klarinka9974 - Příspěvky

Dívka, již jsi tu zanechalDívka, již jsi tu zanechalJ. Moyes

Každá kniha od Jojo Moyes ve vás něco zanechá. Prožíváte s autorkou krásný příběh plný lásky, spravedlivosti ale i nenávisti a neštětí. Tento příběh je opět krásný. Tato autorka pro mě bude vždycky oblíbenou, protože její knihy vás opravdu dostanou a nikdy na ně nezapomenete.

07.02.2016


Kouzelný náramekKouzelný náramekV. Shipman

Krásný příběh, který vás chytne za srdce. Budete touto knihou nadšené a budete na ní ještě dlouho vzpomínat :-) a rozhodně jí budete doporučovat a možná se k ní ještě jednou vrátíte. A možná, že i vy si pořídíte svůj náramek vzpomínek. Kus této knihy ve mě zůstane i dlouho po přečtení!!
Tento skvostný příběh napsal chlap, kdybych mohla tak mu od srdce poděkuji :-)

27.11.2016


S láskou RosieS láskou RosieC. Ahern

Kniha se mi líbila, ze začátku jsme si zvykala jak je to psané pro mě neznámou formou. Nic se neodehrálo právě ted, ale vzpomínali jsme. Kniha je ale fajn, pro někoho nudné, pro mě zábavné a hlavně jsem se chtěla dočíst konce, jak to vlastně mezi nimi dopadne. U knihy jsme si uvědomila jak ten čas letí, že ještě nedávno jsme byly děti a už jsme dospělý, je to v té knize dost výstižné o tom jak život rychle utíká a my ztrácíme své přátelé, ale taky zažíváme smrt blízkých osob a vychováváme dítě, které nás přeroste dřív než stačíme mrknout. Skvělí příběh o skutečném životě kolem nás. Viděla jsme i film a taky se mi moc líbil :o)

11.03.2015


Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Na dívku ve vlaku jsem se už dlouho těšila, jelikož jsem tento žánr knihy nikdy nečetla, hned od začátku mě to zaujalo a do děje jsem se rychle ponořila. Četla jsem a četla, až jsem dočetla. Po určité kapitole jsem přišla na to kdo je vrah. Z knihy jsem nadšená, i přesto, že někteří tvrdí, že je kniha zklamala, já osobně jsem z ní nadšená. Čte se sama a když vás to baví, máte to rychle přečtené. Doporučuji, každý by si měl udělat svůj názor a někdy se i u knihy zamyslet nad tím, kdo, kde jak a proč? :)

04.04.2016


Půlnoční korunaPůlnoční korunaS. J. Maas

Je to přesně ten typ knihy, který vás od začátku do konce pohltí do děje, jako by jste i vy cítili pachuť krve, bolestné rány a lásku k lidem. Díl mě opravdu od začátku dokonce bavil a po přečtení jsem chtěla mít u sebe hned další a potom další díl, abych se co nejrychleji dozvěděla jak to všechno vlastně dopadne. Doporučuji!

21.02.2016


Jeden plus jednaJeden plus jednaJ. Moyes

Mám tuto autorku opravdu ráda. Ne jen že nikdy nezkalama žádnou knihou, ale její knihy jsou opravdu něco! Jeden plus jedna je další povedená kniha s procítěným dějem ze života. Příběh je promyšlený, má hlavu a patu a je velmi čtivý. A já mám moc ráda šťastné konce a v tomto případě to byl hezký, povedený konec. Rozhodně doporučuji protože tato autorka je vážně úžasná jako by nám všem viděla až do žaludku co od ní očekáváme :-)

01.02.2017


Spálená oblohaSpálená oblohaG. Macmillan

Knihu jsem právě dočetla a ještě teď nad ní přemýšlím. Kniha je psaná tou formou, že se hned začtete a nepustíte se samotného děje, dokud kniha neskončí. Během příběhu máte myšlenky a návrhy na to, kdo by Benovi mohl ublížit. Nakonec není vše tak jak vypadá a i ten nejmilejší člověk se může stát největší zrůdou. Čtivý příběh, který budete hltat od prvního písmene.

20.05.2017


Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Kniha mi doslova mizela pod rukama. Sice jsem nebyla, po odhalení kdo za to všechno může a je vrah, v šoku. Ale konec mě dostal do kolen. Kniha je příjemné počtení na letní večery. Rozhodně se od ní neodtrhnete a budete podezřívat úplně každého :)

06.07.2017


Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

Tak tato kniha mě dostala. Aspoň šestkrát se mi oči zalily slzami. To byla tak dojemná kniha až byla překrásná a tak úžasně promyšlená. Sladký příběh, který chce prožít každý. Láska na vás doslova stříká a celý příběh vás dostane do kolen. Dnešním dnem když se podívám na rozkvetlou třešeň vím co bude moje první vzpomínka.... A moje srdce téměř puklo...

24.10.2017


Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Kvůli těmto komentářím pod knihou, jsem knihu začala číst s tím, že se mi to nebude líbit a bude to ztráta času. Musela jsem se tedy sama přesvědčit zda-li je kniha tak hrozná a jelikož se každému líbí něco jiného, tak mě se kniha líbila. Nebyla nejhorší ale ani nejlepší, zamilovaná kniha o lásce, která vzplane až po té co jsou spolu dva lidé sami. Knihu si určitě přečtěte :)

04.05.2015


Stříbrná zátokaStříbrná zátokaJ. Moyes

Dokonalé, úžasné, super. Opět mě autorka nezklamala svým příběhem, který byl naplněný láskou mateřskou, tak i příběhem o velrybách, nekonečném moři, věrných přátelích, úžasné dcerky, nezkrotné tety a milujícího muže. Rozhodně doporučuji, protože Jojo Moyesové knihy, jsou opravdu úžasné a chytnou vás za srdce. Rádi na tyto příběhy budete vzpomínat a možná se najde i někdo, kdo se ke knihám bude vracet.

05.10.2015


Skleněný trůnSkleněný trůnS. J. Maas

Kniha mě bavila, od začátku je kniha zajímavá a poutavá. Jediné minust které kniha ma je to, ze turnaje mezi bojovnikama jsou popsané jednou větou a přitom zrovna na tyto turnaje se člověk nejvic těší. Otevřeny konec vas přinutí si precist i druhy díl, na který se chystam i Já. Knihu bych chtěla doporučit těm co maji radi fantasy příběhy s princeznama ale i vrazdama. Protože tajemno, které se nachází v knize je vážně napínavé a musíte se dozvědět co to všechno způsobuje. Kniha se cte sama :-)

19.10.2015


PolibekPolibekA. Todd

Trošku jako FanGirl, něco málo z 50 odstínů, ale stále je to originál. Láska, zklamání, nové přátelé, nový život, nové zkušenosti, kniha plná nových zážitků a kluka kterému se mění nálady jak na kolotoči. Stojí za přečtení :)

08.12.2015


Ostrov LhářůOstrov LhářůE. Lockhart (pseudonym)

Tak tahle knížka mě opravdu mile překvapila a rozhodně na ni nikdy nezapomenu! Musíte si jí přečíst, protože tento děj vás prostě dostane.

22.03.2016


Bez šanceBez šanceN. Shusterman

Zajímavá, čtivá kniha o osudu mladých lidí, kteří mají tu smůlu, že musejí na rozpojení. Kniha je nenáročná, hezky se čte a kdyby tento děj byl film, určitě zaujme spoustu z nás. Doporučuji, fajn novinka :-)

17.04.2016


Dědička ohněDědička ohněS. J. Maas

Chtěla bych být, tak silná jako Ona. Protrpěla tolik ztrát, zažila tolik jizev a i přesto dál bojuje hrdě se vztyčenou hlavou do konce. Byl to příjemný děj. Myslím si, že se mi druhý díl líbil zatím nejvíc ale i tento díl byl velmi překvapivým. Doufám, že ve čtvrtém díle už konečně tu obludu zabije a rozpáře! :-D

11.09.2016


Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

Nespoutané, krásné, úžasné a celé promyšlené. Je to naprosto skvělá sériie, kterou si každý zamiluje. Krev vám bude pulzovat v žilách, srdce vám bude tlouct rychleji a pocítíte zimu. Prožijete každý pád a každou maličkatou radost. Ale rozhodně se nebudete nudit. Příběh budete hltat a prožívat do poslední stránky. Aelin je moje oblíbenkyně!!!

06.03.2017


KorunaKorunaK. Cass

Zamilovala jsem si celou Selekci. Obdivovala jsem krásu obálek a prožívala každý děj, jako bych byla sama jeho součástí. Koruna nezklamala. Hned jsem se začetla a po pár hodinách jsem ji odložila přečtenou. Samotná princezna mi už nepřipadala jako největší nafrněnost samo o sobě. Změnila se a dokonce začala být i rozumná. A co víc, prosadí si svou a dá přednost osudové lásce :)

15.06.2017


Nejdelší jízdaNejdelší jízdaN. Sparks

Jeho kniha mě opět nezklamala. Od začátku mě bavilo samotné vyprávění o Irovi a jeho úžasné ženě, které je propojené příběhem dvou mladých lidí, kteří jako by jim z oka vypadli. Dokonce jsem byla nadšená se změnou děje. Nikdy jsem o kovboji a býčích závodech nečetla a bylo to pro mě něco jiného a zajímavého. A jak už to bývá v každé zamilované knize, osud si se všemi hezky pohraje ale nakonec zvítězí spravedlnost a láska.
Tyto zamilované knihy jsou důkazem toho, že i muž dokáže ztvárnit lásku v tom nejkrásnějším slova smyslu a v této situaci, v těch nejkrásnějších knížkách.

24.08.2017


Láska s chutí makronkyLáska s chutí makronkyS. Vaughan

Když budete tuto skvostnou a sladkou knihu číst, rozhodně se najezte. Protože budete mít pořád hlad a chuť na nějaké dobroty. A není divu, celá kniha je plná sladkostí, křupavého těsta a masových koláčů. Ale není to jen o jídle ale i o životě milých lidí, kteří mají tajemství, jako každý z nás. Kniha mě uchvátila svojí obálkou ale rozhodně i úžasným příběhem, provoněný vanilkou a napínavou soutěží. Doporučuji :))

04.10.2017


Než odejdešNež odejdešC. Swatman

To bylo smutný. Čekala jsem, že to dopadne maličko jinak ale je jasný, že se nedá budoucnost změnit. Kniha byla příjemný oslazením studeného dne. Jen je to prostě škoda.... ale Zoe dostala aspoň to maličké štěstí, které si rozhodně potom všem zaslouží. Úplně jsem si uvědomila ,během čtení svoji lásku ke své drahé polovičce, což je hrozně moc důležité!

19.11.2017


SelekceSelekceK. Cass

Tato kniha, po přečtení Vás přiměje počkat si na druhý díl a přečíst si ho hned jak bude dostupný. Navíc kniha má krásnou obálku která už na první pohled zaujme. Do knihy se rychle začtete. Je plná lásky, ale i smutku, je tu spousta nečekaných okamžiků. Od začátku doufáme že prostě Ona bude ta PRVNÍ :)) Doporučuji si knihu přečíst :)

21.03.2015


Manželovo tajemstvíManželovo tajemstvíL. Moriarty

Ze začátku jsem se v knize ztrácela, o kom ted vlastně čtu. Kniha se čte hezky, je to zajímavé čtení, hlavně od té chvíle kdy se dozvídáme to jisté tajemství a prožíváme životy komplikovaných lásek. Kniha se mi líbila a rozhodně si přečtu i další knihy, které autorka vydala :)

19.04.2015


Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Počkám na tebe, i kdyby jsi měla přeplavat moře a obletět celý svět, i nadále by na ní čekal. Láska která nikdy neskončí :)

23.04.2015


Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJ. Moyes

Neskutečně krásný příběh o nekonečné lásce. Tato kniha Vás rozhodně chytí za srdce a natolik Vás pohltí do děje, že je až těžké se od knihy odpoutat :))

09.05.2015


Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Skvělá kniha o lásce, jídle, práci a nebezpečném sportu, doplněna o kouzelné recepty nad kterými se vám zbíhají sliny :)

28.05.2015


Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Prožíváme příběh dívky, která měla všechno, ale jednoho dne, o to všechno přišla. Je to poutavý a napínavý příběh o životě, co se může stát a jak to všechno vlastně skončí.
Občas jsem se ztrácela v tom, kdy se autorka vracela do minulosti, ale i přes to se mi kniha líbila, zaujala mě a hodně oslovila. Viděla jsme i film, ale kniha je rozhodně lepší.
Doporučuji a moc se těším na přečtení druhého dílu.

20.02.2016


Nebe je všudeNebe je všudeJ. Nelson

Skvělý, čtivý příběh o nešťastné ztrátě mladé dívky, o zlomeném srdci a přešlapů všude okolo. Do této knihy jsme se ponořila a vyplula z ní až na samotném, šťastném konci. Moc se mi příběh líbil a těším se na další knihy od této autorky.

18.05.2016


Girl OnlineGirl OnlineZ. Sugg

Vtipný příběh, který je plný srandy, trapasů ale i trápení a smutku. Opravdu čtivé počteníčko na letní večery. Doporučuji protože je to opravdu hodně zábavné.

21.06.2016


NocteNocteC. Cole

Ještě teď když tento komentář píšu jsem v šoku. Nemohu uvěřit síle příběhu která mě vtáhla do děje a na konci ponořila do velkého překvapení. Jestli chcete být součástí příběhu opravdu silného a emočního, tak si tuto knihu nenechte ujít!

07.08.2016


1 2 3 4 5 6