Kateřina Marko Kateřina Marko komentáře u knih

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Kniha, kterou nechcete odložit, to mluví za vše :)

24.10.2020 5 z 5

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů Dominik Nischwitz

Skvělá kniha rozšiřující obzory o propojenosti ústní dutiny s celým organismem, o důležitosti správného stravování, o škodlivosti kovů v ústech, (ne)správných postupech v tradičním zubním lékařství atd. Velmi tuto knihu všem doporučuji!

21.07.2020 5 z 5

Moučný mozek - Celoživotní plán Moučný mozek - Celoživotní plán David Perlmutter

Můj názor - kniha určena pro lidi, kteří nemají stravovací návyky (klasická americká strava - chipsy, limonády, vysoce zpracované potraviny atd.), mají zdravotní potíže, jsou obézní a rádi by vyzkoušeli ketogenní dietu. Nedokážu tedy zhodnotit počet hvězd v hodnocení, jelikož nepatřím do cílové skupiny, pro kterou je tato kniha určena.

17.03.2020

Zdravá játra Zdravá játra Jürgen Brater

Bezvadná knížka psaná srozumitelnou formou jak pro laiky, tak i s odbornými výrazy pro zasvěcenější. Kdo si chce rozšířit obzory o fungování jater, jejich nemocí a prevenci, je tato kniha ideální volba.

13.02.2020 5 z 5

Pavel Pafko: Šlo to skoro samo Pavel Pafko: Šlo to skoro samo Pavel Pafko

velmi příjemné čtení a rozšíření si obzoru zase o kousek v oblasti medicíny a zdravotnictví

15.01.2020 5 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

čteno jedním dechem, inspirativní, naučné i poučné, velmi doporučuji!

02.01.2020 5 z 5

Tak trochu jiná kuchařka Tak trochu jiná kuchařka Camie (p)

Nikdy jsem neměla ráda vaření dle složitých receptů, z této kuchařky jsem nadšená a ráda z ní čerpám inspiraci.

29.12.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Čtivá oddychovka :)

24.06.2019 4 z 5

Jak nezemřít Jak nezemřít Michael Greger

Skvělá kniha a doporučuji si ji přečíst všem! Načerpala jsem zde zásadní informace a průběžně si ji znovu pročítám. Mé rodiče také inspirovala!

14.04.2019 5 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Jedna z knih, která by měla být v povinné četbě. Jistě si přečtu podruhé, abych si z knihy co nejvíce zapamatovala.

19.11.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

čtivé, příběhy možná až moc zapletené

18.11.2018 3 z 5

Příběh skříně Příběh skříně Veronika Blabla Hubková

po přečtení knihy začnete nad svým nakupováním oblečení a šatníkem přemýšlet zodpovědněji

03.11.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

super romantický a napínavý příběh, přečteno jedním dechem

31.10.2018 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

velmi čtivé, hezký příběh s napínavým koncem

22.10.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

výborný příběh, žádné nudné pasáže..myslím, že by to mohl být dobrý námět na film ;)

29.08.2013 5 z 5

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Nejzajímavější z celé knihy byl asi konec, chvílemi jsem se ztrácela, která mrtvola se vlastně našla a nenašla. Na závěr mi tam chybělo nějaké dořešení vztahu mezi Loganem a Watsonovou, ač to autor celý příběh "naťukával". Znovu bych si tuto knížku nepřečetla.

16.05.2013 2 z 5