Utopená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tělo krásné a slavné scénáristky Leony Maxové bezvládně padá ke dnu bazénu u jejího letního sídla. Kdo měl zájem na tom, aby v něm našla hrob nejen ona, ale i tajemství horkého léta 1990? Leonu však její hosté naštěstí vytáhnou právě včas, aby ji místo smrti čekalo „jen“ kóma. U jejího lůžka, na němž leží ve svém „šípkovém světě“, se střídají ti, kteří doufají, že co nevidět procitne, ale možná i někdo, kdo si zoufale přeje pravý opak a lituje, že se jeho temné dílo nezdařilo… A co se odehrává za zavřenými víčky sexy a tajemné ženy, které bulvární média přezdívají Kleopatra? Jsou to rafinované milostné hrátky s výrazně mladším milencem Kryštofem, při kterých oba stoupají až k nebeským branám rozkoše? Nebo snad neblahé tajemství onoho prvního porevolučního léta, kdy Leona vůbec nebyla v Paříži, ale inkognito v Praze, a zahlazovala stopy mladistvého hříchu? A kdo všechno tohle ví? Buď jak buď, Leona procitá. A ne všichni jsou nadšeni. V jejím bezprostřední blízkosti je někdo, kdo svou pomstu hodlá dotáhnout do konce, i kdyby ho to mělo stát vlastní život. Leona a Kryštof musí potlačit palčivou touhu po společné slasti, kterou si museli tak dlouho odpírat, a najít vraha dřív, než on zjistí, kdo všechno zanechal černou stopu v jeho i Leonině životě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182850/utopena-182850.jpg 3.798
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Utopená

ferdada
06.12.2022

Aktuální hodnocení je 73 %, ale musím říct, že tato detektivka vůbec není žádný propadák nebo otřelost. Lenka Chalupová mě zatím nezklamala v žádné z přečtených knih a řadím ji mezi skvělé autorky. Dostala jsem se k ní vlastně náhodou a doteď to nechápu. Proč náhodou? Nejspíš to však bude tím, že nešermuje dnes povinnými proprietami, proto nemá vymeteno k piedestalu slávy.
Pěkný styl, dobrá čeština, uvěřitelnost.

DanaKa81
09.11.2022

Nečekala jsem podle hodnocení žádný zázrak, ale nakonec z této docela zajímavé detektivky vůbec nejsem zklamaná. Určitě si přečtu od paní Chalupové další knihy, protože styl jakým píše se mi moc líbí


lalela
20.04.2022

Přečetla jsem a nejvíc jsem milovala Leoninu matku. Ta ve mě vyvolávala úsměvy vším, co o ní autorka napsala. Jinak detektivka dobrá, ale taková lehce průhledná, jinak se četla knížka hezky, byla svižná a měla spád.

mcabr
29.12.2021

Pěkné čtení, taková pohodová.

knihomolka1197
20.09.2021

Nenáročná detektivní "jednohubka". Vraha jsem tipla a tip mi vyšel.

kika 13
15.09.2021

Rychlovka na čtení,ale vraha jsem odhadla špatně.

Dela111
09.06.2021

Utopená je jedna z prvních knih autorky a je to znát. Jde o jednoduchou detektivku, kde se čtenář určitě neztratí ani v ději ani v postavách.
Příběh je sice předvídatelný, ale čte se dobře a pokud někdo hledá nenáročné detektivky z domácího prostředí, bude spokojený.

pety588
17.12.2020

Četla sem první knihu od této autorky ,byla to taková rychlovka dobře se četla určitě se podívám i na další knihy.

1