Klára16 Klára16 komentáře u knih

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Nejprve bych chtěla zkritizovat chování hlavní hrdinky, které mi přišlo - hlavně ze začátku při seznámení s Oskarem, dost přehnané. Ani sám Oskar mi s jeho buranskou povahou moc nesedl. Na druhou stranu mi přišla kniha lépe napsaná než první díl. Líbila se mi zápletka s jejím ex, která to trochu rozproudila a nebyla to prostě jen nuda…

06.01.2022 3 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Jak už se objevilo níže… s překladem si někdo mohl pohrát víc. Bylo tam pár nepřesností a taky by mě zajímalo, kolik hodin má jeden den v knize, neb to co stíhala Roxy mi nepřišlo moc uvěřitelné. Každopádně vtip tomu nechyběl. Jsem zvědavá na další ze série.

04.01.2022 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Až na ten pomalejší start to bylo celkem příjemné. Klasická zápletka, kdy šlo hodně věcí předpovědět, ale ve skutečnosti to vůbec neurazilo :)

03.01.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Já tak nějak nevím, jaký vlastně mám názor na tuto knihu. Na jednu stranu to byla přesně taková odpočinková kniha, jakou jsem očekávala. (Od autorky mám už předchozí dvě knihy) Jenže na druhou stranu je to pořád to samé dokola a děsně předvídatelné. Škoda, kdyby to autorka pojala trochu jinak, mohla to být parádní kniha. Ještě když se jedná o tak nádhernou zemi. :)

27.12.2021 3 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Ideální letní oddechovka od které nečekáte žádnou šílenou zápletku. :)

07.07.2021 4 z 5

Mafiánovi Mafiánovi Tonino Benacquista

Nedočteno. Vůbec mě to nechytlo...

05.10.2020 odpad!

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Třetí kniha, co jsem od autorky četla a musím přiznat, že jsem si musela dávat přestávky na uklidnění. Jo, bála jsem se jako prase! Nechápu proč když jsem takový posera, čtu něco takového. :D Jinak jako vždy jsem se nemohla odtrhnout a těším se na další. :D

17.09.2020 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Kniha toho slibovala neskutečně moc. Já jako posera jsem se musela přemlouvat k tomu, abych ji vůbec otevřela a začala ji číst... ve výsledku jsem se akorát dozvěděla o tom jak uspokojila xy mužů a toho hororu teda bylo po málu. Spíš tedy vůbec. Docela sklamání...

12.01.2020 2 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Knihu jsem dostala na Vánoce a až někde v půlce jsem zjistila, že je to vlastně poslední díl série... ano bylo mi divné, že je tam tolik postav, které nejsou nijak přiblíženy. :D Každopádně, to bylo hodně povedené, čtivé a rozhodně si na wish list dám i předcházející knihy.

07.01.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Oddehovka co neurazí. Občas to bylo docela klišé, ale dost se mi líbil ten pohled na nelegální imigrantku a celkově na Albánii. Povedené!

02.01.2020 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila, hlavně to nářečí jelikož jsem z Moravy... jediné co jsem nepochopila byl ten konec... vždyť to nijak neskončilo :D jestli nebude další díl, tak vážně nechápu proč tu knížku psala... všichni odjeli, jen ona tam zustala a co? Jak to bylo dál? :D

29.12.2018 3 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

každá kapitola jiný muž... tohle prostě nemůže někoho zaujmout :D

12.02.2018 1 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Kniha se mi velmi líbila, jediné co bych vytkla je věk postav... Pro mně by to bylo zajímavější, kdyby byly postavy starší :)

14.08.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha se mi líbila, ale zápletky v ní se daly předvídat. A s těmi buchtami mi velice připomínala Nabíječe. :))

03.01.2015 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tahle kniha bude patřit k mým oblíbeným! Doporučuji! :)

15.08.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová