Katka2382 Katka2382 komentáře u knih

Krásné dny mého mládí Krásné dny mého mládí Ana Novac

Tak mě se tato kniha líbila, je to sice už nějaký čas co jsem ji četla,ale neměla jsem z ní špatný pocit.

13.05.2020 4 z 5

Salin dar - Matčin příběh Salin dar - Matčin příběh Ann Kirschner

Moc pěkné čtení o lidské statečnosti.

Po tvém boku pevně stát Po tvém boku pevně stát Jan Vondráček

Velký obdiv všem těmto dámám.Zasloužily by si pomník,stejně tak jako jejich manželé.

Nekonečné dny Nekonečné dny Claire Fuller

Tahle kniha se mi dostala v knihovně do ruky úplně náhodně.Popravdě se mi do ní ani moc nechtělo, ale velmi mile překvapila.Zvláštní atmosféra knihy mě ihned pohltila,taky si tedy myslim že tak dlouho by tam nevydrželi,ale co na tom.Konec jsem sice malinko částečně předvídala i když teda ne až tak.

Marie Baťová – první dáma Zlína Marie Baťová – první dáma Zlína Pavel Hajný

Moc zajímavá kniha o silné a statečné ženě.Jen mi bylo líto že jim osud dopřál jen jednoho potomka a tak málo času.

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Tak tohle se mi moc líbilo. Takové oddechové počteníčko.

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Tak tohle se mi opravdu moooc líbilo.Krásně napsaná čtivá kniha se zajímavým příběhem.

Mám ráda babí léto Mám ráda babí léto Marie Chvojková

Ze začátku velké nadšení,ale pak se to tou komunistickou agitací trochu zakalilo.Ale je to rozhodně pěkně napsaná a čtivá kniha.

12.05.2020 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Skvělá leč trochu náročnější kniha.

12.05.2020 4 z 5

Golet v údolí Golet v údolí Ivan Olbracht (p)

Skvělá a čtivá kniha.Tak nějak s věkem přicházím na chuť klasické literatuře.Jako první jsem viděla stejnojmenný polozapomenutý film a ten mě tak nadchnul že jsem si musela přečíst i jeho knižní předlohu.

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Tak tohle je opravdu nádherné čtení.Takovéhle příběhy obyčejných lidí miluju.Měla jsem ji půjčenou od kamarádky,ale musela jsem si ji prostě koupit abych se k ní mohla vracet.Čte se jedním dechem.Doporučuji.

Tak jsem si ji opět přečetla a nedá mi abych sem neopsala tyhle úžasné věty:Co ženě až k srdci dosáhne,to chlapovi dojde sotva po kolena.Tak to bylo a vždycky bude.

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Krásná a čtivá kniha.Mám moc ráda takovéhle přiběhy.Ženy to dříve opravdu neměli lehké.

12.05.2020 5 z 5

Moc krásná a čtivá kniha.

12.05.2020 5 z 5

Jako chlapce by mě zastřelili... Jako chlapce by mě zastřelili... Jaroslava Skleničková

Moc pěkné a smutné čtení.Je neustále potřeba si takové příběhy připomínat.

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Tak tu máme poslední díl.Konec dobrý všechno dobré.Nějak to není můj šálek kávy.

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Nějak si nemůžu pomoci,ale přijde mi to opět jako červená knihovna,jen v tochu jiných kulisách.A ke všemu superžena bez jakýchkoliv vad.

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

No jo no,nenadchne,ale ani neurazí.Taková spíše červená knihovna.

Husákův děda Husákův děda Patrick Zandl

Krásné,milé,vtipné i dojímavé vzpomínky na dětství,na prarodiče a hlavně na dědečka.Na mnoha místech i k zamyšlení.

Má rodina a jiná zemětřesení Má rodina a jiná zemětřesení Ivan Kraus

Krásné a milé počteníčko.Rodina Krauzů se vším svým humorem.Nejvíc jsem obdivovala jejich maminku.

Kdybys nebyla, vymyslím si tě Kdybys nebyla, vymyslím si tě Ivan Kraus

Pro mě byla tahle knížka také docela zklamáním.Škoda,přeškoda.

12.05.2020 1 z 5