knihomolka01 knihomolka01 komentáře u knih

Moc Moc Lisa Jane Smith

Co dělat když nesnášíte hlavní postavu? Pro mě byla každá kapitola zklamáním, ani vedlejší postavy mě neoslovily (největší zklamání pro mě byl Nick). Fakt nevím, jak s hodnocením této knihy a i celé série, ale přes tři hvězdičky bych určitě nešla.

20.07.2015 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Byla jsem tak natěšená, nemohla jsem se dočkat jak to skončí. Tohle jsem netušila, věděla jsem, že to bude hodně zamotané, že tam možná nějací mí oblíbenci i umřou, ale tenhle konec jsem fakticky nečekala. Za mě rozhodně pět hvězdiček, jen mě mrzí, že tohle byl poslední díl. Nástroje smrti jsem si oblíbila.:)

26.06.2015 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Ze začátku jsem byla mírně skeptická, nevěděla jsem, co čekat. Moc milé překvapení. Příběh byl spletitý, zajímavý, postavy originální. Hlavní postavě jsem strašně fandila a Devlin byl taky moc fajn chlapík. Navíc drobné nedostatky nahradil obal knihy, který je překrásný.:)

19.06.2015 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Od Levina jsem četla už Stepfordské paničky a byla jsem zvědavá jestli to Rosemary trumfne. Trumfla a to o hodně. Nechci dávat žádné spoilery takže jen řeknu, že konec byl fakt děsnej a jen jsem si říkala "Tak je paranoidní nebo ne? Opravdu by se mohlo stát něco tak příšerného?" Po dočtení posledního řádku jsem knihu zavřela a celou noc nemohla spát, protože ten konec mi to prostě nedovolil.:D

12.06.2015 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Čekalo jsem to o dost strašidelnější, horor to opravdu nebyl, nicméně nebylo to špatné. Sice taková oddechovka, ale hezká oddechovka.:)

09.06.2015 4 z 5

Zlo v krvi Zlo v krvi Rhiannon Lassiter

Musím říct, že s touhle knihou úplně nevím. Nebyla špatná, to ani náhodou, ale byla taková zvláštní, nevím jak ji popsat. Chvílemi mi přišlo, jako by autorka ten vymyšlený svět nedomyslela a trochu se do něj ztratila, ale 4 hvězdičky si to jistě zaslouží.:)

26.05.2015 4 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Styl autora byl neotřelý, drsný a takový věcný.:) Kniha mi přišla ne úplně jako oddechovka, ale něco v takovém stylu, prostě kniha, která není moc náročná, ale určitě nezklame.:D

26.05.2015 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Knihu jsem si chtěla přečíst už dávno, jen ji nikdy neměli v knihovně. Teď už vím proč.:) Děj byl neuvěřitelný, dobu, kterou autor popisoval jsem nezažila, takže k tomu nemůžu moc říct, ale jinak kniha bez chyby.:)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Bomba:D Moc není co dodat, příběh skvělý, styl psání taky skvělý. Když jsem tuhle knihu četla musela jsem se schovávat pod dekou a před spaním si číst komiksy.:D

26.05.2015 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Zase plný počet bodů. Příběh bez chyby, Sebastián mě chvílemi i zmátl.:D Jen mě štve, že prostě autorka nenechá Clary a Jace chvíli napokoji, pořád se jim do toho musí něco nebo spíš někdo plést.:D

26.05.2015 5 z 5

Byla to hezká knížka, autorův styl psaní mi neuvěřitelně sedl a doplnit text fotkami byl převratný nápad. Jen mi občas přišel ten příběh a svět trochu nedomyšlený.:)

26.05.2015 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tak z téhle knížky jsem byla na větvi.:D líbila se mi už od první věty a hltala jí až do poslední. Cinder byla neskutečně sympatická a originální, vlastně všechny postavy byly originální. Rozhodně plný počet bodů.:D

Krysař Krysař Viktor Dyk

I když to byla hodně krátká kniha, řekla toho mnoho. Prozradila nám skutečné pocity všech lidí z Hameln a nezatajovala pravdu.

30.04.2015 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Film jsem neviděla, ale jsem na něj zvědavá. Kniha byla úžasná, Japonsko a gejši mne uchvátily. Sajuri byla strašně sympatická, musím se ale přiznat, že jsem Předsedovi moc nefandila.:D

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Čekala jsem příjemnou oddechovku a tu jsem dostala. Příběh mi vyhovoval a postavy byly zajímavé.

13.04.2015 4 z 5

Tuhle knížku si přečetl i můj otec, proto nemůžu říct, že by byla nějak dětská.:D Ano nebyl to sice horor, ale byl to krásný, jemný příběh, který byl v jistých chvílích i dost děsivý a k tomu ještě ty fotky. Ach, užívala jsem si tu knihu, fotky i autorův styl psaní, kterým jsem byla uchvácena.

13.04.2015 4 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Byla jsem hodně zvědavá na tuhle knížku, je to zajímavý námět. Nicméně jsem byla příjemně překvapená, bylo to děsivé, skvěle napsané, i když jsem se občas trochu ztrácela v těch odborných termínech.:)

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jednoduchý a jemný, krásný příběh. Čistě o lásce, která je zmítána špatným prostředím a zničující válkou.

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

No hustý, tuhle knížku jsem si fakt užívala, navíc, i když byla tak kraťoučká řekla toho hodně a příběh byl originální.:D

07.04.2015 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Nevím, jestli se mi kniha líbila, protože u tohohle žánru těžko můžete říct, že se vám příběh líbil. Naopak, vůbec se mi nelíbil. Byl příšerný, smutný, děsivý, byl všechno jen ne hezký. A právě tohle dělá tuhle knihu dokonalou.

30.03.2015 5 z 5