Temný plamen

Temný plamen https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152203/temny-plamen-152203.jpg 4 62 4

Nesmrtelní / Nesmrteľní série

Také ve čtvrtém dílu série Nesmrtelní se Ever potýká s úskoky svého úhlavního nepřítele, bezcharakterního Romana. Když se jeho vinou hrdinčina nejlepší kamarádka Haven ocitla na pokraji smrti, Ever jí dala napít elixíru nesmrtelnosti. Zachráněná Haven je však teď natolik opojena svými nečekaně nabytými schopnostmi, že svým lehkovážným chováním ohrožuje všechny Nesmrtelné. Ever se ji proto ze všech sil snaží přivést k rozumu. Zároveň dál hledá způsob, jak zlomit Romanovu kletbu, která jí a Damenovi zapovídá jakýkoli vzájemný tělesný kontakt. Když se Ever nakonec odhodlá k riskantnímu magickému rituálu, netuší, že dává v sázku sebe, své přátelství s Haven i lásku k Damenovi....... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Argo

Dark Flame , 2010

MíšaK.
21.03.2016 3 z 5

Knížka byla lepší jak minule, přestože se taky docela dost vlekla. Příběh byl jinak hezký, neotřelý. Haven mě docela štvala. Myslím, že jí to trochu vlezlo do hlavy.

julliette
23.12.2014 5 z 5

Kniha byla chvílemi nudná, ale někdy upoutala pozornost. Jak to asi bude s dalším dílem?

Laf
27.10.2014 3 z 5

Tento díl mě už moc nebavil. Mám dojem, že se tam pořád přetřásalo to samé, co v předchozím díle. Sice zase nějaké novinky se objevili, ale už to není ono.

Marthas
15.05.2014

Tuto sérii jsem kdysi četla, ale s tímto dílem jsem její četbu ukončila, jelikož už její začátek mě odradil, Haven, kdo ji měl rád, v tomto díle už určitě n...
Pochybuji, že se k sérii, ještě vrátím ale co mohu vědět, že! Kdyby náhodou krachla všechna vydavatelství, musela bych číst i to co jsem zahodila!!:/

Alyson Noël
americká, 1965