JustWomen JustWomen komentáře u knih

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Nebylo to sice nic extra akčního a moc se tam toho nedělo, v podstatě to byla pohoda na ostrově, ale jak postupně vyplývala tajemství jednotlivých rodin, tak mě to vtáhlo do děje a konec se mi moc líbil.

30.06.2021 4 z 5

Kořist Kořist Dan Malakin

Začátek docela zajímavý, ale celkový dojem nic moc. Opakující se téma stalkingu, problematika anorexie, ale podivné zápletky a konec. Prostě nic originálního a super čtivého.

28.06.2021 2 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Tak toto přečíst bylo fakt utrpení, plytký děj, přihlouplé postavy, nudné dlouhé vedlejší zápletky a nezáživné vzpomínky. Všechno špatně. A nikdo nehledal Johnnyho ... slabé, nudné, nelogické, uměle protahované a bez emocí. Lituji ztraceného času s knihou, do které autor zapomněl dát aspoň kousek své duše.

24.06.2021 1 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Bylo to čtivé, ale docela šílené... stále se měnilo, kdo je živý a kdo mrtvý, snad jen babička vedla normální život a ten konec jako co? Doufám, že už brzo bude další díl.

22.06.2021 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Začátek super, pak se to zadrhává a divně propojuje, nějak jsem se nemohla začíst a zorientovat - kdo je čí dítě, čí milenka, čí vrah, čí sestra, čí otec... za mě zbytečně překombinované.

18.06.2021 3 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Tak toto bylo zvrácené, do poloviny se mi to docela líbilo, ale pak to zbytečně dlouhé a přes strašné hrůzy jsem se nudila. Všeho moc škodí.

14.06.2021 3 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Ten začátek. poměřování kdo má většího, se nepovedl, bylo to docela nudné, ale zato vlastní příběh byl zajímavý, čtivý a k srdci mi přirostla hlavně postava Kary. Ale ten úplný polopatický konec by to taky chtělo trochu doladit, ale zase je to dobrý odrazový můstek na další pokračování.

06.06.2021 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Jako bych už se s ním ve svém životě setkala ...

31.05.2021 4 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Ztráta hvězdičky za chaos ve vypravěčích a osobách, ale jinak čtivé, napínavé, fakt dobré postavy a vztahy, nenudila jsem se ani chvíli. Konec taky super, nepředvidatelný a šokující. Skvěla strávený deštivý víkend s knihou.

30.05.2021 4 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Čtivé, poutavé, asi nejlepší kniha o domácím násilí, jakou jsem četla. Maddie boduje na celé čáře, tak si představuji inteligentní thriller pro ženy. Snad to někomu pomůže v řešení podobných situací. Za mě super strávený víkend s knihou a plný počet hvězdiček.

23.05.2021 5 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Wow, tak to bylo nečekaně čtivé, napínavé a smutné. To co Emma by nechtěla zažít žádná matka, nechápu, kde brala sílu a energii. Konec zcela nečekaný. Přečteno jedním dechem, doporučuji.

19.05.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Tak tato kniha Dokonalé série notně skřípala. Zápletky sebevražd mi přišly nevěrohodné, stejně jako chování Avy a Luca, vrána, Astrid, vše tak nějak trapně hloupé a ani konec se mi nelíbil.

18.05.2021 3 z 5

Dívej se, jak padám Dívej se, jak padám Mons Kallentoft

Nejprve mě trochu mátlo prolínání skutečnosti s myšlenkovými představami, ale pak se mi styl psaní zalíbil a čtení jsem si užila. Letní Mallorka a hledání ztracené dcery, mejdany, drogy, sex, vztahy, konec skvělý.
Pak dovol dítěti jet na letní dovolenou s přáteli ...

12.05.2021 5 z 5

Dokud mě nenajdou Dokud mě nenajdou Jo Jakeman

Podobný příběh, ale lépe napsaný, jsem už četla. A docela jsem se nudila.

06.05.2021 2 z 5

Zadní pokoj Zadní pokoj Jørn Lier Horst

Politiku moc nemusím a musím přiznat, že postav tam bylo víc, než je zapamatovatelné. Ale jinak to mělo slušný spád a prolínáná vyšetřování 2 případů hodně čtivé. Ale konec - motiv ke všemu tomu, mě neuspokojil, čekala jsem něco víc.

06.05.2021 3 z 5

Dívka v ohni Dívka v ohni Tony Parsons

Ačkoliv sexy muži na obálkách knih série Max Wolf evokují, že půjde o romány pro ženy, opak je pravdou. Max Wolf je charizmatická postava plná pokory a jeho osobní dějová linie je zajímavější, než vyšetřování kolem. Muslimský teror jako téma moc nemusím, ale i tak to bylo super čtení.

26.04.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Moc jsem nečekala, a během čtení mě neskutečně vytáčely vztahy a dialogy mezi vyšetřovateli, ale konec se mi líbil a jsem spokojená. Ale nebyl to horor, což je asi dobře.

23.04.2021 3 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Nuala Ellwood

Co to bylo? Dočetla jsem s vypětím všech sil a konec byl nejhorší, takové stupidní vysvětlování... Název žánru "thriller pro ženy" začíná mít pro mě hanlivý význam.

21.04.2021 1 z 5

Posedlost Posedlost Tony Parsons

Tak to byla naprostá paráda, super čtení, žádné nelogické a kostrbaté můstky, děj plynul a byl zajímavý, emotivní a logický. A děkuji za ten konec... a vůbec za skvělý čtenářský zážitek.

19.04.2021 5 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Nelíbil se mi těžkopádný styl psaní, nesympatické postavy, kostrbaté zápletky a souvislosti. Nevylepšila to ani strašná, hodně podobná a pletoucí se jména.
Zbytek ušel ....

16.04.2021 3 z 5