Katana83 Katana83 komentáře u knih

Herbář ze zahrady přímo na talíř Herbář ze zahrady přímo na talíř Kateřina Winterová

Naprosto parádní. Mnoho inspirace typů a detailních popisů odrůd zeleniny. Návody na pěstování i jejich zpracování. Perfektní průprava na zahradnickou sezónu.

09.02.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Já vám nevím. Začátek mi přišel jak z Krásky a zvíře. Pěkné prostředí, ale… Na několikrát jsem u ni usnula. Něco mi u těch knih začíná chybět.

29.01.2023

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Četla jedním dechem. Jen jsem si skoro jistá, že jistou část z továrny, jsem četla jinde. Bylo mi to velmi povědomé. Konec mě, ale rozsekal. Kniha stojí za přečtení.

28.09.2022 5 z 5

Setkání v Římě Setkání v Římě Alice Clayton

Vtipná kniha moc nebyla , ale líbila se mi. Jsem milovník Italie. Trochu mě tentokrat nebavily romantické scény, ty bych mohla přeskočit. Ale popis Italie a Říma byl paradni. Neco takového mohl napsat jen někdo kdo to opravdu zna. Cestovala jsem společně s hrdinkou a prošla s ni s chuti každou kočičí hlavu v Římě. I její dobroty sama cítila na jazyku.

16.07.2022 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Líbila se mi. Jako všechny. Jen konec byl takový rychlý. Trochu mi připomínal Nezvratny osud.

20.08.2021

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak tomuto já říkám ficak. Řekla bych, ze toto byla topka z cele série. Začátky jsou trochu nuda, ale jak se ukázaly přízraky byl to mazec. Paradni…

04.08.2021 5 z 5

Smrt ve Vídni Smrt ve Vídni Daniel Silva

Čtu od prvního dílu a tato kniha mi nedala vydechnout. Moc se mi 4dil líbil. Oceňuji dodržení skutečných události a vnímám Gabriela jako doplněk. Super.

21.02.2021 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

První část byla perfektni. Cesta hlavních hrdinu mě vážně bavila. Další část snahy Chance získat zpět lásku sveho zivota mě opravdu dost nudila. Na můj vkus se to zbytečně protahovalo.

10.02.2021 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Parádní.

06.03.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Precteno během jednoho dne . Barona budete nenávidět i milovat.

23.02.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Super příběh. Není to žádná tuctovka. Nemohla jsem se odtrhnout.

11.02.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Pěkná kniha,napětí nechybělo. Až na drobné části jsem se nemohla odtrhnout. Obě postavy mi byly sympatické.

28.12.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

Naprosto uzasne. Precetla jsem behem 1dne. Napeti a grazl ktereho zacnete jednoduse milovat.
Jen..kde je druhy dil...potrebuji....

02.11.2019 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Krasna. Moje prvni kniha od Barbary a nemohu se odtrhnout.

16.10.2019 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Wow. Precteno za jeden den, nemohla jsem ji odlozit. ... Moc krasna kniha. Doufam ze autorka se pranim bude pokracovat..

22.09.2019 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Krasna kniha prectena jednim dechem. Je prekvapujici jak se rodiny vsech vrstev legalne zbavovaly nepohodlnych deti.

11.09.2019 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Byla jsem k teto knize trochu skepticka, ale nepravem. Zhltla jsem ji za dva dny a odkladala s velkou nevuli. Nenasla jsem snad jedine hluche misto. Skvela. Uz se tesim na dalsi pokracovani...

11.09.2019 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Autorka mě zatím ničím nezklamala. Parádní oddychovka.

07.09.2019 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Paradni. I pres to ze hlavni postave je 17let, nemohla jsem se absolutne odtrhnout. Ale konec se mi zdal dost useknuty. Ocekavala bych navazane pokracovani...

30.08.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Moc se mi pribeh libil. Ctive odpicinkove cteni.

27.08.2019 5 z 5