rencovav rencovav komentáře u knih

Můj asi nejmíň oblíbený díl, co se příběhu týče, ale stejně ho mám ráda. Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)

09.08.2013 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý díl je můj oblíbený, čte se úplně sám. Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)

09.08.2013 5 z 5

Můj asi druhý neoblíbenější díl, ale nevím. Mám ráda tu příjemnou zelenou obálku... :-) Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)

09.08.2013 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Chudák knížka je ze všech sedmi asi nejvíc opotřebovaná, protože jsem ji déle nosila všude možně kvůli čtení :D Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)

09.08.2013 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Zamilovala jsem si knížku až v okamžiku, kdy se mezi řádky objevily Bradavice. :) Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)

09.08.2013 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Pravděpodobně můj neoblíbenější díl ze všech sedmi. Ale i tak už po prvotním bláznivém okouzlení mě Harry Potter nějak nebere. :)

09.08.2013 5 z 5

Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Ryan Burton

Tenhle zajímavý komiks jsem si četla jednou z nudy v knihovně a docela mě překvapily některé informace, které jsem doposud neznala. :)

09.08.2013 3 z 5

Mám ráda ucelené informace, takže tahle knížka mi vyhovuje především díky nim. Historie, fakta, údaje, všechno vedle sebe, nemusím složitě listovat mezi romány a hledat údaje v textu.
Líbili se mi i obrázky, které mi dovolili se na hlavní postavy podívat jinak než jako na filmově ztvárněné - Bella je hezčí nakreslená, než když ji hraje Kristen Stewart, ale Alice se mi zase víc líbí v podání Ashley Green. :)

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Zprvu jsem se v příbězích nemohla vyznat, hledala jsem mezi nimi souvislost a až teprve na konci jsem zjistila, že na sebe vlastně navazovat nemají. Ale jinak se mi kniha líbila, Nejvíc asi příběh od Kim Harrison a Meg Cabot.

09.08.2013 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Ačkoliv je to můj nejméně oblíbený díl ze ságy, pořád ho mám moc ráda a kdykoliv mám chuť, přečtu si své oblíbené rozhovory. :)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Po Stmívání a Rozbřesku mám tenhle díl nejradši! :)

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Rozbřesk je podle mého nejlepší knížkou z celé série Stmívání. I po několika přečteních si ráda bez studu přečtu své oblíbené kapitoly.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Ságu STMÍVÁNÍ mám opravdu ráda, je jednou z mých nejoblíbenějších. A první díl je rozhodně dobrým úvodem do dalšího pokračování napínavého příběhu o věčné lásce a tvorech, kteří se snaží ji překazit. :)