katushah katushah komentáře u knih

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Jedna z nejlepších knih od tohoto spisovatele. Můžu jí číst pořád dokola. Neuvěřitelný příběh a napětí. Navíc se dobře čte.

31.03.2017 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Nefandím moc upírům, ale tahle kniha si mně i přesto získala. Je skvěle napsaná, rychle se čte, zažrala jsem se do ní a přečetla jí za pár dní. Ráda se k ní vracím. Vždycky mně zabaví. Super dílo!

31.03.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

První díl této trilogie mně nadchnul, ale další dva už byly utrpením. Děj se neustále opakuje dokola. Neustále někdo někoho hledá a někam běží. Musela jsem přeskakovat části, jak mně to vytáčelo. Finální bitva byla naprosto nelogická, dlouhá a nezáživná. Stejně, jako celý tento díl. Přečetla jsem si pořádně akorát konec, ten byl aspoň trochu zajímavý.

31.03.2017 3 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Taky mám seriál ráda, ale tohle byla nuda o ničem. Ještě, že jsem to koupila za pár kaček a tak mně to tolik nemrzí. :)

24.03.2017 1 z 5

Nejvíce se mi líbí Jáma a kyvadlo a Černý kocour. Moc hezké a zajímavé básně. Vřele doporučuji.

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

Já mám mnoho známých, kteří pracují na poště, takže mi tato knížka je velice blízká. Je vtipná, stručná, jednoduchá. Nic extra náročného, pobaví a to je hlavní, proč číst Bukowského, hlavně pro zábavu! :)

24.03.2017 5 z 5

Taky na to mám rozporuplný názor. HP miluji, takže jsem musela mít i tento díl. Ale trochu mně zklamal příběh jako takový, je to dost přitažený za vlasy a i když se mi líbí, že tam je můj favorit Draco Malfoy se svým podivuhodným synem, tak celková přeplácanost a častá nelogičnost děje mi kazí dojmy. Dávám 4 hvězdy jen díky tomu, že mám ten svět ráda. Jinak by dopadl hůř.

24.03.2017 4 z 5

Puls Puls Stephen King

První Kingova kniha a zůstane mi v mysli asi navěky. Tato kniha má super děj a příběh, baví mně taková ta nejistota, že nikdo nic neví a tak se seberou a někam jdou s nadějí, že budou moudřejší a přitom prdlačka. Navíc má otevřený a trochu nejasný konec, proto často přemýšlím, jak to mohlo dopadnout. Vynikající kniha!

Aliance Aliance Veronica Roth

Mně se líbil film Divergence, tak jsem si přečetla i knížky a hodně mně zklamaly. Je to psané v podobném duchu jako Stmívání. Takový pubertální jednodušší děj, nic extra chytrého nebo zajímavého. Dočetla jsem to s donucením, abych věděla, jak to dopadne, ale nezaujalo mně to.

24.03.2017 4 z 5

Úžasně propracovaná triologie. Každý díl přináší plno zvratů a informací, které do sebe zapadají jako puzzle. Milostný trojuhelník je sice trochu kýč, ale v tomto provedení mi vůbec nevadí, spíš naopak. (Fandila jsem samozřejmě Peetovi) Celá ta koncepce moderního zuboženého světa mi přirostla k srdci, protože je to dost reálná vize budoucnosti. Přečetla jsem celou triologii už několikrát a stejně se k ní pořád ráda vracím. Nikdy mně neomrzí.

24.03.2017

Ty Ty Caroline Kepnes

Naprosto fantastická kniha! Chytlavá, zajímavá, originální. Příběh má co nabídnout. Ještě dlouho po dočtení mi leží v hlavě a musím si sehnat další díl Skrytá těla! Pořád přemýšlím nad tím, jestli takhle někdo může skutečně uvažovat a jestli není třeba někdo takový v mé blízkosti. :)

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Třetí kniha od autora a zatím nejslabší. Identita vraha se tu moc netají a tím ze mně opadlo napnutí. Ale i tak tam bylo pár fajn věcí a zvratů. Takže v pohodě.

23.11.2023 4 z 5

Už jsem ti to říkala?: Historky, které nechci zapomenout Už jsem ti to říkala?: Historky, které nechci zapomenout Lauren Graham

Zase takové příjemné počtení o životě herečky. Já to mám ráda.

21.11.2023 4 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Je to moje první manga a chytila mně za srdce, takový milý a krásný bůh pomsty. Potřebuju více dílů!

21.11.2023 5 z 5

Želary Želary Květa Legátová (p)

Film se mi líbí, ale tohle bylo dost slabý. Akorát se tam furt hádají, mlátí a zabíjí, to fakt nechci znovu číst.

22.08.2023 2 z 5

Woodstock Woodstock Michael Lang

Woodstock mně baví vždy. Ať už je to seriál, dokumenty nebo knihy! Vždycky mně to přenese přímo tam.

21.08.2023 5 z 5

Padesátka Padesátka Oliver Burian

Film je lepší, tady ten humor je až moc trapnej.

12.12.2021 3 z 5

Desetkrát šťastnější Desetkrát šťastnější Owen O'Kane

Už dlouho bojuju s depresí a moc věcí ani lidí mi s tím nepomohlo. Ale tahle kniha, od tohoto pana terapeuta, mi opravdu dodává sílu a naději. Zasloužil by milion hvězdiček.

29.11.2021 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Miluji Nesba, ale klasická série s Holem je lepší. Tady je trochu moc byznysu a zbraní. Film byl lepší a vtipnější.

19.11.2021 4 z 5

To To Stephen King

Výborný příběh, který má bohužel fakt tragikomický konec, je to hodně přitažený za vlasy.

03.01.2021 3 z 5