klarinka9974 - Komentáře

Dívka, již jsi tu zanechalDívka, již jsi tu zanechalJ. Moyes

Každá kniha od Jojo Moyes ve vás něco zanechá. Prožíváte s autorkou krásný příběh plný lásky, spravedlivosti ale i nenávisti a neštětí. Tento příběh je opět krásný. Tato autorka pro mě bude vždycky oblíbenou, protože její knihy vás opravdu dostanou a nikdy na ně nezapomenete.

07.02.2016

Kouzelný náramekKouzelný náramekV. Shipman

Krásný příběh, který vás chytne za srdce. Budete touto knihou nadšené a budete na ní ještě dlouho vzpomínat :-) a rozhodně jí budete doporučovat a možná se k ní ještě jednou vrátíte. A možná, že i vy si pořídíte svůj náramek vzpomínek. Kus této knihy ve mě zůstane i dlouho po přečtení!!
Tento skvostný příběh napsal chlap, kdybych mohla tak mu od srdce poděkuji :-)

27.11.2016

S láskou RosieS láskou RosieC. Ahern

Kniha se mi líbila, ze začátku jsme si zvykala jak je to psané pro mě neznámou formou. Nic se neodehrálo právě ted, ale vzpomínali jsme. Kniha je ale fajn, pro někoho nudné, pro mě zábavné a hlavně jsem se chtěla dočíst konce, jak to vlastně mezi nimi dopadne. U knihy jsme si uvědomila jak ten čas letí, že ještě nedávno jsme byly děti a už jsme dospělý, je to v té knize dost výstižné o tom jak život rychle utíká a my ztrácíme své přátelé, ale taky zažíváme smrt blízkých osob a vychováváme dítě, které nás přeroste dřív než stačíme mrknout. Skvělí příběh o skutečném životě kolem nás. Viděla jsme i film a taky se mi moc líbil :o)

11.03.2015

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Na dívku ve vlaku jsem se už dlouho těšila, jelikož jsem tento žánr knihy nikdy nečetla, hned od začátku mě to zaujalo a do děje jsem se rychle ponořila. Četla jsem a četla, až jsem dočetla. Po určité kapitole jsem přišla na to kdo je vrah. Z knihy jsem nadšená, i přesto, že někteří tvrdí, že je kniha zklamala, já osobně jsem z ní nadšená. Čte se sama a když vás to baví, máte to rychle přečtené. Doporučuji, každý by si měl udělat svůj názor a někdy se i u knihy zamyslet nad tím, kdo, kde jak a proč? :)

04.04.2016

Jeden plus jednaJeden plus jednaJ. Moyes

Mám tuto autorku opravdu ráda. Ne jen že nikdy nezkalama žádnou knihou, ale její knihy jsou opravdu něco! Jeden plus jedna je další povedená kniha s procítěným dějem za života. Příběh je promyšlený, má hlavu a patu a je velmi čtivý. A já mám moc ráda šťastné konce a v tomto případě to byl hezký, povedený konec. Rozhodně doporučuji protože tato autorka je vážně úžasná jako by nám všem viděla až do žaludku co od ní očekáváme :-)

Stříbrná zátokaStříbrná zátokaJ. Moyes

Dokonalé, úžasné, super. Opět mě autorka nezklamala svým příběhem, který byl naplněný láskou mateřskou, tak i příběhem o velrybách, nekonečném moři, věrných přátelích, úžasné dcerky, nezkrotné tety a milujícího muže. Rozhodně doporučuji, protože Jojo Moyesové knihy, jsou opravdu úžasné a chytnou vás za srdce. Rádi na tyto příběhy budete vzpomínat a možná se najde i někdo, kdo se ke knihám bude vracet.

05.10.2015

Půlnoční korunaPůlnoční korunaS. J. Maas

Je to přesně ten typ knihy, který vás od začátku do konce pohltí do děje, jako by jste i vy cítili pachuť krve, bolestné rány a lásku k lidem. Díl mě opravdu od začátku dokonce bavil a po přečtení jsem chtěla mít u sebe hned další a potom další díl, abych se co nejrychleji dozvěděla jak to všechno vlastně dopadne. Doporučuji!

21.02.2016

Ostrov LhářůOstrov LhářůE. Lockhart (pseudonym)

Tak tahle knížka mě opravdu mile překvapila a rozhodně na ni nikdy nezapomenu! Musíte si jí přečíst, protože tento děj vás prostě dostane.

22.03.2016

Bez šanceBez šanceN. Shusterman

Zajímavá, čtivá kniha o osudu mladých lidí, kteří mají tu smůlu, že musejí na rozpojení. Kniha je nenáročná, hezky se čte a kdyby tento děj byl film, určitě zaujme spoustu z nás. Doporučuji, fajn novinka :-)

17.04.2016

KorunaKorunaK. Cass

Zamilovala jsem si celou Selekci. Obdivovala jsem krásu obálek a prožívala každý děj, jako bych byla sama jeho součástí. Koruna nezklamala. Hned jsem se začetla a po pár hodinách jsem ji odložila přečtenou. Samotná princezna mi už nepřipadala jako největší nafrněnost samo o sobě. Změnila se a dokonce začala být i rozumná. A co víc, prosadí si svou a dá přednost osudové lásce :)

Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Kniha mi doslova mizela pod rukama. Sice jsem nebyla, po odhalení kdo za to všechno může a je vrah, v šoku. Ale konec mě dostal do kolen. Kniha je příjemné počtení na letní večery. Rozhodně se od ní neodtrhnete a budete podezřívat úplně každého :)

Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

Tak tato kniha mě dostala. Aspoň šestkrát se mi oči zalily slzami. To byla tak dojemná kniha až byla překrásná a tak úžasně promyšlená. Sladký příběh, který chce prožít každý. Láska na vás doslova stříká a celý příběh vás dostane do kolen. Dnešním dnem když se podívám na rozkvetlou třešeň vím co bude moje první vzpomínka.... A moje srdce téměř puklo...

Girl OnlineGirl OnlineZ. Sugg

Vtipný příběh, který je plný srandy, trapasů ale i trápení a smutku. Opravdu čtivé počteníčko na letní večery. Doporučuji protože je to opravdu hodně zábavné.

21.06.2016

SelekceSelekceK. Cass

Tato kniha, po přečtení Vás přiměje počkat si na druhý díl a přečíst si ho hned jak bude dostupný. Navíc kniha má krásnou obálku která už na první pohled zaujme. Do knihy se rychle začtete. Je plná lásky, ale i smutku, je tu spousta nečekaných okamžiků. Od začátku doufáme že prostě Ona bude ta PRVNÍ :)) Doporučuji si knihu přečíst :)

21.03.2015

Manželovo tajemstvíManželovo tajemstvíL. Moriarty

Ze začátku jsem se v knize ztrácela, o kom ted vlastně čtu. Kniha se čte hezky, je to zajímavé čtení, hlavně od té chvíle kdy se dozvídáme to jisté tajemství a prožíváme životy komplikovaných lásek. Kniha se mi líbila a rozhodně si přečtu i další knihy, které autorka vydala :)

19.04.2015

Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Kvůli těmto komentářím pod knihou, jsem knihu začala číst s tím, že se mi to nebude líbit a bude to ztráta času. Musela jsem se tedy sama přesvědčit zda-li je kniha tak hrozná a jelikož se každému líbí něco jiného, tak mě se kniha líbila. Nebyla nejhorší ale ani nejlepší, zamilovaná kniha o lásce, která vzplane až po té co jsou spolu dva lidé sami. Knihu si určitě přečtěte :)

04.05.2015

Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJ. Moyes

Neskutečně krásný příběh o nekonečné lásce. Tato kniha Vás rozhodně chytí za srdce a natolik Vás pohltí do děje, že je až těžké se od knihy odpoutat :))

09.05.2015

Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Skvělá kniha o lásce, jídle, práci a nebezpečném sportu, doplněna o kouzelné recepty nad kterými se vám zbíhají sliny :)

28.05.2015

Skleněný trůnSkleněný trůnS. J. Maas

Kniha mě bavila, od začátku je kniha zajímavá a poutavá. Jediné minust které kniha ma je to, ze turnaje mezi bojovnikama jsou popsané jednou větou a přitom zrovna na tyto turnaje se člověk nejvic těší. Otevřeny konec vas přinutí si precist i druhy díl, na který se chystam i Já. Knihu bych chtěla doporučit těm co maji radi fantasy příběhy s princeznama ale i vrazdama. Protože tajemno, které se nachází v knize je vážně napínavé a musíte se dozvědět co to všechno způsobuje. Kniha se cte sama :-)

19.10.2015

PolibekPolibekA. Todd

Trošku jako FanGirl, něco málo z 50 odstínů, ale stále je to originál. Láska, zklamání, nové přátelé, nový život, nové zkušenosti, kniha plná nových zážitků a kluka kterému se mění nálady jak na kolotoči. Stojí za přečtení :)

08.12.2015

Nebe je všudeNebe je všudeJ. Nelson

Skvělý, čtivý příběh o nešťastné ztrátě mladé dívky, o zlomeném srdci a přešlapů všude okolo. Do této knihy jsme se ponořila a vyplula z ní až na samotném, šťastném konci. Moc se mi příběh líbil a těším se na další knihy od této autorky.

18.05.2016

NocteNocteC. Cole

Ještě teď když tento komentář píšu jsem v šoku. Nemohu uvěřit síle příběhu která mě vtáhla do děje a na konci ponořila do velkého překvapení. Jestli chcete být součástí příběhu opravdu silného a emočního, tak si tuto knihu nenechte ujít!

07.08.2016

Dědička ohněDědička ohněS. J. Maas

Chtěla bych být, tak silná jako Ona. Protrpěla tolik ztrát, zažila tolik jizev a i přesto dál bojuje hrdě se vztyčenou hlavou do konce. Byl to příjemný děj. Myslím si, že se mi druhý díl líbil zatím nejvíc ale i tento díl byl velmi překvapivým. Doufám, že ve čtvrtém díle už konečně tu obludu zabije a rozpáře! :-D

11.09.2016

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Krásný, napínavý příběh, který vás od začátku ponoří do děje a po celou dobu vás nepustí. Tato úžasná kniha stojí vážně za přečtení!! Já jsem se do této knihy zamilovala a hodlám dál pokračovat ve čtení dalších knih, které napíše a vydá tato jedinečná autorka!! :) Prostě BOŽÍÍÍÍ!!!

22.11.2016

VypravěčkaVypravěčkaJ. Picoult

Kniha je od začátku čtivá a i přesto, že jsem měla obavy, že tato kniha nebude pro mě. Hned od první stránky mě zaujala. Díky těmto knihám se člověk doví věci, které ho před tím nezajímali. Kniha se mi líbila, byla promyšlená, poutavá a dokonce se dočkáte překvapivého konce. Já bych v té době nepřežila ani den a obdivuji lidi co všechno museli přežít a nevzdávali se. Byla to hrozná doba.

30.12.2016

To prší mořeTo prší mořeR. Třeštíková

Je to velmi čtivá kniha ale má velké mínus a to, že je docela hodně depresivní. Všude je samá smrt, samé neštěstí, smutek ale žádný slzy. Kniha je celkem zajímavá a dokonce se od ní nedá odtrhnout. Jenže se mi jevila vcelku dost smutná. Nechápu proč každý autor musí psát o tom, že někdo umřel, je spousty jiných, krásných knih kde zásadně nikdo neumírá!

Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

Nespoutané, krásné, úžasné a celé promyšlené. Je to naprosto skvělá sériie, kterou si každý zamiluje. Krev vám bude pulzovat v žilách, srdce vám bude tlouct rychleji a pocítíte zimu. Prožijete každý pád a každou maličkatou radost. Ale rozhodně se nebudete nudit. Příběh budete hltat a prožívat do poslední stránky. Aelin je moje oblíbenkyně!!!

Nejdelší jízdaNejdelší jízdaN. Sparks

Jeho kniha mě opět nezklamala. Od začátku mě bavilo samotné vyprávění o Irovi a jeho úžasné ženě, které je propojené příběhem dvou mladých lidí, kteří jako by jim z oka vypadli. Dokonce jsem byla nadšená se změnou děje. Nikdy jsem o kovboji a býčích závodech nečetla a bylo to pro mě něco jiného a zajímavého. A jak už to bývá v každé zamilované knize, osud si se všemi hezky pohraje ale nakonec zvítězí spravedlnost a láska.
Tyto zamilované knihy jsou důkazem toho, že i muž dokáže ztvárnit lásku v tom nejkrásnějším slova smyslu a v této situaci, v těch nejkrásnějších knížkách.

První konecPrvní konecL. James

Kniha je pro mě příjemným překvapením. Moc se mi kniha líbila hned od začátku. Je promyšlená, dává smysl a je úžasné jak čtyři odlišné příběhy jsou zároveň stejné. Tato kniha je SKVOSTEM, který si zamilujete. Navíc kniha vás naláká krásnou obálkou a samotný děj bude už jen třešinkou na dortu! Chci druhý díl!!! :)

V šedých tónechV šedých tónechR. Sepetys

Opravdu zajímavý příběh od začátku dokonce. Tento příběh je velmi poutavý a plný emocí. Milovníci druhé světové války si přijdou na své :-)
Jsem ráda, že jsem v této době nežila.

26.03.2016

CressCressM. Meyer

Cress má neskutečně povedenou obálku, ze všech tří knih zatím nejhezčí, uvidíme co přinese Winter. Měsíční kroniky hodnotím jako velmi zdařilé dílo, kouzelný příběhy, láska ale i válka a násilí, to vše se v knížkách vyskytuje. Nejsou to klasické přeslazené pohádky, jsou to pohádky které nikdy nezklamou, jsou jiné a krásné. Kniha mě hned pohltila do děje. Líbí se mi jak se všem hrdinům propojují životy, jak dává najednou všechno smysl a jak se nám pomalu odhaluje pravda. Líbí se mi i to jak autorka nechala konec knížky otevřený a já se už nemůžu dočkat Winter. :))

30.03.2015

ScarletScarletM. Meyer

Tato kniha byla skvělá, líbí se mi jiný druh pohádky, jeho akční děj, napětí ale i to pohádkové kouzlo. Není to o přeslazených princeznách a jejich povinnostech, ale je to o tom aby ochránili hlavně sami sebe, vyzbrojili se zbraněmi a šli do boje. Kniha je psaná od začátku dokonce zajímavě, do knihy se lehce začte a těžko se končí. Líbí se mi takové pohádkové knihy a tyto díly mě natolik oslovily a tolik se mi líbily že je budu doporučovat dalším a dalším lidem. Vážně super. Těším se na další dva díly :o)

24.03.2015

DárekDárekC. Ahern

Příběh mě upoutal hned od začátku. Při poslední stránce si uvědomíme jak málo máme na všechno času, jak nejde nic vrátit zpátky a jak by jsme se měli chovat k lidem kteří nás milují. Sice to byl smutný příběh, ale chytí vás za srdce.

15.04.2015

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Počkám na tebe, i kdyby jsi měla přeplavat moře a obletět celý svět, i nadále by na ní čekal. Láska která nikdy neskončí :)

23.04.2015

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)K. Petrusová

Oddechová, romantická knížka. Je plná humoru a překvapivých okamžiků. Moc se mi kniha líbila.

30.05.2015

Škola dobra a zlaŠkola dobra a zlaS. Chainani

Kniha vás rozhodně nebude nudit. I přesto že je to příběh o 12náctiletých dívkách, není tam nic dětského. Kouzla a magie Vás natolik ovládnout, že budete chtít víc. Doporučuji, jelikož tento děj a tato kniha se vážně povedla :)

14.08.2015

Život vzhůru nohamaŽivot vzhůru nohamaJ. Platt

Na dlouhé zimní dny skvělá četba. Příběh vás zaujme, Ros si zamilujete protože je zábavná a okouzlující. Kniha se čte sama, je srandovní, zamilovaná a plná neočekávaných chvil. I přesto že vás konec rozhodně nepřekvapí, knihu si rádi dočtete až do poslední stránky.

11.09.2015

Co s láskouCo s láskouN. Sparks

I přesto že se dal konec předvídat, nechtěla jsme aby to tak skončilo. Tento příběh vás chytí za srdce. Opravdu jsem byla dějem příjemně překvapená a i slzička mi ukápla. Není to žádný přeslazený příběh, je to příběh o tom, že dva lidé se budou navždy milovat.

24.09.2015

SedmilhářkySedmilhářkyL. Moriarty

Opět další kniha ze které jsem mile překvapená. Tak tohle jsem nečekala, kniha mi vyrazila dech, jsem z ní nadšená a opravdu stojí za přečtení, tuhle knihu nemůžete přehlížet!! :)

26.10.2015

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJ. Moyes

Tato kniha měla překvapivý konec, od začátku do konce jsem věřila v zázrak. Kniha mě bavila od začátku do konce. Navíc jsem si uvědomila jak těžký musí být takový život a že by jsem si měli svého života vážit a užívat do poslední chvíle. Opět jsem v úžasu, to jak autorka píše krásné, úžasné a láskyplné příběhy mě dostává do kolen. Opravdu mě tato autorka baví a pokaždé se s chutí začtu do další, nové její knihy.

28.12.2015

1 2 3 4 >