky Charlie. Přestup do jiné školy. Závistivá kamarádka. Houdiniho vila s podzemními chodbami. Oddechovka, vtipné, čtivé. Spokojenost.

26.10.2020 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Boží!!! Autorka se zvlášť na posledním díle série dosti vyřádila. Hlavně konec byl super. Spousta nečekaných zvratů a pěkný konec. Někdy jsem se i zasmála.

20.10.2020 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Tato knížka mě velice překvapila. Dokonale propletené časové linie, napínavý příběh s trošičkou lásky a občas i vtip od Gwendolinina chrliče. :-D Rozhodně doporučuji.

15.10.2020 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Super kniha. Někdy mě rozesmála, až jsem skoro brečela. :-D Přečtu si i další díl.

08.10.2020 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Knížka měla zajímavý děj. Občas jsem se ale trochu zamotala v letopočtech a v čase. Jinak ale mám autorku moc ráda, knížka byla celkem čtivá a i velmi vtipná. Zvlášť v první polovině.

06.10.2020 4 z 5

Anna z Avonlea Anna z Avonlea Lucy Maud Montgomery

Anna se stává učitelkou v Avonlea. Úsměvné, romantické, krásné. Pořád mě velmi baví barvité popisy krajiny nebo Anniny poetické myšlenky. Jako bych příběh prožívala spolu s ní. Nemůžu se dočkat, až si přečtu pokračování. Jinak i když Anna dospívá, pořád je ještě průšvihářka a snílek. A to je na tom to nejzábavnější. :-D

02.10.2020 5 z 5

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Super kniha, dobrý nápad, velice čtivé.

01.10.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Gump byl vyprávěn takovou srdceryvnou syrovou formou. Skvělá oddechovka. Bude se líbit nejen všem pejskomilům. Knížka plná oddanosti, lásky a hlavně hlubokých kaštanových psích očí.

20.09.2020 5 z 5

Magická knihovna Magická knihovna Alexander Zeno

Moc pěkná knížka z prostředí knihovny. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Děj byl ale občas vypravován trochu chaoticky a moc narychlo. Jinak ale knížka byla čtivá, příběh dobrý. Za mě super.

20.09.2020 4 z 5

Poslední deska Poslední deska Andrew Cartmel

Knížka se ze začátku sice pomalu rozjížděla - prvních 90 stran bylo slabších, ale čím více se děj blížil ke konci, tím byla čtivější a napínavější. Nejlepší byly ale detektivovi kočky. Pokud vyjde pokračování, ráda si ho přečtu.

14.09.2020 5 z 5