Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života

Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42274/proc-pracka-zere-ponozky-a-jine-zahady-kazdodenniho-zivota-42274.jpg 3 48 7

Proč... série

Zábavné, překvapující a vědecky přesné odpovědi na záhadné otázky běžného života: proč je banán ohnutý?, co je ledové víno?, proč sníh křupe?, jak se dostane rum do pralinek?, jak se dostane sůl do moře? ad.

Literatura naučná

Vydáno: , Ikar (ČR)

Warum die Waschmaschine Socken frisst... , 2005

komatom
komatom
07.11.2021 5 z 5

Dokonalá kniha s odpověďmi na otázky, které si opravdu položil aspon jednou za život každý, knížka jich je plná a odpovědi jsou podložené například studiemi a tak podobně

Lotka
Lotka
16.05.2018 2 z 5

Čtení dobré třeba do čekárny k lékaři, tam mi to dlouhou chvíli zkrátilo.

K4t13
K4t13
09.09.2017 2 z 5

Nic moc. Knihou jsem se prokousávala jen obtížně. Něco málo mi dala, trochu jsem se pobavila a pak putovala za svou majitelkou. Nečíst ji, o nic bych nepřišla.

romčiks
romčiks
26.10.2016

Idioti Kupující Evidentní Aušus :D za mě super na pobavení :)

wally
wally
07.12.2013 2 z 5

Ano...i takové knížky se objevují v mé knihovně...bohužel?...opravdu nevím...po obsahové stránce nula, ale sem tam pobaví a zamyslíte se jestli si z vás autor nedělá srandu...

Katee
Katee
17.11.2013 3 z 5

Dobrý nápad na knížku, dozvěděla jsem se spoustu užitečných věcí :) Nějaké otázky jsem sice přeskakovala nebo jen letmo pročetla, protože mě nezajímaly a byly dost podrobně vysvětlené, ale jinak fajn :))

Layss
Layss
25.03.2012 3 z 5

Soubor otázek, na které smrtelníci ani pomalu nedokáží odpovědět :D Čtení této knížky mě opravdu pobavilo.. Obohatila jsem svou mysl o plno zajímavých pitomostí, například proč se nedělají modří želatinový medvědi a proč jsou vejce bílá nebo hnědá :D

Bernd Harder
německá, 1966
2007  67%Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života
2011  72%Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel, a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy
2009  75%Proč krokodýli mají sex jen za bouřky

Kniha Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života je v