knihomolka1197 knihomolka1197 komentáře u knih

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Jedna z nejúžasnějších knih, které jsem kdy četla. Nejvíce na mně zapůsobil první a třetí příběh. Ten poslední už tam být nemusel...

01.11.2021 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

pokus byl učiněn..nicméně detektivky, kde se vyskytují paranormální jevy nejsou můj šálek čaje..Knize však nemohu upřít čtivost.

27.10.2021 2 z 5

Liščí tanec Liščí tanec Lenka Chalupová

Zajímavá kniha, která rozhodně stojí za přečtení. Příběh místy uvěřitelný, místy ani ne, ale na čtenáře zapůsobí. Jediné, co se mi příčí je věta, že němčina je krásná řeč....to tedy určitě není...je hnusná.

22.10.2021 4 z 5

Jak umírají rusalky Jak umírají rusalky Lydie Junková

Tři detektivní příběhy, které mají rozhodně potenciál na tři samostatné detektivky. Třetí příběh je totožný jako příběh Příliš mnoho blonďáků. Příběhy jsou hodně zkrácené a trochu uspěchané, jinak docela dobrý.

17.10.2021 3 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Slečnu Marplovou miluju. Skvělé čtení.

13.10.2021 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Jedna z nejlepších detektivek od "Agáty". Odhalení pachatele bylo pro mně obrovským překvapením. O to víc jsem si čtení užila. Doporučuji!

13.10.2021 5 z 5

Příliš mnoho blonďáků Příliš mnoho blonďáků Lydie Junková

Tyhle "magnetky" mám ráda. Některé jsou povedené, některé méně. Tuhle bych zařadila do té první kategorie.

11.10.2021 4 z 5

Temný cypřiš Temný cypřiš Agatha Christie

Další úžasná detektivka, kterou jsem přečetla mnohokrát a pokaždé jsem si čtení užila.

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jak kniha, tak film úžasné...

Oznamuje se vražda Oznamuje se vražda Agatha Christie

Toto byla kdysi moje první "Agáta", kterou jsem četla...Natolik mi učarovala, že jsem pak nečetla nic jiného. Nicméně komentuji až teď...Super detektivka. Pamatuju si, že odhalení vraha pro mně bylo tenkrát ohromné překvapení.

Zasloužíš si smrt! Zasloužíš si smrt! Zdenka Hamerová

Úžasná kniha! Nechybělo napětí a také pořádné překvapení na závěr. Pachatele ani motiv jsem teda neuhodla ani náhodou. Super!

05.10.2021 5 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Nemohu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Kniha je čtivá a napínavá, moc se mi líbila. Vraha jsem ale neuhodla.

01.10.2021 5 z 5

Utopená Utopená Lenka Chalupová

Nenáročná detektivní "jednohubka". Vraha jsem tipla a tip mi vyšel.

20.09.2021 3 z 5

Vrazi školou povinní Vrazi školou povinní Kristýna Pivodová

Sbírka napínavých případů, které se skutečně staly. Jak napovídá sám název, pachatelé zločinů jsou mladiství... o to je to možná hrůznější...přečteno několikrát a vždy s rozporuplnými pocity...

Pozdní lítost vrahů Pozdní lítost vrahů Vladimír Matoušek

Skvělá kniha skutečných případů z pera brněnského emeritního vrchního komisaře Vladimíra Matouška. Stojí za přečtení!

Jak mi vraždili kamarády Jak mi vraždili kamarády Josef Kratochvíl

Josef Kratochvíl je mistr ve svém oboru! V jeho příbězích vyniká jeho vypravěčský talent. Nesmírně zajímavé čtení, které by si neměl určitě nechat ujít ten, kdo má rád skutečné zločiny.

Jestli promluví, tak zemře Jestli promluví, tak zemře Milan Dušek

Skutečné případy odehrávající se převážně v devadesátých letech. Nesmírně zajímavé čtení, libily se mi všechny příběhy a při jejich čtení jsem si kladla otázku, čeho všeho jsou lidé schopni...

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Příjemné čtení. Kniha je zajímavá a čtivá. Příběh mně zaujal, přesně takové mám ráda. Za nemastný neslaný konec ubírám jednu hvězdu.

14.09.2021 4 z 5

S hlavou v písku S hlavou v písku Táňa Kubátová

Průměrná kniha. Ne, že by byla špatně napsaná, ale příběh příliš jednoduchý, plytký.

29.08.2021 3 z 5

Učitel Viktor Pelc Učitel Viktor Pelc Bohumil Říha

Tuto knihu jsem zvolila ze zvědavosti. Od Říhy jsem doteď znala jen dětské knihy, ale nevěděla jsem, jak píše pro dospělé. Snažila jsem se vžít do tehdejší doby, ale stejně mně kniha moc nezaujala. Pro děti psal lépe.

24.08.2021 3 z 5