Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Jameson byl schizofrenik, jine vysvetleni totiz pro jeho chovani nemam. Vzdyt s nim to bylo jak na houpacce. Keden den tak druhy den onak. Se divim, ze z toho Emily nepreskocilo. A jeste mu rikat tremi ruznymi jmeny. Na palici.

Takze diky keho schizofrenimu chovani jsem sla spat ve ctyri rano, protoze jsem proste musela vedet, co mi zase rupne ve skebli.

Akorat jsem doufala, ze Claudie to tam trosku vice zamota. Jeji postava tam mohla udela poradnej vitr, tohle bylo sotva fouknuti.

Ale i tak jsem si to paradne uzila a tesim se ma dalsi “silene” bratry :)

20.08.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Tak tohle byl pro me velmi silny pribeh. A ja brecela jako zelva. Vzali jsme si jednoho pejska z utulku, kam byl prehozen v +- 5 mesicich, stravil tam pul roku. U nas je uz skoro 7let. A i kdyz nam ze zacatku zlikvidoval spoustu veci, tak bych ho za nic na svete nevymenila. Uz proste patri k nam.
A ted jsme jeste dali domov petimesicnimu nemocnemu stenatku, u ktereho nevime jak dlouho s nami bude.
Tolik psi lasky, kolik nam oba davaji jim snad nemuzeme nikdy oplatit...

14.06.2020 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak je to potvrzene.miluju sportovce v hlavnich rolich :)
Joellen mi neskutecne prirostla k srdci. Jsme si dost podobne. Vim jake to je poslouchat od rodiny, ze je neco spatne. Od mladi posloucham, ze mam siroke boky, velky zadek, mela bych se licit, atd atd.
Cam byl k ni neskutecne milej a ja trochu postradam aspon par kapitol z jeho pohledu. Protoze Hopsal je bozskej chlap!

04.04.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Maxx byl uzasnej….nemam rada slunickove typy, takze Maxxe jsem si vylozene uzivala :) a slovni spojeni Charly byla skvela. Uplne jsem ji videla tam stat v tech jejich modnich kreacich, ktera Maxxe dohanela k silenstvi, a do toho ty jeji prupovidky :D

21.03.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Boze, tak tohle bylo neskutecne. Autorka je neskutecna. Nemohla jsem se od cteni odthnout, porad jsem si rikala, ze uz jen jednu kapitolu. Nakonec jsem skoncila s celou knihou ve ctyri rano uplne psychicky rozlozena.

Postavy jsem milovala a nenavidela, truchlila jsem s nimi, zvazovala, ceho je clovek schopny nebo by mohl byt schopny... Ta temnota pribehu na me v noci padala, mela jsem pocit, ze jsem v tom silenem dome. A bala jsem se, tak moc me to dokazalo vtahnout.

Jsem zkratka unesena...

25.06.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Paaani, tak tohle bylo teda NECO!!!
Jsem nadsena, rozneznela, smutna, nastvana a soucasne stastna. Boze, tolik emoci v jednu chvili, kdy jsem docetla posledni slova pribehu.

Asi bychom si vsichni meli udelat svuj Jebat na to seznam, protoze nikdo nikdy nevi, co se muze stat.

12.01.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Ja tenhle pribeh MILUJU!!!
Co vic k tomu dodat? Proste skvele, bozi, uzasne...

30.08.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Fakt zeru tuhle serii :-D jen co sem si knizku nahrala do ctecky, tak sem se do ni pustila a skoncila ve tri rano s tim,ze opravdu musim jit spat a ze poslednich 70 stran muzu docist dalsi den a nezabije me to.....no nezabilo me to, ale ze by to byla buhvi jak klidna noc se rict neda, takze sem se do toho hned po probuzeni vrhla,abych zjistila,jak to s timhle milackem dopadne ;-)
S klidnym srdcem muzu rict, ze tahle serie ze me dela couru :-D Garrett, Logan, Dean....bozsky kluci, co vzdycky neco po..rou, ale jsou tak skveli, ze se z toho zvladnou vylizat :-D a presne takhle to ma v tehle knizkach byt a ja dekuju, ze to tak je :-)

14.02.2017 5 z 5

Cetli jsme spolecne se syny. Diky obrazkum je to bavilo uz v tak nizkem veku (5r a 2,5r). Tenhle pribeh zkratka nikdy neomrzi :)

26.12.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Tak ale uz jsem vazne nas.rana! Opet konec useknutej ve chvili, kdy by to opravdu jeste neco sneslo. To najednou cela situace s Carolin vysumela? Co penize pro jejiho tatu, co Anatoli, mstil se nejak? Jak reagovala na Alessii jeho matka? To se jako vazne za tyden odehrala svatba? Jak to dopadlo s tema dalsima holkama, co utekly? Jak to dopadlo s Dantem a Yllim?...ufff a to je urcite jen stripek z toho, co me prave napada.

Dalsi vec, ktera me neskutecne tocila bylo zkousavani horniho rtu. To kruci jak delala? Zkusil si to nekdo vyzkouset? Ja teda jo a vypadam u toho (moc omluvte ten vyraz, opravdu nic proti temto lidem, je to jen slovni obrat) jako postizena. To ho u ni opravdu nemohlo zaujmout, ze ne.

Jo a posledni vec. Proc se to jmenuje Mister. Pochopil to nekdo? Jakoze ona je Mister pres piano, on je mister pres zensky? Nebo proc?

29.10.2019 3 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Tak ja tuhle knizku zrala. Pohltila me na dva vecery a ponorila jsem se do ni tak, ze jsem se pomalu stavala Joem a Beck milovala i nenavidela. Fakt jsem ten pribeh prozivala.
Za me naprosta parada (boze, snad nemam stejne vysinutou mysl jako Joe) :-) Po dlouhe rade dominantnich milionaru a poddajnych divek to byla velmi prijemna zmena :-D

08.08.2017 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jojo, tak to je neco pro me :)
Prvni dil precteny za vecer a byla jsem rada, ze muzu uhasit zvedavost par strankama z dalsiho dilu, takze doporucuju poridit rovnou celou serii.
Za me parada, krasna jednohubka, u ktere clovek skvele vypne a relaxuje. Prostredi se mi moc libilo a jejich prestrelky a vzdor byl super. Branila se statecne holka :D
A Mount je sekac, ktera by ho nechtela :) ….aspon ve snu :)
Takze kdo se mnou razi do New Orleans? :D

26.04.2022 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Moc povedenej pribeh, jen jeden oooooobri skraloup sem nasla. Kde byl kruci nejakej ten hokej? A ne, hokej ve hre se nepocita.
Ale asi jsem uplne nejak nepochopila jak mohla chodit byt o berlich a s ortezama, kdyz mela poskozenou michu? Nebo jsou “ruzne druhy” poskozeni? Takze jsem se zasekla na divnem detailu, nez me to hodilo zpatky k tomu, jakej je Hartley vul, ze zustava s takovou blbkou jako je Stacia.
Corey neslo neobdivovat. Silna osobnost v pribehu. A co bych opravdu chtela videt je to jejich vodni polo na kruzich :D

23.03.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi prijemne poctenicko, sama mam velkou slabost pro severske zeme a vse spojene s nimi. A pohled hygge je velmi prijemny. Jen mu clovek musi dat sanci :)

14.01.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Doufala jsem sice v trosku vetsi zvrat mezi nimi(prece jen to tam spis viril Hunter), ale i tak mi to sedlo jak hrnec na prdel :D Fitzyho zeru...vysokej, silnej, milej a potetovanej hokejista. Tak to je sen :D Doslova ho vidim “oblecenyho” jen do jeho tetovani ;) Mnam :D

A Summer byla uzasny divoky slunicko. Te bylo proste vsude moc :) Mam rada takove lidi, pac veskerou pozornost strhnou na sebe a ja muzu byt v klidku a pohodicce ve sve ulitce nekde v rohu :)

Boziiiii uz se tesim na dalsi dil!

03.05.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak jsem se pustila do knizky plna ocekavani a napeti. V pulce pribehu jsem se musela podivat na film, abych se aspon trochu psychicky pripravila na dalsi vyvoj. No a pak jsem mela nekolikrat tendence strcit knihu do mrazaku (jako Joey v Pratelich) jen abych ji nemusela docist a abych zastavila aspon na chvili ten prival slz.
Na me pribeh udelal neskutecny dojem a ja Willovi nadavala a spilala za to, co chce udelat, i kdyz sama bych takovy zivot zit nechtela.
Spis jsem to mela cist v lete a ne na podzim, kdy zacinaj chmury a deprese z pocasi.....

11.10.2017 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Bez obalu priznavam, ze se mi pri cteni spustily slzy jak hrachy. Archer byl milej, hodnej, nevinnej, roztomilej,nesmelej, neznej...zkratka uzasnej a ja mu lasku Bree tolik prala :-)

Kniha se da nejspis pokladat za jedno velky klise, ale ja si to uzivala plnymi dousky a rada se k tomuhle pribehu nekdy zas vratim ;-)

23.01.2017 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Miluju drsny sporty, miluju chlapy, co se neboji uspinit, zpotit, pomlatit :) jak vasnive hrajou, tak stejne vasnive i milujou.

Ben byl neskutecny zoufalec a c.rak. Zvedal mi tlak kazdou svou vetou.
Jacka jsem si okamzite zamilovala diky jeho otevrenosti.

Lily byla strasne moc statecna. Vubec si nedokazu predstavit jak musi byt kazda situace pro ni narocna.
No a nas obri, rvouci, milujici hrdina Alexobetoval by vse pro lidi, ktere miluje. Nic pro nej nebylo problem. A navic ma tetovani :) je to muj hrdina :)

06.05.2023 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Proc je sakra zmeneny nazev knihy? Proc se to nejmenuje Hradba z Winnipegu? Tenhle ceskej nazev mi nedava moc smysl. A obalka me taky zrovna nechytila za srdce. Kdybych nevedela o jakou autorku jde, o knizku bych ani nezavadila pohledem.

Nastesti tyhle nedostatky vyvazuje skvely pribeh. Vanessa si nenechava od Aidena nic libit. A mlcici Hradba zas nechape zivelnost Vanessy moc povedeny. Ale stale u me vede Kulti.
Mimochodem autorku by nezabilo hodit nam malou kosticku v podobne aspon jedne kapitolky z pohledu Aidena

08.06.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Tak jako haha…hned na zacatku Laura sepsuje Michaela, ze je alkoholik, pritom v 80% situaci neco pije (sampanske, vino,…), na to, ze ma nemocne srdce a bere leky odvaznej konicek.

No a co vic komentovat…je to proste porno prislazene mafii a blbkou, ktera porad omdliva. Mozna mi tahle cast bude stat za to, abych to precetla jeste jednou, abych si mohla delat carky kolikrat sebou sekla :)
A ktera trubka by se spokojila s vysvetlenim, ze ji nekdo jen tak strci do tela “antikoncepcni implantat”.
Uplne padle na hlavu je i to, ze se ji byt jen nekdo dotkne prstikem, podiva se na ni a uz se strili. No takze bud je Massimo vysinuty a nebo bude mit male sebevedomi a nebo je to vysinuty magor (byt s paradnim p.akem-jak je receno nekolikrat). Nemam ho rada. Zmetka jednoho, nicim mi neprijde pritazlivy, mozna by zacal, kdyz bych byla dostatecne opila :D kazdopadne tohle neni chlap, ze ktereho bych si sedla na zadek.

Jsem zvedava, kolik zenskych bude tedka nadsene vyrazet na lov sveho mafiana :D

Jako veeeeeeeelka oddechovka dobry, ale neocekavejte od toho nejaky skvost. Videla jsem i film a taky to nezanechalo dojem, ze bych to potrebovala videt vickrat.

14.04.2022 3 z 5