Cabernet Sauvignon a jahodový dortík

Po pařížské zkušenosti s manželstvím se Charlotte Lavigneová vrací do Quebeku a možná je těhotná. V téměř pětatřiceti letech debutuje jako spolumoderátorka ranního vysílání Mango a prosciutto s P-O, slavným a okouzlujícím šéfkuchařem (a bývalým přítelem své nejlepší kamarádky). Před kamerou se snaží zapomenout na poslední měsíce, které prožila na jiném kontinentu, a chce začít nový život v Montrealu. Ale stále jí chybí krásný Max. Uvidí ho ještě? Rozvedou se? Je opravdu těhotná? A s kým? V tomto díle budeme sledovat Charlottin profesní rozkvět a… rozuzlení jejího milostného života. Nebude to jednoduché, protože žít ve světě Charlotte Lavigneové není procházka růžovým sadem. Samozřejmě půjde hlavně o přátelství a jídlo, ale každodenní život nabere často přinejmenším zábavný obrat!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202010/big_pikantni-zivot-charlotte-lavigneove-cEl-202010.jpg 3.744

Pikantní život Charlotte Lavigneové 3.

Vydáno: , Jota

La vie épicée de Charlotte Lavigne: Cabernet sauvignon et shortcake aux fraises, 2012

Kniha Cabernet Sauvignon a jahodový dortík

cukrovka
23.04.2018

Jediný kdo byl v celé sérii sympatický byl Charlottin kamarád a gay Ugo.

jolca-jolly0953
08.01.2018

Vydařená oddechovka.

denny276
04.09.2017

No vzhledem k nedospělému chování Charlotte se dalo předpokládat, jak to celé skončí,takže žádné překvapení...avsak Charlotte na druhou stranu překvapuje vlastně neustále,v podstate vším, co dělá. Celá série mě bavila a četla se sama.

DasaN
20.08.2017

Charlotte je vtipná, ale stále se chová nedospěle. To co udělala P-O mi přišlo docela sprostý, jen protože Max pískne....

Princezna22
08.08.2017

Čtivo pro naprosté odreagování a vypnutí.. tato série mě děsně bavila.. První díl byl děsně vtipný,pak to ale začalo upadat.. Ale čtivé to bylo neuvěřitelně.. Mrzí mě,že poslední díl se nevydal a asi už nevyjde :(... uvítala bych ho,vzhledem k deji.. Nejspíš budu muset koupit v cizím jazyce :(... Nechápu proč se tedy vydávají knihy a pak najednou bum a díly se přestanou vydávat.. Mno budu doufat,že se ještě kniha vydá někdy (přinejhorším sáhnu po anglické verzi)

AndreaP.
08.08.2017

Celá trilogie je prostě moc fajn :-)

makynka911
25.07.2017

Úžasná série o veselé a energické holce, která vlastně ani neví, co chce nebo koho chce. Knihy se mi moc líbily, i když mi ta poděs holka občas lezla na nervy :)

katka94
27.06.2017

Celá série je zábavná. Veselý příběh o trhlé holce a jejích slastech i strastech. Skvělé čtivo, když se che člověk odreagovat