KateChatt KateChatt komentáře u knih

Návrat Sherlocka Holmese Návrat Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Některé případy byly dost nezáživné.

07.01.2017

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Jelikož už jsem celý děj knihy znala, bylo zábavné sledovat Watsona. jak se sám snaží něco vypátrat a s jakou hrdostí píše Holmesovi, co zjistil.

Btw: Jsem velmi ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla.

31.12.2016

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Proč vždycky ty konce?! Já chci hned další díl!!!

29.12.2016

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kvůli knize, která se mi velmi zamlouvá, jsem měla trochu obavy podívat se i na film. Avšak musím uznat, že i film byl velmi povedený (jediná ztvárněná postava, která se podle mě moc nepovedla, byla postava pana Collinse). Strašně jsem si, jak v knize tak ve filmu, zamilovala slečnu Elizabeth, pana Darcyho, Jane, Bingleye a pana Benneta. Kniha celkově byla úžasná, jen mi tam trochu chyběli romantické chvilky.

27.12.2016

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Jako velká milovnice seriálu TWD, jsem si to musela koupit a jsem strašně nadšená. Z počátku jsem z toho měla docela divný pocit. Všechno tam bylo podle mě nějak narychlo (nevím jak to mám vysvětlit), ale zvykla jsem si. A poté mě to začalo velmi bavit.

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Proč vždycky, když si někoho oblíbím tak umře? (myslím tím knižní a fimové postavy) Jinak dobré finále. Tahle série mi bude chybět.

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Chápu Martina, že to musel nějak rozkouskovat, ale mrzí mě, že tam nebyli ti, které mám ráda. Některé části byly navíc velmi nudné.

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Kniha je dobrá, co se týče budouctnosti, tak i reálná. Ale vadilo mi, že se tam moc neprojevila většina postav. Nedělali nic, co by mě přimělo, abych je měla ráda nebo je nenáviděla.

25.12.2016

Nerozvážnost Nerozvážnost Shannon Drake (p)

Kniha se četla úžasně. Nic složitého, na vypnutí úplně ideální.

25.12.2016

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Romantická knížka, co se od ní dá očekávat? U téhle jsem se i dost pobavila. Jestřáb a Skylar jsou úžasný pár.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Kniha se mi docela i líbila, - jediný co mi vadilo, bylo chování Cally - ačkoliv hádám, že kdybych si ji přečetla o pár let později, tak by mě nebavila (je to doopravdy spíš pro teenagerky).

20.11.2016

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Nejlepší trilogie, kterou jsem četla a tohle byl nejlepší díl z ní. Tolik emocí ve mě snad ještě žádná kniha nevzbudila. To s Marnou, nebo jak se Anna vdávala, nebo Patti a ten epilog. A když už nic z toho, tak jen ten způsob jakým je to napsaný. (Prostě musíte mít radost z toho že vyhráli, že žijou..... prostě musíte :D)
Jsem tak ráda, že jsem se rozhodla přečíst tyhle knížky (Svůdné zlo, svůdné nebezpečí, svůdné zúčtování). Budu na ně hodně dlouho vzpomínat.

18.11.2016

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Wow nevím jak to Wendy Higgins dělá, ale jen u málo knížek jsem něco tak moc prožívala. Hádám, že se mamka hrozně divila, když jsem se z ničeho nic zasmála a asi nebyla moc nadšená z toho názvu :D. Já jsem nebyla moc nadšená ke konce s Kopem (k Zet se nehodí - i když jí mám ráda a je mi jí líto). Na druhou stranu jsem se zamilovala do všech postav, který tam byli (samozřejmě kromě knížet - Belial se nepočítá :D). Krátce řečeno to byla dokonalá knížka (jedna z nejlepších, kterou jsem kdy četla i s prvním dílem). Moc se těším na poslední díl.

17.11.2016

Pád Pád Kai Meyer

Úžasné zakončení téhle série. Přijde mi jen smutné, že víc než na osud Alessandra a Rosy myslím na Danaiu (je mi jí strašně líto) a na to co všechno je zač Fundling.

16.11.2016

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Konec se mi vůbec nelíbil.

P.S: Víc se mi líbí dvojice Lucifer-Lucinda než Daniel-Lucinda. no nic.

06.11.2016

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Bude to trochu chaotický:
Konečně se Luce nechovala úplně debilně. Ten kdo mi v tomhle díle vadil byl Daniel (sebelítost atp.). Jejich láska mi pořád přijde hrozně zvláštní. Je mi dost líto Cama. Satan byl divnej (proč se jí sakra svěřoval se svým plánem?).

06.11.2016

Procitnutí Procitnutí Kai Meyer

V dobrém slova smyslu mě překvapila Rosa - jsem zvyklá na hlavní hrdinky, které jsou často hrozně ufňukané nebo se zhroutí s každou menší událostí. Když jsem četla, že je to něco jako novodobý pojetí Romea a Julie, myslela jsem, že Rosa bude furt jenom myslet na Alessandra (např. OMG on mě políbil, to bylo tak nečekané a úžasné a on je taky hrozně úžasný atd.). V tomhle bylo dost vidět že to napsal muž- což byla příjemná změna. Knize nemám co vytknout snad jen - proměny ve zvířata? To mi přišlo trochu moc...

05.11.2016

Muka Muka Lauren Kate

A jéje, v ráji se to mračí. Kniha by mě docela bavila, kdyby se Luce nechovala tak hrozně - na druhou stranu musím připustit, že jí skoro nic neřekli a tak ani nevěděla, že jedná pitomě. Tak jako tak mě její chování štvalo.

01.11.2016

Pád Pád Lauren Kate

Mám hodně otázek, ale žádný odpovědi. Celkově mě kniha bavila - jen někde byla prázdná místa a někde zase hrozně přeplácaná.

31.10.2016

Papírová města Papírová města John Green

Kniha má tři části, ale doopravdy mě bavila jen jedna. V těch předchozích mi hrozně vadilo chování postav - jak Q myslel pořád jenom na sebe a Margo, a vůbec se nestaral o vlastní kámoše; Ben, jak byl pořád tak trapný .

29.10.2016