rencovav rencovav komentáře u knih

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Tenhle díl už nebyl tak dobrý a zajímavý jako první, zvlášť proto, že mi přišlo, že si mezi Gabrielem a Robem vybírá podobně, jako si vybírala Bella v Novém měsíci...

09.08.2013 2 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Knížku jsem vyhrála v jedné giveawayi. Přestože mě autorka celkem nezajímá kvůli Upířím deníkům, které nesnáším, tahle knížka se četla dobře a líbila se mi! :)

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Jelikož autorku znám coby blogerku, knížku jsem si přečetla brzy po jejím vydání. A nezklamala mne! :)

09.08.2013 4 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Zajímavá knížka, zvlášť, když jsem ji četla po sto letech od události :)

09.08.2013 4 z 5

Pompeje: Deník dívky z let 78-79 n. l. Pompeje: Deník dívky z let 78-79 n. l. Sue Reid

Knížku jsem si přečetla po zhlédnutí filmu od BBC o Pompejích. Líbila se mi :)

09.08.2013 3 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Knížka se mi moc líbila, i když měla nádech pochmurný... :)

Princ od Topolů Princ od Topolů Chris Platt

Je to vlastně jediná kniha o koních, kterou jsem četla. Líbila se mi, ale milovníka těchto zvířat ze mě neudělala :)

09.08.2013 3 z 5

Sophiina tajná válka: Deník dívky z druhé světové války (1939-1940) Sophiina tajná válka: Deník dívky z druhé světové války (1939-1940) Jill Atkins

Pěkná knížka z dobré série knih. I přes odrážení temnoty druhé světové války se mi knížka zdála docela veselá. :)

09.08.2013 4 z 5

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Pěkná knižní klasika! :)

09.08.2013 4 z 5

Klíč Klíč Emily Rodda (p)

Na prvním díle téhle trilogie se mi líbí především to, že autorka přišla s originálním nápadem. Vymyslela nový svět a to je velké plus! :) Ale k samotnému příběhu zas tolik co říct nemám...

09.08.2013 4 z 5

Čaroděj Čaroděj Emily Rodda (p)

Tenhle díl je oproti prvnímu a třetímu hodně slabý, nebavil mě díky prázdnému textu a chování postav. Ale konec, kdy se přivalí vlna událostí a nečekaných závěrů, to trochu vynahradil! :)

09.08.2013 4 z 5

Poslední bitva Poslední bitva Emily Rodda (p)

Tenhle díl je opravdu nejlepší ze všech třech! :)

09.08.2013 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Krásný příběh, avšak zahalený tmou...

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Knížka mne dojala především díky konci. Jinak můžu jen kroutit hlavou nad strašlivými událostmi druhé světové války...

Nástrahy zubařského křesla Nástrahy zubařského křesla Agatha Christie

Pěkná knížka, kterou jsem sice nejprve viděla jako film, ale to nevadí! :-)

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Bohužel jsem napřed viděla film a právě proto se mi knížka nelíbila na všech pět hvězdiček - ale to nic nemění na tom, že se mi líbila a že se mi Agatha Christie příjemně četla. :)

Město snících knih Město snících knih Walter Moers

Knížku jsem dostala k narozeninám a četla jsem ji asi půl roku. Ne, že bych byla takový pomalý čtenář, ale příběh byl místy zdlouhavý, jedním dechem se číst nedal. Přesto se mi moc líbila! :)

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Ačkoliv jsem knížku četla na doporučení dobré kamarádky, vůbec se mi nelíbila. Ani jsem ji vlastně nedočetla do konce, někdy ve 3/4 mě totálně přestala bavit - ať už nudný příběh, špatný styl autorky nebo neuvěřitelné překlepy a hrubky.

09.08.2013 1 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Navzdory velkým očekáváním po přečtení Harryho Pottera byla pro mě tahle knížečka zklamáním...

09.08.2013 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Jeden z těch lepších dílů série. Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)