K4t13 K4t13 komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Po Dívce v ledu milé překvapení. První díl mě nenadchnul, ale Noční lov byl opravdu skvělý. Četlo se to samo, příběh naprosto úžasný. Doporučuji.

12.03.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Knihu jsem si vybrala na základě popisu, ale obsah mě zklamal. Čekala jsem víc. Nicméně se kniha četla dobře a jejího přečtení nelituji.

12.03.2018 3 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Nádherná kniha s úžasným příběhem, ale naneštěstí trochu dost zdlouhavá...

28.01.2018 4 z 5

Autorka v podstatě učí lidi to, na co se jiným lidem nasazují léky.

28.01.2018 3 z 5

Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Bernd Harder

Nic moc. Knihou jsem se prokousávala jen obtížně. Něco málo mi dala, trochu jsem se pobavila a pak putovala za svou majitelkou. Nečíst ji, o nic bych nepřišla.

09.09.2017 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Výborná kniha. Zbožňuji i film, který byl podle ní natočen a knihu jsem četla až po jeho zhlédnutí. Skvěle mi doplnila chybějící místa. Vřele doporučuji a nemám co bych vytkla.

03.08.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha, která čtenáře vtáhne a nepustí. SPOILER! Konec mi připadá utnutý - uvítala bych více informací o tom, jak euthanasie na přání probíhá.

27.05.2017 4 z 5

Umíráme na objednávku? Umíráme na objednávku? Tomáš Kašpar

Vskutku chytlavé čtení, které v sobě ukrývá spoustu zajímavých informací. Za mě mnohem lepší, než první díl. A ty informace mě rozhodně nenechaly chladnou. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a odmítají sedět se založenýma rukama v koutě.

16.05.2017 5 z 5

Pět otazníků Pět otazníků Václav Rathouský

Kniha má působit motivačně. No, v mém případě spíš demotivačně. Tohle se opravdu moc nepovedlo

16.05.2017 1 z 5

Mně osobně se více líbil první díl, ale druhý díl oplývá zvraty a je napínavý, velmi dobře čitelný a až na tu občasnou přeslazenost taky moc krásný.

16.05.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha má dobrou reklamu, skvělý popis a vynikající námět. Děj je naopak velmi předvídatelný, ničím moc nepřekvapí a už vůbec nešokuje. A ještě navrch se to nečetlo lehce. Knihu jsem často odkládala a začíst se nebylo vůbec snadné. Navrhují odlepit nálepku "úžasnosti", aby co nejméně čtenářů bylo stejně zklamaných jako já a vyhazovalo za tento "zázrak" peníze.

02.05.2017 2 z 5

Nespěchejte do rakve Nespěchejte do rakve Tomáš Kašpar

Výborná kniha plná významných informací - většinu z nich jsem ale již znala

18.04.2017 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Přenádherná kniha, která mě vtáhla a nepustila.

10.04.2017 5 z 5

Tradiční východní medicína Tradiční východní medicína Li Wu

Nejdřív jsem od knihy moc neočekávala a pak jsem asi očekávala víc, než mi mohla nabídnout. Každopádně, čtení je to zajímavé a jistě užitečné minimálně pro větší rozhled.

05.04.2017 4 z 5

Postel pro dvě Postel pro dvě Oldřiška Podhorcová

Velmi slabý kousek, napsaný hovorovým jazykem, s nepříliš zajímavým dějem. Nápad to nebyl špatný, ale byl velmi špatně zpracovaný.

13.03.2017 1 z 5

Opravdu moc krásná kniha. Čte se sama, příběh je velmi poutavý. Doporučuji k přečtení :-)

12.03.2017 5 z 5

Učebnice zelených potravin (Chlorella Pyrenoidosa) Učebnice zelených potravin (Chlorella Pyrenoidosa) Václav Rathouský

Velmi těžko jsem se knihou prokousávala. Má učitelka ze střední školy by z ní byla nadšená - vždy jí bavilo číst mezi řádky. Kdyby autor neomílal jednu větu 50x a neutopil podstatné informace v omáčce nesmyslů, byla by z knihy příjemná, menší knížka, která by stála za koupi a ode mě by si jistě vysloužila více hvězdiček. Rozhodně ne ale všechny - autor si totiž často protiřečí a člověk pak už neví, kde mu hlava stojí. Za mě teda nepovedený kousek...

08.03.2017 2 z 5

Vtipné mi to přišlo až zhruba od poloviny, takže hlavně vydržet! Jonas Jonasson by si asi měl dát tak dva tři roky pauzu a pak přijít zase s nějakou bombou...

01.03.2017 3 z 5

Zdravá střeva, zdravý život Zdravá střeva, zdravý život Joachim Bernd Vollmer

Přečtení knihy mi nic moc nedalo.

17.11.2016 3 z 5

Patty Diphusa, Venuše záchodků Patty Diphusa, Venuše záchodků Pedro Almodóvar

Začátek knihy byl super - líbil se mi příběh a dobře se to četlo, ale druhou polovinou už jsem se prokousávala a příběh byl najednou nudný a o ničem...

09.08.2016 3 z 5