Příběh skříně

Příběh skříně https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384459/pribeh-skrine-A7S-384459.jpg 5 62 11

O tom, jak funguje módní průmysl. Přemýšleli jste někdy o tom, jak je možné vyrobit a prodat triko za tři stovky? A co se s takovým trikem stane, když ho donosíte a hodíte třeba do textilního kontejneru? Já jo. A vy si teď můžete přečíst, na co jsem přišla. Psaní je to odlehčené a hodně osobní. Pro módní bublináře, ale i pro laiky. Pro všechny, které ten náš svět nebrázdí tak, jak je pánbůh stvořil.... celý text

Peace
28.12.2023 5 z 5

"Obecně platí, že čím větší úsilí vynaložíte na to danou věc získat, tím hlubší k ní budete mít vztah, tím více si jí budete vážit."

Knížka je sice malinká vzrůstem, ale o to větší obsahem. Je v ní spousta informací, které by se měli dostat do všeobecného povědomí.
Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla, určitě mi dala hodně.

adam5682
23.10.2021 5 z 5

Kniha, kterou by si měl přečíst každý.

Martooni
14.03.2021 5 z 5

Super knížka, která mi otevřela oči. Děkuji autorce nejen za ni, ale i za to, že jsem našla další skvělý koníček a tím je šití ;)

bagel
18.10.2019 4 z 5

Zajímavá a užitečná kniha, kde jsou uváděné údaje doprovázeny doloženými fakty. Bohužel je až moc stručná a nenápadná a nevím, zda se dostane k mnoha čtenářům.

sporran
07.04.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Velmi dobře pojatá - název, obálka i celková koncepce a rozsah knihy. Moc se mi líbilo i to, jak vnímá autorka to, jaký bude mít dopad kniha na čtenáře a na konci rozebere i svůj šatník s tím, že věci vlastně nejdou až tak strikně. A tak je to ve všem. I ta myšlenka, že bychom se měli zabývat předně spotřebou potravin, dopravy a oblečení. Už když jsem začala knihu číst, tak jsem u řady věcí od nákupu ustoupila. Myslím, že tato kniha je velkou eliminací oděvní stopy a to díky Veronice.

zuziila
27.02.2019 5 z 5

Kniha, kterou dávám přečíst svému okolí. Mělo by se o tomto tématu více mluvit.

hana5094
19.01.2019 5 z 5

Velmi přínosná kniha, po jejímž přečtení se stanete více zodpovědnými

MagdalénaD
28.12.2018 4 z 5

Velmi čtivá kniha s poměrně velkým množstvím informací, které byly zajímavým způsobem předány čtenáři a které určitě mnohé (včetně mě) donutí k zamyšlení. De facto jde o popis faktů a procesů, související s výrobou, transportem a likvidací oblečení a konkrétní tipy na zařízení udržitelného šatníku. Z knihy jsem si udělala pár výpisků a určitě se k nim budu vracet a nějakým způsobem s nimi dál pracovat a rozvíjet je. Jednu hvězdičku strhávám za poměrnou stručnost, myslím, že o tématu určitě bylo možné napsat trochu obsáhlejší knihu.

Kateřina Marko
03.11.2018 5 z 5

po přečtení knihy začnete nad svým nakupováním oblečení a šatníkem přemýšlet zodpovědněji

vladka.n
13.09.2018 5 z 5

Velice zajímavá kniha. Je tedy velice tenká, ale obsahuje vše podstatné pro to, aby neinformovaného čtenáře a konzumenta podnítila k tomu, aby se nad svým utrácením za zbytečné hadry trochu zamyslel. Obsahuje i řadu šokujích faktů a příhod, které ukazují, jak je módní průmysl zhoubný a nekouká napravo nalevo a je mu jedno, koho nebo co tím vysává...

juleska
30.08.2018 5 z 5

Tohle by si měl přečíst každý.

Autorovy knížky

2018  91%Příběh skříně