julliette julliette komentáře u knih

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Je to fakt nádherný příběh. Přečetla jsem ho během chvilky. Jsem nadšená, že Davy si našla někoho, jako je ona, tedy nositele. Snad jí vztah s Seanem vydrží hóóódně dlouho. Už aby vyšel další díl, protože ten konec byl tak otevřený, že z toho mám nervy k kýblu, jak to bude pokračovat.

24.03.2015 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Je to moc krásná kniha, úplně se čte sama. Jsem tak ráda, že Cress konečně našla lásku, Cinder se smířila s Kaiem a jsou zase spolu. Ale je mi líto Vlka, že kvůli tomu, že unesli Scarlet tolik vyvádí, protože si myslí, že ji zabili, no, optimista každým coulem. Jen doufám, že čtvrtý díl, s názvem Winter, brzy vyjde, snad jim plán na sesazení Levany z trůnu zafunguje a snad najdou i unesenou Scarlet, o které neví, že ještě žije, a ze které Levana udělala "hračku" pro malé měsíčňany, aby si na ní zdokonalovali své schopnosti s ovládání myslí.

23.03.2015 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Je to celkem pěkná kniha.

Železný král Železný král Julie Kagawa

Páni, to musel být pro Meghan šok, když zjistila, že její bratr je ve Férii. Ale má velkou výhodu, že je dcera letního krále, takže docela dobře použila své nově nabité schopnosti, aby zabila železného krále. Je to šikovná mocná holka, ale s tím Ashem, zimním princem to má nějaké všelijaké. Snad se dají v dalším díle dohromady. :)

05.01.2015 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Je to celkem normální příběh. Nic extra, ale vzchopím se na druhý díl :)

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Příběh se mi líbil. Když Volha to taky nemá jednoduché, jak s magií, tak s kluky. :D

05.01.2015 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Je to pěkný a zajímavý příběh.

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Tento příběh je zajímavý. I když musím říct, že být modrokrevný má pár nevýhod, jsou výrazné modré žíly, chuť na syrové maso a krev. Ale jedna výhoda tu je, nesmrtelnost.
Těším se na další díl. :D

05.01.2015 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Je to moc pěkné pokračování. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na přeskakování z jednoho příběhu Scarlet a druhého příběhu Cinder. Hlavně, že se našly. Jsem moc zvědavá, jak to dopadne s nucenou svatbou Kaie a Levany, kdoví jestli tam Scarlet s Cinder nevtrhnou a nezabijí Levanu. Bylo by to zajímavé. :D

04.01.2015 5 z 5

Vzpoura andělů Vzpoura andělů Brigitte Melzer

Příběh se mně líbil. Konec byl taky moc pěkný. :)

04.01.2015 5 z 5

Bílá kněžka Bílá kněžka Trudi Canavan

Je to krásná kniha, sem-tam romantická, ta Auraya to nemá jednoduchý, že po ní touží splétač snů, se kterým se vyspala, a bůh Chio, který ji políbil. No, jak to bude asi dál. :D

30.12.2014 5 z 5

Probuzení Tmy Probuzení Tmy Susan Cooper

je to celkem dobrý příběh

27.12.2014 2 z 5

Rozsévač větru Rozsévač větru Maja Lidia Kossakowska

Je to moc pěkná kniha, zaujme, i když to napsala žena a mohlo by tam být víc romantiky, ale děj mě chytl. :)

27.12.2014 4 z 5

Sonea: Nejvyšší lord Sonea: Nejvyšší lord Trudi Canavan

Je to krásná kniha, jenom je mi líto Soney, protože přišla o muže, kterého milovala, ale aspoň má po něm památku, totiž dítě.

24.12.2014 5 z 5

Pergament Pergament Hal Duncan

vcelku pěkná kniha:)

23.12.2014 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Když ona to má Juliette těžký, když má dar, kterým zabíjí, a jsou do ni zamilovaní dva mladíci z nichž jeden je voják a ten druhý jeho šéf a oba jsou vůči jejímu doteku imunní. Adama miluje, ale zjistí něco strašného, že Warner je taky imunní, protože je to jeho bratr. Warner se k ní dostal víc a ona ho přivítala s otevřenou náručí. No a skoro to dopadlo na..., ale jen skoro, i když ho chce, dokáže se ovládnout, aby to nezašlo příliš daleko. Záleží jen na ní, koho ze dvou bratrů si vybere.

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Pěkný originální. Jaký bude asi druhý díl. :D

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Je to pěkná činná kniha, už se tam konečně odehrává něco zajímavého nového. Halellujah!

Temný plamen Temný plamen Alyson Noël

Kniha byla chvílemi nudná, ale někdy upoutala pozornost. Jak to asi bude s dalším dílem?

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Díl nebyl tak akční jako první, ale konec mě zaujal, jak to asi dopadne.