jolca-jolly0953 jolca-jolly0953 komentáře u knih

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Prostě WOW! :-) ten konec se fakt povedl. Jediný, co jsem asi nějak nepochopila je, jak na konci mluví Murhder s Xhex...

Spoiler :
Co to? Že to umí dobře s lysem? Na co přesně to má být narážka? A že bratrstvo už nebude jen čistě pánský klub? No jsem zas napnutá jak kšandy na další díl.

22.04.2020 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Čekala jsem trošku "bouřlivější" finále, ale jinak se mi celá série moc líbila.

10.12.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Miluju lovce stínů

18.07.2018 5 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Prostě nádhera. Jako vždy jsem se skvěle pobavila a dokonce i slzička ukápla.

04.02.2018 5 z 5

Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Cabernet Sauvignon a jahodový dortík Nathalie Roy

Vydařená oddechovka.

08.01.2018 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou Laurelin Paige

Krásné zakončení.

30.10.2017 5 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Zajímavé.... Tento díl dokonce trošku "detektivní". Jsem zvědavá, co se dozvím v tom posledním.

17.10.2017 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Sice stejné jako 50 odstínů, ale zároveň i jiné.... Každá kniha má to svoje "kouzlo".

03.10.2017 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Další parádní díl. Jsem zvědavá, jestli i Lassiter dostane v některé z dalších knih vlastní prostor :-)

21.09.2017 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Kniha mne příjemně překvapila. Ze začátku to vypadalo, že to nebude nic extra, ale postupně se to zlepšilo.

27.07.2017 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Krásné zakončení. Brala bych i další díly. Jen je mi líto Cala, ale jinak celá trilogie nádherná.

18.07.2017 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Tak druhý díl jsem přečetla během pár hodin :-D nedalo se odtrhnout. Teď hurá na ten třetí.

17.07.2017 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Příjemná změna a dobrá oddechovka. Četlo se to samo.

17.07.2017 5 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

--- Komentář obsahuje spoilery (jen trochu) ---

Příjemné čtení, jen to mohlo končit jinak než slovy "vezmeš si mě".... Co už. Celá trilogie mne ovšem bavila, jen jsem se trochu pozastavila nad jednou věcí, a to - neustále se ve všech dílech řeší, jak nejlépe utajit vztah Jacka a Grace, ale co všichni ti maskéři, kostyméři atd.? Když je chystali na ty rozhovory nebo na předávání cen..... Všichni je viděli.... Takže by někdo z toho všeho personálu mohl dávat pravidelné echo bulváru??? Zdá se mi to krapet podivné, možná i nedomyšlené.... Možná jen můj pocit. Jinak samozřejmě 5*.

10.07.2017 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Určitě lepší jak první díl :-) tak hurá do třetího.

16.06.2017 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Vynikající jako všechny předchozí. Těším se na další

10.05.2017 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Krásný doplněk k Bratrstvu :-) těším se na druhý díl.

31.03.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Celá série naprosto úžasná.

18.01.2017 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Koupila jsem ji už před lety ale nedokázala jsem se začíst. Zkusila jsem to znovu a dobře jsem udělala. Knížka mne nadchla a rozhodně se pustím do celé série.

27.03.2016 5 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Nádhera :-) přečteno za jedno odpoledne. Ale Lauren Cadenovi odpustila až moc rychle. Mohlo to být delší

18.03.2016 5 z 5