katka.oo katka.oo komentáře u knih

Sobí hora Sobí hora Karin Tidbeck

Podivné a pozoruhodné a taky trochu tajemné severské povídky, tyhle knihy mám ráda, velmi dobře se mi četla. Kniha nebude asi pro každého, ale své fanoušky si určitě najde.

05.09.2018 4 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Čínské thrillery mě hodně baví a Běžkyně opět skvělá kniha od P. Maye, je fajn, že se děj vrátil do Číny, prostředí se mi opravdu líbí a střet dvou rozdílných kultur je zajímavý. Vztah dvou hlavních hrdinů mě někdy štve, ale fandím jim a jsem zvědavá jak to s nimi nakonec bude. Doporučuji a dávám jak jinak než 5*.

05.09.2018 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Opět výborná kniha od Y.S. Nic jiného jsem snad ani nečekala :-) Už se těším na další pokračování a škoda, že bude asi z této série poslední.

20.08.2018 5 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

I mě se kniha líbila a zaujala mě, dobře se četla, námět rašeliniště zajímavý. Já knihu doporučuji.

20.08.2018 4 z 5

Déšť Déšť Sára Saudková

Mě se kniha taky celkem líbila, Oldřiška velmi rázná a tvrdá žena (někdy až moc :-D), její parta vyšetřovatelů fajn, příběh měl spád. Jestli bude pokračování tak si ho ráda přečtu.

06.07.2018 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha mě trochu odrazovala svou velikostí, ale nelituji, že jsem se do ní pustila. Opravdu dobré počtení, napínavé, sympatické hlavní postavy, rychle přečteno. Doporučuji a dávám 5*.

28.05.2018 5 z 5

Oddělení 73 Oddělení 73 Sofie Sarenbrant

Kniha se mi líbila, ostatně tak jako všechny s Emmou v hlavní roli, ale ten konec mě teda velmi překvapil, to jsem nečekala. Těším se na nějaké pokračování...

21.05.2018 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Má první kniha od H.Cobena a nezklamala mě. Určitě si od něho přečtu i nějaké další. Napínavé, čtivé, doporučuji.

20.05.2018 5 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

Dobré počtení, konec velmi nečekaný, jsem zvědavá jak to bude dál!

16.05.2018 4 z 5

Dnes v noci zemřeš Dnes v noci zemřeš Viveca Sten

Dobrá nenáročná detektivka. Od Vivecy Sten se mi líbí všechny knihy. Doporučuji.

29.04.2018 4 z 5

Druhý dech Druhý dech Sofie Sarenbrant

Opět příjemná kniha od této autorky, dobře se mi četla. Hodnotím velmi kladně a určitě si přečtu i její další detektivky.

15.04.2018 4 z 5

Bez viny Bez viny Viveca Sten

Opět příjemná kniha od této autorky, velice dobře se četla, líbilo se mi prolínání minulosti a přítomnosti. Hodnotím velice kladně.

10.04.2018 5 z 5

Ve vyšších kruzích Ve vyšších kruzích Viveca Sten

Opět povedená detektivka, líbila se mi tak jako první, taková odpočinková, některé pasáže knihy trochu nudné, ale i přesto dobré.

04.04.2018 4 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Dobrá, čtivá detektivka, děj vás hezky vtáhne do příběhu a díky krátkým kapitolám pak jen musíte číst a číst :-). Sonja Testová je mi sympatická. Kniha se mi líbila víc než předešlé Tiché dívky. Doporučuji.

31.03.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět výborné čtení, díl od dílu lepší. Kim patří momentálně mezi jednu z mých nejoblíbenějších šéfdetektivek.

26.03.2018 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Výborné, Tess Gerritsenová opět nezklamala. Napínavé, čtivé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

18.03.2018 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Milé povídání o životě v Itálii, kniha se mi moc líbila a autorce držím pěsti ať se jí daří! :-)

16.03.2018 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Příjemná oddechová detektivka, mě se líbila a doporučuji.

15.03.2018 4 z 5

Ze života bulíka Ze života bulíka Romana Skálová

Výborné, pobavila a Dex je prostě frajer :-). Psy miluju takže tato kniha mi nemohla v knihovničce chybět. Půjčila jsem ji i pár lidem, kteří vůbec nečtou a moc se líbila. Další Dexovy příběhy sleduju na fb.

07.03.2018 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Milá kniha, milý příběh, dobrý konec, zvířata jsou opravdu kouzelná a přátelé za každé situace.

07.03.2018 4 z 5