julliette julliette komentáře u knih

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Ta Riley za chvíli bude mít mraky partnerů. Quinn, upír, je její hlavní partner, Kellen, alfa, si to s ní taky často rozdává, pak je tu Kade, kožoměnec, ten je nadrženej pořád. Chudák Riley, ta se musela nechat ostříhat a přeměnit na jinou osobu, změnili ji hlas a musela jít na nebezpečnou misi v přestrojení, aby zjistila něco o těch genetických laboratořích, kde Starr kříží a upravuje různé bytosti v nebezpečné zbraně, a ona ho má taky zabít, v tom ji trochu pomohl Iskar, humanoid, se kterým se spřátelila. Ona mu pomohla vysvobodit jeho druh, ale on s ní má ještě nevyřízené účty. Ale jak to bude pokračovat se dozvím v příštím díle, už se tak strašně moc těším. :DD

25.04.2015 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Nádherné pokračování série. Nedokázala jsem od knihy odtrhnout oči, protože jsem se těšila, jak to bude pokračovat mezi Mercy, Samuelem a Adamem. No, dočkala jsem se zajímavých věcí, třeba že odmítla Samuela, i když ho miluje. S Adamem, alfou, který ji prohlásil za svou družku, měli pár sporů, on na ni byl naštvaný, ale i tak o ni pečoval. A když jí tak trochu znásilnil Tim, od kterého zjistila, že je vrah a sama ho zabila, ale i přesto jí to Adam nevyčítal, nemohla za to. I když se na pár dnů uzavřela do sebe a byla netečná a zraněná, nakonec se vzchopila a hádejte jak to skončilo, vyjela po Adamovi. A tím kniha končí, sice jsem se detaily nedozvěděla, protože to končí tím, že shodila triko na zem. A proto se strašně těším na další díl, už abych přečetla ostatní knihy, abych mohla vyrazit pro další díl. :D

25.04.2015 5 z 5

Město Ember Město Ember Jeanne DuPrau

Je to nádherná kniha. Mnohem lepší než film. Přečetla jsem to naráz a trvalo mi to pouhé dvě hodiny. Už se těším na další díl, protože ten konec byl krásně otevřený.

22.04.2015 5 z 5

Lovec duchů Lovec duchů Derek Meister

Páni, já jsem se chvílemi ztrácela, protože tam je tolik odlišných příběhů, ale myslím, že se ty postavy setkají. Jinak krásná kniha, sice tohle je první kniha s duchama co jsem kdy četla a rozhodně nezklamala, půjdu si brzy půjčit další díl.

21.04.2015

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Je to krásná kniha. Děj ze začátku trošku ležérný, ale pak se to rozjelo. Zjistila jsem, že mám radši Setha než toho blbce Kierana. Já bych se vůbec nedivila, kdyby Waverly dala kopačky Kieranovi, vždyť on se už chová jako ta tyranka na Novém obzoru.

20.04.2015 5 z 5

Dědička stínů Dědička stínů Anne Bishop

Je to nádherná kniha. Děj byl velmi poutavý. Přečetla jsem ji za dva dny. Tyjo, tak Jaenelle se stala královnou Temnoty a má celou říši Stínů. Saetan, její adoptivní otec, se stal jejím majordomem. Už se těším na další díl, jak to bude s Daemonem, když se teď konečně vyhrabal z Šíleného království.

19.04.2015 5 z 5

Psí zima Psí zima Petra Neomillnerová

Je to pěkná kniha. Erotických scén je tam dost, sice nepodrobně popsané. Lota pořád chodí s vampírem Urianem, a ještě k tomu se jim tam do děje přidá kámen úrazu, jeho bratr Enno, který ji následně unese pro své potřeby. Ale nakonec ho potrestají tak, že ho hodí na několik let do stříbrné rakve, což bude velké utrpení a bylo mi ho trochu líto. Jinak jsem zvědavá, co bude v dalším díle.

17.04.2015 5 z 5

Zaklínačka Lota Zaklínačka Lota Petra Neomillnerová

Krásná kniha, taková docela akční a hodně romantiky tam bylo. Je zajímavý, že to tu Lotu baví, dělat to s každým kdo si řekne už od raného mládí, no jo, je to celá maminka. Teď chodí i s vampírem, co ji kousl, ten mě zaujal.

15.04.2015 5 z 5

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Je to krásná kniha. Přečetla jsem ji za pět hodin. Má to nádech detektivky. No jo, vždycky se nějakej ten blázen najde, a tady ten zrovna vyvolává démony. Už se těším na další díl, jak to bude pokračovat mezi upírem Henrym a Viky.

13.04.2015 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Je to krásné pokračování. Hodně mě zaujal předstíraný vztah Biancy s Baltazarem. Já ji nechápu, byla naštvaná na Lucase a rozešla se s ním, pak chvíli věnovala pozornost Baltazarovi a došlo to až k jejich výměně krve, a když jednoho krásného dne zase spatřila Lucase, omlouvala se mu on jí taky, usmířili se a jsou zase spolu. Ale hodně mě zasáhlo, jak Bianca řekla Baltazarovi na rovinu, že ho nemiluje, chudák ;( . To snad není možný, jako z ní se stává úplný upír a ona si klidně přijme místo jako lovec upírů v bratrstvu Černého kříže, ale ona určitě stejně bude muset skrývat své schopnosti a dovednosti, protože je dítě upírů a díkybohu u nich je hodně těžké zjistit že jsou upíři, lovci to nepoznají, jenom upír, ale pořád pije krev, což bratrstvo, kromě Lucase neví. Ale asi to dlouho v tajnosti nezůstane.

11.04.2015 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Je to docela pěkná knížka.

11.04.2015 4 z 5

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

No co říct. Obálka je pěkná, ale ten děj je nudný. Žádné zvraty, akce, které by nás neodtrhly od knihy, tam nejsou. Přečetla jsem půlku a už jsem to vzdala, není to tak zajímavé jak se zdá. Jednoduchý děje nejsou pro mě.

09.04.2015 3 z 5

Rozesmátá mrtvola Rozesmátá mrtvola Laurell K. Hamilton

Krásná kniha. Zajímavé byly ty zombie, které Anita vyvolávala z hrobů, má ten dar odjakživa. Že ji to baví, já bych se posrala strachy z těch potvor. No, hnijící žijící zombie, ble, to zrovna nemusím :/ Ale aspoň že má Anita tu moc, vrátit je do hrobů.
A zase, proč nechce přiznat, že je udělaná do Jeana-Clauda? Vždyť je sexy upír, má moc a chce Anitu. Sice mezi sebou nějaké ty spory měli, ale myslím si, že se k ní dostává pomaloučku blíž a blíž, ještě nějakou chvíli potrvá než se na něj sama vrhne. Ale kdoví, jak se to vyvine v dalším díle a jestli se má teorie vyplní :)

09.04.2015 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Je to nádherná kniha. Jenom nechápu, proč předtím Merit tak vzdorovala a nechtěla se stát členkou cadagonského domu. Aspoň že se už přestala vyšilovat z toho, že je z ní upír, přeměněný Ethanem, pánem Domu, a který ji to hrozně přitahuje a je to oboustranné, i když se přiznal, že ji nemiluje. A to ještě poznala upíra Morgana z navarrského Domu, do kterého se taky tak trochu zamilovala. Ta to nemá jednoduchý, a potom, když se nakonec stala členkou cadagonského Domu, ji Ethan jmenoval Ochránkyní, což není běžné. Dostala očarovaný meč od čaroděje, jejího kamaráda Catchera a musela být ve střehu, kdyby se něco stalo, že by někdo vnikl do jejich Domu, nebo nedejbože aby ublížil jejímu pánovi. I když ji Ethan považoval za rebelku, dokázala mu svou oddanost, když vztáhla meč na samotného Morgana, který mu chtěl ublížit. A aby toho nebylo málo, Morgan ji požádal o svolení, dvořit se jí, a Ethan ji donutil telepaticky, aby to přijala, i když moc nechtěla, ale musela ho poslechnout, protože to byl jediný způsob jak usmířit jejich Domy, cadagonský a navarrský. A to ani Ethan nevěděl, že paní druhého domu měla za vinu vraždu, chtěla dokonce zabít i Ethana, ale Merit je sledovala a zabránila jí v tom, když na ní hodila dřevěný kůl, trefila ale do ramene, ale stačilo ji to rozptýlit k tomu, aby ji stráž zatkla. Jak to bude asi pokračovat dál, jak se bude Merit dařit v povolání a v dvojité lásce? To se uvidí. :D

08.04.2015 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Krásná kniha. Ta Charley nemá od mrtvých chvíli pokoj. Vůbec se nedivím, že se, jako smrtka, zamilovala do Reyese, jako Ďáblova syna. Sice když se to dozvěděla, trochu panikařila, ale pak mu stejně podlehla. :D Už abych měla v ruce druhý díl. :D

06.04.2015 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Georgie přitahuje samé potíže. To je k zbláznění, ona má manžela, ale přitom má sex s kdejakým nadpřirozeným a je naživu díky smrtelníkům. Ještě k tomu se zamiluje do padlého anděla, to dřív nevěděla, ale i když jí to docvaklo, to se stalo, když se líbali a z něj nevycházela žádná životní energie, což u smrtelníků jo, která by ji sytila, stejně se s ním vyspala, ale pak ho udala svému nadřízenému, za což se dost naštval. A aby toho nebylo málo, zamilovala se do smrtelníka, i když ví, že s ním být nemůže, protože by z něj mohla vysát úplně všechnu životní energii. Těším se na další díl, už abych mazala do knihovny. :D
Jak to bude pokračovat mezi 'zlým andílkem' Romanem, Sethem a Georgii. Já bych se ale vůbec nedivila, kdyby Roman zabil Setha, přeci taky miluje Georgii a chtěl by ji mít jen pro sebe.

06.04.2015 5 z 5

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

Je to zajímavá a dost akční kniha, i z větší části romantická. Se nedivím, že se nechala svést Lexem, já bych taky neodolala. Jsem docela překvapená, že je tak závislá na drogách, no když je to to jediné, co jí drží při smyslech, a že má docela šílený život, tak to dokážu pochopit. Jinak už se těším na další díl :D

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Wow! Ta Riley teda jede. :D No jo, ta se vyspí snad s každým pěkným chlapem ať upír, koňodlak či vlk a ještě lepší alfa. To bych chtěla vědět, kolik má sexuálních partnerů, protože jsem to já nějak nemohla spočítat.

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Je to super kniha. Je tam akce, romantika a velmi mě zaujal milostný čtyřúhelník. Jak to ta Mercedes dělá, že mám kolem sebe tolik chlapů? :D

05.04.2015 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Je to skvělý příběh. Jak to ta Alex dělá, že si dokáže získat přízeň tolika kluků. Aspoň že si to vyjasnila s Mattem a jsou kámoši. S tím Dougem měla taky potíže, jak se po sobě "plazili" na výletu, ale taky si to mezi sebou urovnali. A konečně, i když před Gabem měla tajemství a odháněla ho od sebe, na hrozbu bohů, že ho zabijí, když se dozví, že je mrtvá, se nakonec dali dohromady.

24.03.2015 5 z 5