Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Spíš než erotika, bych řekla romantika, ale je to krásný předvídatelný příběh, rychle se čte a rozhodně neurazí.

02.09.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Za uvítací dárek - Kokyho dávám plný počet. Tak skvěle sem se už dlouho nepobavila.

21.08.2020 5 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti J. D. Robb (p)

Jako vždy, tleskám. Nora opět nezklamala. 48 díl a vždy originální řešení zločinu. A jsem vážně nadšená... i Řacha už našel svojí životní lásku.

14.06.2020 5 z 5

Čekání na Toma Hankse Čekání na Toma Hankse Kerry Winfrey

Totální zklamání. Měla to být romantika, bohužel, je z toho infantilní slátanina. Panebože, takhle se přece lidi kolem třicítky nechovají! Brrrr

05.06.2020 odpad!

Akuma Hanta Akuma Hanta Daniel O'Brien

Jako...fakt mě to bavilo! :o)

04.06.2020 5 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Kdyby to nebylo občas fakt vtipný, dala bych jen jednu hvězdičku.

24.05.2020 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Rychlé, svižné, vtipné...tleskám :o)

23.05.2020 5 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Krásný příběh, skvěle napsáno. Moc se mi to líbilo.

22.05.2020 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Já nevím, tak nějak to bylo celý ukňouraný a zbytečně natáhnutý. O hokeji tam nebylo skoro nic. Totálně mimo bylo, jak dává Ethan každej zápas jeden gól a jednu asistenci. Paní autorka by si k hokeji mohla nastudovat i něco navíc...

21.05.2020 1 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Úvod: miluju fotbal, žiju fotbalem
Stať: Kulti kadí...hovno, hovno, hovno
Závěr: miluju tě

Kdyby se prvních 150 stran zcuklo do dvou kapitol, vynechalo se to množství hoven, tak bych dala plnej počet :o)

20.05.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Věděli jste, že vás obří kruhy do uší můžou dostat i do vězení? Tak skvěle jsem se u knihy dlouho nepobavila. Jako další pecka v příběhu byl Pablo a v závěru Hollis a Rupi. Tohle se vážně povedlo! Zaručeně nejlepší díl.

15.05.2020 4 z 5

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Jedním slovem: nádhera...

05.05.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Na prvních 20 stránkách mě autorka, podrobně, provede sexuálním životem mylorda, načež se u něj v kuchyni objeví albánská uklízečka a voala... Popelka je proti ní vlažnej čajík

10.03.2020 odpad!

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Pokud čtenář vydrží....a já tedy (po 6měsících odložení) vydržela....a dostane se do části 3/3 knihy....už je to zase Rhyme a Amelie jak je zmáne...i když v Itálii. Nicméně lesní policista a pan prokurátor příběh skvěle okořenili. No a konec....s Prahou, byl prostě úsměvný :o) Takže musím dát opět plnej počet, neb Deaver je prostě "nepředvídatelný"....a to na jeho knihách obdivuji!

12.07.2018 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Příbeh super, celá série je povedená...jen nechápu nakladatele! Vydávat nejdříve díly v podaří: 4, 1, 3 a nakonec tento 2 díl? Vždyť se postavy v knihách prolínají a čtenář z toho má pak akorát "guláš" a musí to přečíst celé ve správném pořadí znovu.

11.07.2018 4 z 5

Schůzka s ďáblem Schůzka s ďáblem J. D. Robb (p)

Jako vždy tleskám a tedy, klobouk dolů....tolik dílů Evy a Roarka, přitom je každý díl originál, paní autorka se nekopíruje, prostě pecka! Takže se už teď těším na další pokračování a než vyjde, tak si dám re-reading :o)

31.05.2018 5 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Tak to jsem zvědavá, koho Edward kryje. Protože nevěřím, že by to udělal. Jen doufám, že na další díl nebudeme čekat moc dlouho :o)

31.05.2018 5 z 5

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Jako povídka, která má čtenáře navnadit na novou generaci Cynsterů je to super. Stačilo jí ovšem dát na konec knihy "Zkrocení markýze z Raventhorne" a hned by byl každý z nás nadšenců do Cynsterů natěšený...Jako knihu to, myslím, bylo naprosto zbytečné vydávat...nicméně i nakladatelé musí z něčeho žít, což? :o)

09.05.2018 5 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Nová generace pokračuje...a já jsem nadšená, neb paní Laurens stále drží svůj jedinečný styl ságy "lásek" Cynsterů...jen tak dál! Tleskám a už se těším na příbeh Marcuse :o)

09.05.2018 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Příběh Petera a Giny mě bavil víc, takže škoda, že víc stránek zabíral příběh Alexe a Isobel...vážně škoda :o)

02.04.2018 4 z 5