S hlavou v písku

Dušan s Irenou tvořili kdysi nerozlučnou dvojici nevlastních sourozenců, ve které to pomaličku začínalo jiskřit. Jediným, co je spojuje dnes, je rodinná vila, kterou zdědili napůl. Všechny hezké vzpomínky zatlačila do pozadí tragédie, po níž se cesty obou příbuzných dramaticky rozešly. Co se stane, až Dušan zjistí, že tehdy před léty se všechno stalo úplně jinak a jeho nenávist, která Irenu vyhnala z domu, byla nespravedlivá? Přesvědčí Irenu, aby mu odpustila? Překoná její pevně zakořeněnou nedůvěru k němu? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23754/s-hlavou-v-pisku-23754.jpg 3.834
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha S hlavou v písku

JancaMia
22.04.2020

další z lahůdek od oblíbené autorky

cori
16.12.2018

Irena, sirotek, kterou vychovávala rodina její tety, milovala nevlastního bratra, ale ten ji obelhán sestřenicí Alicí zradil. Nyní po čtrnácti letech se kvůli společnému vlastnictví vily jejich cesty znovu zkříží. Jak to asi dopadne? Nenáročná červená knihovna, kdy hlavní hrdinka bojuje sama se sebou. Srdce říká ano, ale rozum tomu brání.

medlovice
04.01.2018

Zpočátku jsem se ztrácela v tomto trojúhlelníku. Nepochopila jsem vztahy lidi na sebe ani jejich nenávist vůči sobě. Jak se chovala Irena bylo velmi protivné . Je dobré přežít svou nenávist .Ale je tu štastný konec a to je nejlepší.

Romžiry
10.07.2017

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
07.04.2017

Tuhle knihu mám asi nejradši. Čte se dokud se neodloží. Doporučuji.

Alča I.
26.08.2014

Slaďák, ani jsem to nedočetla.

1v8na
07.08.2014

super kniha s parádním příběhem, velmi se mi líbila

Věro
10.09.2013

Kniha má sice podtitulek "román pro ženy", ale musí se líbit i mužům. A i když to není žádný horor, stejně se od ní nezvedneš, dokud ji nepřečteš!