K4t13 K4t13 komentáře u knih

Záhir Záhir Paulo Coelho

Skvěle napsaná kniha se zajímavým příběhem.

29.07.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Úžasná kniha! Čte se jedním dechem. Vřele doporučuji :-)

21.07.2016 5 z 5

Pátá hora Pátá hora Paulo Coelho

Chvíli mi trvalo, než jsem se do Páté hory začetla, ale jsem ráda, že jsem to nevzdala. Kniha je to zajímavá.

15.07.2016 4 z 5

Valkýry Valkýry Paulo Coelho

Kniha Valkýry je skvělá. Velmi čtivá, s poutavým příběhem. Čte se jedním dechem. Určitě doporučuji.

10.07.2016 5 z 5

Příběh mě moc nezaujal a kniha pro mě nebyla tolik čtivá. Přesto oceňuji její filozofický nádech a uměleckou hodnotu.

10.07.2016 3 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Vskutku krásná kniha s napínavým a zajímavým dějem.

10.07.2016 5 z 5

Straka v říši entropie Straka v říši entropie Markéta Baňková

Pěkně vysvětlené fyzikální jevy. Zajímavé k počtení

19.06.2016 4 z 5

Hormony Hormony Sherill Sellman

4. díl byl o ničem

19.06.2016 1 z 5

Plánované rodičovství Plánované rodičovství Stanislav Trča

Kniha by se dala napsat i lépe. Informace jsou sem tam nepravdivé a hlavně velmi okleštěné. Čtenáři, a hlavně čtenářky, budou nejspíš odkládat knihu zmatenější, než když ji vzaly do ruky.

07.09.2015 2 z 5

Jonas Jonasson opět nezklamal. Analfabetka je zhruba stejně dobré počtení, jako Stoletý stařík. Hledáte-li čtivou knihu, u které se zasmějete, pak Vám ji vřele doporučuji!

05.09.2015 5 z 5

Červený stan Červený stan Anita Diamant

Červený stan je jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Vtáhne čtenáře do děje a nepustí jej. Tématicky mi rovněž byla velmi blízká.

16.08.2015 5 z 5

Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat Cornelia Topf

Pro čtenářky, které se svými emocemi nikdy nepracovaly, by přečtení této knihy asi smysl mělo, pro ty ostatní je to jedině pro zopakování - nic nového se nedozvíte.

03.08.2015 2 z 5

Život bez pšenice Život bez pšenice William Davis

V zásadě se s autorem shodneme, ale v nemálo bodech bych s ním polemizovala - mnohdy do krve. Na knize mi však vadilo, že se v ní pořád dokola omývá jedno a to samé. Je to sice dobré na zapamatování, ale pro zaneprázdněného člověka je to přinejmenším iritující. Jsem si jistá, že nebýt opakování, mohla být kniha 3 - 4x kratší a přínosná by přitom byla pořád stejně.

03.08.2015 3 z 5

Doba jedová 2 Doba jedová 2 Anna Strunecká

Doba jedová 2 na mě zapůsobila o něco víc, než její první díl. Zřejmě to bude výběrem témat, která mi jsou bližší. Kniha je také o něco více čtivá, než ta předchozí. Oceňuji, že autoři zveřejnili rovněž názory odborníků jiné oblasti na jejich tvrzení a také dopisy, ve kterých s nimi ostatní nesouhlasili. Faktem je, že čtenář v tom potom může mít zmatek, ale už je na jeho zvážení na čí argumenty dá a jak (pokud) to ovlivní jeho životní styl.

25.07.2015 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Nebylo to špatné, ale nebylo to ani dobré. A hlavně mi to bylo víceméně k ničemu. Ale obrázek křečka pobavil.

09.05.2015 3 z 5

Rukověť bojovníka světla Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho

Vskutku krásná knížka typická pro Coelha. Je v ní spousta pravdy a spousta významů psaných mezi řádky. Jediné, co se mi na knize nelíbilo, bylo její náboženské zaměření, ale to je čistě můj subjektivní pocit a není mým záměrem vás od čtení Rukověti bojovníka světla odradit. Pokud máte Coelha rádi, určitě jí přijdete na chuť.

10.03.2015 4 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Kniha je plná užitečných informací a rozhodně je vhodná pro každého, komu není lhostejné jeho zdraví. Není sice úplně čtivá, ale neklade na čtenáře velké nároky. Myslím si, že jí porozumí i neodborník, který se ve zdravotnické či farmakologické oblasti vůbec nepohybuje. Jsem zvědavá na další díly.

10.03.2015 5 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

Pokračování Pusinky bylo z mého pohledu lepší, než první díl - takové tvrdší, reálnější. Nicméně, pořád by se ten příběh dal více rozvést.

11.01.2015 4 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

Knížka je velmi čtivá. Děj je napínavý, ale co se tématu týče, mohl si autor dát větší práci a trochu více se rozepsat. Kniha je velmi stručná a, dle mého názoru, vhodná spíše pro ty, které tématika drog sice zajímá, ale tlusté knihy přehlížejí.

31.12.2014 3 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Kniha Jedenáct minut se čte sama. Odtrhnout se od ní je, takřka, nemožné. Paulo Coelho mě čím dál více utvrzuje v tom, že je génius. Jedenáct minut dokáže opravdu vzít za srdce. Je v ní krásně vidět, jak hlavní hrdinka, Marie, přežívá a čeká na den, kdy konečně bude šťastná. Troufám si říct, že takhle žije spousta lidí, a právě proto se čtenář dokáže určitým způsobem s Mariiným příběhem ztotožnit. Za sebe mohu jen doporučit.

28.12.2014 5 z 5