Kami33 Kami33 komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

První setkání s autorkou a bylo to setkání příjemné. V jednu chvíli jsem si říkala, že už je toho trochu moc a najednou se to začalo rozmotávat. Akorát včas, takže za mě super.

09.02.2020 5 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Nový hrdina Colter Shaw je sympatický lovec odměn s tajemnou minulostí a určitě i s napínavou budoucností. Za mě super.

07.02.2020 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Mé druhé setkání s dvojicí autorů (první byla kniha Playground, které jsem byla poněkud rozpačitá a to mám mystery docela ráda). Nyní jsem byla spokojená, zajímavý nápad, čtivá forma. Za mě ok. Jen moc nechápu ty společné hypnoterapie.

02.02.2020 5 z 5

Verše pro mrtvé Verše pro mrtvé Lincoln Child

Ok. Za mě moc hezké. Pendergast byl za sympaťáka, jeho nový parťák také. Příjemná detektivka, která se četla skoro sama.

27.01.2020 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Tak já nevím. Četlo se to hezky, ale pořád jsem Něco čekala a ono to nepřišlo a nakonec mi z toho bylo tak nějak smutno.

27.01.2020 4 z 5

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Můj oblíbený detektiv (D´Agosta) a můj oblíbený agent (Pendergast) pátrají opět spolu. Po skvělých prvních dílech, zase moc hezké. Jen ten konec bych možná trochu zkrátila. Ale i tak... čtivé, napínavé, ok

20.01.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moc hezké, čtivé, napínavé. Sněhulák je zřejmě nejznámější knihou Jo Nesbo a myslím že poměrně zaslouženě. (I když Žízeň a Spasitel se mi také moc líbili).

20.01.2020 5 z 5

Duch znojemských katakomb Duch znojemských katakomb Vlastimil Vondruška

Oldřich z Chlumu s Otou ve Znojmě. Mrtvoly postupně přibývají... Čtivé a milé jako vždy

06.01.2020 5 z 5

Les přízraků Les přízraků Juraj Červenák

Prostě super. Stejně jako ostatní knihy z této série.

02.01.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kdyby to byla má první kniha od paní Mornštajnové, k bych byla spokojená. Takhle je laťka dost vysoko, a proto musím dát jen čtyři hvězdičky. Ale i tak se mi líbila, i když o trochu méně než Hana a Tiché roky.

01.01.2020 4 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Oblíbená autorka - kniha, co se čte sama. Jako vždy hezké, zajímavé.

01.01.2020 5 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Souhlasím s některými předchozími komentáři ohledně rozvleklého děje. A také mi Sarah občas lezla trochu na nervy :-).

28.12.2019 4 z 5

Mrtvá jako ty Mrtvá jako ty Peter James

Mám knížky Petera Jamese ráda. A i tato byla hezká a čtivá.

28.12.2019 5 z 5

Mozaika lží Mozaika lží Karin Slaughter

Docela čtivé, ale určitě se mi série s Willem Trentem líbila mnohem víc.

08.12.2019 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Netvrdím, že jsem knihu přečetla jedním dechem, ale jo, líbilo se mi to. Asi bych hodnotila jako čtyři plus (ale dám i pět). Zajímavý nápad, zajímavé rozuzlení a poměrně sympatičtí detektivové. Co víc si od detektivky přát.

29.11.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Nečetla jsem Hadrového panáka. Asi to nevadilo, i když někdy jsem se trochu ztrácela. Knížka se četla dobře, mrtvých bylo docela dost a i když knihu hodnotím pozitivně na pět hvězdiček za mě není.

29.11.2019 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha mi přišla skvělá, silný příběh, zajímavé téma. Posun ve vyprávění díky pohledu jednotlivých osob mi vyhovuje. Takže za mě super.

18.11.2019 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Jako pozitivum knihy vnímám, že byla přečtena velmi rychle.... ale to je bohužel jediné pozitivum. Děj zmatený, hlavní hrdina divný, celkově to bylo dost slabé. A opravdu jsem se nebála.

18.11.2019 2 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Třetí Carter v řadě (teď ho na chvilku odložím) a opět super. Trochu jiný scénář, nicméně stále zajímavé a napínavé čtení.

12.11.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

U Cartera už čtenář trochu ví, co může očekávat. Čtivý, napínavý děj, minimálně tři velmi brutální vraždy, krátké kapitoly, zajímavý motiv. V této knížce je zejména motiv to, co lze vyzdvihnout. Neočekávané, smutné.

10.11.2019 5 z 5