Kacuss_ Kacuss_ komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Nemohu se dočkat 3. dílu.. Za mě ale vede spíše Smrtka než Nimbus. Ale ten konec?!

02.04.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Jedna z nejlepších knih jakou jsem kdy četla. Úžasný.

02.04.2020 5 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Je mi líto názorů ve stylu, že je hloupost si kupovat knihu kterou stejně zničíte. Stačí být kreativní! :) Je to super koníček.

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

Erotický román, který buď milujete nebo nesnášíte. Já to měla jako na houpačce. Příběh na mě začal trochu moc zhurta. Ale časem postavy získali mou důvěru a děj mi mizel před očima. Knihu bych doporučila těm, kteří rádi čtou knihy s hudebním prostředím a nevadí jim, když jsou některé milostné scény již přes čáru.
Nečekejte žádný velký zvrat - žena (psycholožka) se seznámí s kapelou a zakouká se do kytaristy Briana.
Přirovnala bych to k Rytmus, já a Malychin - ale v “trochu drsnější formě..

29.10.2023 2 z 5

Jsme nevyhnutelní Jsme nevyhnutelní Nofreeusernames (p)

Od Oly jsem četla všechny 4 knihy a nebudu lhát, tahle byla 100% nejlepší! Ke každé jsem vždy měla výhrady, ale i přesto se jednalo o takové moje #guiltypleasure .. protože co si budem. Tohle já fakt můžu.
Tenhle díl se mi líbil asi nejvíc, protože postavy jsou téměř ve stejném věku jako já. Harper mě strašně bavila... To platí o kapele a hlavně Travisovi. Nejvíce jsem si zamilovala novou postavu Izzy, která byla velkým překvapením! S Harper tvořily skvělé vysokoškolské duo.
Knihu můžu doporučit. Pokud potřebujete nějakou feel good knihu na léto, tohle je přesně to, co hledáte.
Za knihu a olabox mini moc děkuji humbooku a humbookblogerům! #spolupráce

01.06.2023 3 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Bohužel jsem do knížky šla s moc vysokým očekáváním. Knížka byla moc hezká, čtivá a měla skvělou pointu v záchraně zvířat. Ale první polovinu knihy jsem byla opravdu alergická na hlavní hrdinku Prudence. Chápu, že to bylo úmyslné, aby byla vidět následně změna osobnosti, ale na mě to bylo moc. Občas jsem se s ní ztotožnila, hlavně ohledně toho, jak měla vysoké ambice. Od druhé poloviny jsem knihu měla přečtenou téměř hned. Konec knihy byl miloučký a splnil má očekávání, ale kvůli začátku je celkový dojem trochu zkažený. Knihu ale i tak moc doporučuji, protože ve mně něco zanechala. Ať už ještě větší lásku ke zvířatům nebo Beatles.

08.05.2021 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

720 mučivých stran Edwardovýma očima. Ze začátku byla kniha čtivá, zajímavá a celkově mě bavila, ale když i na stránce 400 bylo vše stejné jako na straně 20, už jsem z toho byla celkově unavená. Největší utrpení pro mě bylo bůhví kolik stran o baseballu, kteří upíři hráli, ale přesně po téhle části kniha získala opravdu grády. Knihu jsem následně sotva dokázala odložit a zbylé strany jsem přečetla během pár dní.
Stmívání jsem nečetla a ani neviděla, takže tohle byla moje premiéra a musím ale říct, že tak se plánuji pustit do filmů a předchozích (původních) knih. Moc se na ně těším! Knihu můžu doporučit těm, kteří se Stmíváním vyrostli a budou tuhle knihu brát s nadhledem. Vážně jde o bizár, ale já si ho v podstatě užila. Kdyby ale měla kniha 350 stran, tak by to dopadlo lépe.

Za knihu moc děkuji humbookblogerům.

06.03.2021 1 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Viděla jsem poze film a byla jsem z něj opravdu nadšená. Příběh je však velmi smutný občas i slzička ukápla...Bohužel to je pouze realita. Moc se těším až si pořídím i knihu a znovu se ponořím do děje.

Asylum Asylum Madeleine Roux

Kniha se mi velmi líbila a dovolím si říct, že naplnila mé očekávání. Jediné co mi velmi vadilo bylo, že obrázky velmi často nesouvisely s textem a také častá předvídavost. Pravda ale je že podle obalu knížky jsem očekávala něco úplně jiného. Za mě ale doporučuji :)

Ukradnutý dedič Ukradnutý dedič Holly Black

#spolupráce - @humbook @humbook_blogeri
Děkuji, děkuji, děkuji!
Další příběh ze světa Krutého prince byl skvělý. Kniha volně navazuje na předchozí sérii, tudíž doporučuji přečíst nejdříve ji.
Holly Black psát prostě umí a ja se do Doubka i Suren fakt zamilovala (Cardan navždy samozřejmě)
Děj mě bavil, bylo to napínavé a čtivé. Na postavách nemám co vytknout. Suren je skvělá hlavní hrdinka a těším se na druhý díl.
Konečný plotwist je typická Holly a já jsem zvědavá, jak s tím Jude naloží

02.10.2023 4 z 5

Drobná potěšení Drobná potěšení Clare Chambers

Kniha se ke mně dostala formou spolupráce, anotace mě nadchla a já si řekla proč ne. Bohužel ale musím říct, že mě lehce zklamala. Možná, protože nejsem cílovka? Protože nečtu běžně tento žánr? Asi jsem zhýčkaná z YA napínavých knih, ale zde se děj na můj vkus moc táhl a postrádal již zmíněné napětí. Téma bylo velmi zajímavé a má zvědavost mě donutila knihu dočíst. Do čtení jsem se ale občas nutila. Věřím však, že si kniha své čtenáře najde.
Za knihu děkuji megaknihám.

08.12.2022 3 z 5

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Od začátku do konce jsem se od čtení nemohla odtrhnout! Kniha je napsaná neskutečně čtivě a hned vás vtáhne do děje. Kapitoly končí otevřeně, takže přestat číst je občas opravdu nemožné. Postavy jsou skvěle popsané a budete je milovat a někdy i nenávidět. Moje slabost pro záporné víláky se zase o něco zvětšila. Občas jsem byla ale zmatená a nechytala se. Každá kniha má nějaké chyby a tady to za mě byl občas slabý popis. A to jak prostředí, tak i děje. Konec se nemusel tolik uspěchat… byl napsaný skvěle, ale pár stránek navíc by vůbec neuškodilo, což se moc často nestává. Za knihu moc děkuji humbook blogerům. #spolupráce

28.11.2022 4 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Když se ke mně tato kniha nedostala na Humbooku spolu s VIP taškou, tak jsem byla vážně smutná. Ale přesto si ke mně cestu našla přes konkurz na #humbookblogeri.
Knihu jsem si okamžitě zamilovala! Vílí svět mi strašně chyběl a i přesto, že většinou na milostné trojúhelníky nejsem, tak tady jsem za něj byla vděčná. Ps jaký jste tým? Ronan nebo Finn? Já 100% Finn. Nedá se upřít čtivost, skvěle vykreslené hlavní postavy a svět. Ano, spousta lidí může říct, že je to spojení spousty knih dohromady. Já Massovou nečetla a jediné, co to má společného s krutým princem je vílí svět a “bad boy” postavu. Po delší době jsem si našla opět zálibu ve fantasy a miluju to. Už se nemůžu dočkat ostatních dílů. Moc děkuji za možnost si knihu přečíst.

01.12.2021 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Tato kniha mě opravdu bavila a měla takové to své kouzlo. Určitě se k ní ještě vrátím a všem jí moc doboručuji, ikdyž byla občas předvídatelná.

Papírová města Papírová města John Green

Dle mého názoru nejlepší kniha od Greena :). Velmi doporučuji...knihu jsem četla už velmi dávno néli už minulé Vánoce. A stále občas nad Margo přemýšlím. Film jsem neviděla a ani nechci :)

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Kniha se mi moc líbila, ale přišlo mi toho ke konci až moc. Příběh sám o sobě mě však zaujal :)