Kiwisska Kiwisska komentáře u knih

R@nde po internetu R@nde po internetu Leslie Oren

Tuto knížku mi kdysi na střední darovala kamarádka, velmi jsem se u ní pobavila a všem, co randí na internetu, bych ji doporučila.

05.04.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Rozhodně lepší než z pohledu Any.. Tady mě nerozčilovala žádná vnitřní bohyně a ani přílišný sentiment. Já jsem zároveň četla obě knížky, abych měla stejné pasáže pro srovnání a tak mě to bavilo..Udělala jsem si z toho vlastní 2v1 :))

29.03.2016 4 z 5

Hodiny Hodiny Agatha Christie

První kniha, kterou jsem od Agathy četla..a byla jsem unešena..rozhodně se chystám přečíst většinu románů.

09.03.2016 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Málokdy se mi stane, že knihu nedočtu, musím ji odložit. Tady se mi to bohužel stalo. Vzala jsem ji do ruky..a pokaždé, po necelé stránce na mě padla absolutní nechuť o tom číst. Nevím, čím to je, možná tomu dám ještě znovu někdy šanci, ale teď rozhodně nemohu jinak.

29.02.2016 1 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Absolutně jsem nevěděla, co od toho čekat, ale.. bylo to skvělé. Jednoduše napsané, přímočaré..asi jsem přišla na chuť mafiánským rodinám ;)

04.02.2016 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Tato kniha ani nelze s filmem srovnávat. Je to říše fantazie..a film je ztvárnění fantazie někoho jiného. A v tom je ta kniha krásná, protože já si mohu představovat Falca jak chci já a nikdo mi nemůže nadiktovat, že to má být velký pes :)) Pokud máte dostatek fantazie a nebojíte se ji použít, kniha se vám bude líbit.

21.01.2016 4 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Nevím, série o Percym mě bavila více, do tohoto jsem se nemohla začíst,nějak mě nebavilo neustálé přeskakování mezi postavami...mám rozporuplné pocity.

18.01.2016 3 z 5

Rozum do kapsy Rozum do kapsy kolektiv autorů

Kde jsme hledali informace, když nebyl všude internet? No přece z těchto malých encyklopedií :)

14.01.2016 5 z 5

Moravské pohádky Moravské pohádky * antologie

Moc krásné pohádky mého dětství. Předčítala nám je maminka, když jsme byli malí a ona na těchto pohádkách také vyrůstala. Pokud máte možnost, určitě se do nich začtěte.

14.12.2015 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Poslední díl se dá shrnout jedním slovem "BOJ". Je to vyvrcholení celé série, nečekejte žádný odpočinek, bojuje se od začátku až do konce. SPOILER: zvěda jsem odhalila velmi brzy i osud slečny R.

09.12.2015 5 z 5

Informatorium školy mateřské Informatorium školy mateřské Jan Amos Komenský

Četla jsem v rámci přípravy ke státnicím a myslím, že kdokoli, kdo studuje pedagogickou fakultu, by si měl toto dílko přečíst.

07.12.2015 4 z 5

Kde padají hvězdy Kde padají hvězdy Markéta Zinnerová

Těžko říct, zda by to dnešní děti pochopily, zda by si knížku přečetly nebo si ji vůbec chtěly přečíst.

07.12.2015 3 z 5

Ronnie: Autobiografie Ronnieho O'Sullivana Ronnie: Autobiografie Ronnieho O'Sullivana Ronnie O'Sullivan

Moje první přečtená autobigrafie. Velmi se mi líbila, bylo zajímavé proniknout do zákulisí a tréninkové přípravy snookeru.

07.12.2015 5 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Knihu jsem četla v originále. Jednoduchý styl, kterým je napsaná mě úplně odzbrojil. Takto emotivní knihu jsem dlouho nečetla. Doporučuji všem.

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Kniha o lásce, která může mít mnoho podob...

04.12.2015 5 z 5

Hvězdy nad Barrandovem. Svazek druhý, Ženy jeho snů Hvězdy nad Barrandovem. Svazek druhý, Ženy jeho snů Viktor Kudělka

Velmi pěkná kniha, kterou ocení nejen milovníci filmů pro pamětníky, ale i ti, kteří si chtějí dokreslit obrázek o dobách první republiky.

04.12.2015 5 z 5

Hvězdy nad Barrandovem. Svazek první, To byl český milovník Hvězdy nad Barrandovem. Svazek první, To byl český milovník Viktor Kudělka

Koupila jsem tento díl mamince k Vánocům. Kniha se mi líbila, protože mám velmi ráda filmy pro pamětníky.

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Přečetla jsem ji, nenadchla mě, nepochopila jsem pohnutky hlavního hrdiny, občas mi to přišlo až k smíchu.

04.12.2015 2 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Mám z toho rozporuplné pocity. Hlavní hrdinka mi vůbec nepřirostla k srdci, občas jsem jí měla spíš plné zuby a ani styl psaní mi není moc blízký. Nejspíš se nestanu Vieweghovou fanynkou.

04.12.2015 3 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Přečetla jsem před maturitou..Kniha byla velmi dojemná, plná citu, strachu o blízkého člověka i čistoty a upřímnosti.

04.12.2015 4 z 5