Zadní pokoj

Tajuplný požár, krabice plné peněz a záhadné zmizení. Je možné dokonale zahladit přečiny minulosti? Na chatě bývalého ministra zdravotnictví a zahraničí Bernharda Clausena se našla pozůstalost neslučitelná s obrazem bezúhonného politika. V sázce mohou být i národní zájmy. Během utajeného pátrání se vynoří stopy vedoucí k případu zmizelého rybáře u jezera Gjersjo, který vyšetřuje Adrian Stiller, kriminalista z oddělení dlouhodobě nevyřešených případů. William Wisting s ním chtě nechtě musí opět spolupracovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462691/big_zadni-pokoj-6VR-462691.jpg 4.159

Odložený prípad 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Kniha Zlín

Det innerste rommet, 2018

Kniha Zadní pokoj

Benny215

Napínavé a čtivé, bohužel jsem se trochu ztrácel v postavách

MiskaMa

Druhá kniha ze série Odložené případy se mi líbila o něco méně než Katharinina šifra. Ale pořád je to dost dobrá detektivka, napínavá a jak se píše v předchozích komentářích, nijak drastická. Hlavní postavy vyšetřovatele a jeho dcery jsou mi sympatické. Už se těším na další díl.

Kanimůra2

První díl se mi líbil, druhý taky. Je to poklidná detektivka, není tak drastická jak tu někdo psal. Mimo jednoho případu vlastně dost klidná. Na dnešní dobu... Mě se četlo dobře. A rozhodně budu pokračovat

Anasa

Druhý díl v sérii Odložených případů. Zůstávají hlavní postavy, současný případ se prolne s jiným a celý Wistingův tým se snaží spojit nitky a najít souvislosti. Tenhle díl je napínavější než předchozí Katharinina šifra. Ovšem také brutálnější, to mne poněkud zklamalo. Trochu jsem se také ztrácela v postavách podezřelých a svědků, skoro bych potřebovala nástěnku jako novinářka Line. Neuspokojil mne závěr, konkrétně dedukce vyšetřovatelů ohledně motivů pachatele. Možné to je, ale trochu přitažené za vlasy.

ennlady
20.12.2021

No tak bohužel, tohle nebylo nic pro mě. Sice poměrně napínavé a pěkně psané, ale asi nejsem v té správné cílové skupině.

ctenarkaEva
14.12.2021

Knihy tohoto autora se mi líbí, i když tento díl se mi zdál trochu slabší než jiné.

konicekbily
13.11.2021

Očekávaným stylem mne autor zasvětil do dalšího případu rodinného tandemu pana Wistinga a jeho dcery Liny při objasňování původu nalezených zahraničních peněz. Zápletka je chytře vymyšlená a hezký popis postupného vyšetřování ve spolupráce policisty a novinářky se mi líbil. Možná je tam až mnoho vedlejších postav, ale to se při vyšetřování běžně stává, že musí být prověřeno spousta osob při získávání nových, k případu se vztahujících informací.

zdendula31
18.08.2021

Dost dobrá kniha,přečetla jsem během dne.