Julia284 Julia284 komentáře u knih

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Kniha byla pro mě takovým průměrem. Začalo to být zajímavější až v půlce knihy.

03.10.2020 3 z 5

Pět neděl v baloně Pět neděl v baloně Jules Verne

Odpočinkové čtení. I přes to, že jsem to četla v rámci povinné četby mě kniha velmi bavila.

30.09.2020 4 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Kniha byla dobře napsaná. I když jsem viděla ten seriál, tak to bylo pěkné osvěžení děje.
Doporučuji.

19.09.2020 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Na to, že měla tato kniha přes 500 stránek se četla velmi rychle. Doporučuji. Určitě si přečtu i druhý díl.

09.09.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Kniha byla čtivě napsána. Sice jsem od děje čekala něco více.

03.09.2020 4 z 5

Tento osmý díl Harryho Pottera byl velice povedený. Díky divadelnímu scénáři se četl hodně rychle.
Příběh byl napínavý a už se těším až tento díl zfilmují.

03.09.2020 5 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Kniha se četla velmi rychle. Bavilo mě, že byla napsána ze dvou pohledů. Určitě si přečtu druhý díl.

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Tento díl se mi líbil o hodně více než první. Sice to mělo pomalejší rozjezd, ale ten konec byl skvělý.

21.08.2020 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento díl byl o něco slabší než první, ale přesto se tam našlo celkem dost zajímavých scén.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Tento díl byl také velmi povedený, ale první díl byl o něco lepší. Od autorky bych si chtěla přečíst i něco jiného, protože píše velmi čtivě.

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Kniha mě upřímně moc nebavila. Od celého příběhu jsem čekala něco více.

21.08.2020 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Skvěle napsané. Tento první díl byl za mě z celé série nejlepší.

20.08.2020 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Skvěle a poutavě napsané. Knihu jsem měla přečtenou do dvou dnů. Doporučuji.

17.08.2020 5 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Kniha měla originální příběh. Četla se velmi rychle. Jediné, co mi na knize vadilo bylo to, že chvilkami byla trochu zmatená.

14.08.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tento milostný příběh Sawyer a Isaaca mě dostal. Kniha byla čtivě napsaná, a proto se četla dobře a velmi rychle.

01.08.2020 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Kniha mě nadchla jak přebalem, tak i anotací. Příběh byl skvěle napsaný. Knihu jsem dočetla za dva dny. Doporučuji.

31.07.2020

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Skvěle napsané.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Příběh byl dobře napsaný a nechybělo tam pár zvratů. I přes to, že ji někteří nehodnotili zrovna nejlépe se mi tento milostný příběh velice líbil. Určitě si od autorky přečtu i jiné knihy.

31.07.2020 5 z 5

Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Kniha mě celkem bavila. V příběhu se vyskytlo pár zajímavých scén. Určitě si dokoupím a přečtu i ostatní díly.

31.07.2020 3 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Kniha se četla velmi dobře. Příběh postavený na pohádce Krásky a Zvířete byl úžasný. Zatím podle mě nejlepší verze na Krásku a Zvíře.